Виконком Ренійської міської ради вперше відзвітував про виконання бюджету громади

В ході роботи чергової десятої сесії Ренійської міської ради VIII скликання, 24 - 27 травня 2021 року виконавчий комітет міської ради представив депутатам звіт про виконання бюджету Ренійської міської територіальної громади за I квартал 2021 року. Це перший звіт подібного роду, до цього ренійські народні обранці заслуховували лише звіт про виконання бюджету міста Рені за 2020 рік.

Один квартал занадто малий термін для того, щоб робити узагальнення і висновки. Тим більше, як показує практика, динаміка витрат, а особливо доходів змінюється протягом року. Тому поки можна говорити тільки про тенденції.

Доходи загального фонду бюджету Ренійської громади склали за I квартал 44 мільйони 633 тисячi гривень. Ще 721 тисяча гривень надійшла до спеціального фонду бюджету. Таким чином, за звітний період Ренійська громада самостійно заробила 45 мільйонів 354 тисячi гривень. Ще 31 мільйон 134 тисячi гривень отримані громадою з державного бюджету у вигляді міжбюджетних трансфертів.
Якщо говорити про структуру дохідної частини загального фонду бюджету громади, то 96% надходжень до нього забезпечують три види податків. Плата за землю - 24 мільйони 500 тисяч гривень або 55% всіх надходжень. Прибутковий податок - 14 мільйонів 264 тисячi гривень, 32%. Єдиний податок - 3 мільйони 910 тисяч гривень, майже 9% надходжень.

Таким чином, в I кварталі 2021 року загальний дохід бюджету Ренійської громади склав 76 мільйонів 488 тисяч гривень.
Згідно зі звітом із загального фонду бюджету Ренійської громади за I квартал 2021 року витрачено 60 мільйонів 857 тисяч гривень. З них 47 мільйонів 297 тисяч гривень, або майже 78% всіх витрат, довелося на установи освіти всіх форм. У цю суму увійшли і 20 мільйонів 206 тисяч гривень державної освітньої субвенції. Тобто державні субвенції покривають, в кращому випадку, половину витрат Ренійської громади на утримання установ освіти всіх форм (школи, дитячі садки, школа мистецтв і так далі).

Якщо, за аналогією з прибутковою частиною загального фонду бюджету, взяти ще дві найбільші статті витрат, то ними будуть «галузь державного управління», на яку припало 4 мільйони 345 тисяч гривень або 7% витрат і культура, що отримала 2 мільйона 953 тисячi гривень або 5% витрат.

Трохи забігаючи вперед, в область звіту про виконання бюджету Ренійської громади за I півріччя 2021 року наведемо відомості з рішення Ренійської міської ради від 27 травня 2021 року № 173-VIII «Про внесення змін до бюджету Ренійської громади на 2021 рік». Цим рішенням в бюджет Ренійської громади додані: субвенція з державного бюджету у розмірі 30 мільйонів 683 тисячi гривень на капітальний ремонт вулиць міста Рені раніше були частиною траси М-15 Одеса-Рені, і субвенція з бюджету Одеської області в розмірі 1 мільйон 100 тисяч гривень на капітальний ремонт будівлі, в якій раніше розміщувалася редакція газети «Ренійський вісник», а в майбутньому планується розмістити офіс поліцейських офіцерів громади, вже охрещених в народі шерифами.

Але і це ще не все - на пленарному засіданні все тієї ж, чергової десятої сесії Ренійської міськради 27 травня міський голова поінформував депутатів про те, що виконком міської ради захистив проєкт на отримання коштів в рамках державної програми підвищення енергоефективності та в бюджет громади мають надійти ще 29 мільйонів гривень.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

На засіданні постійної комісії з питань освіти, спорту та взаємодії з громадськими організаціями було порушене питання щодо дітей, які не мешкають на  території Одеси, але навчаються в освітніх закладах міста.  Нагадаємо, ця проблема є нагальною для обласного центру. Ще у квітні директорка департаменту освіти та науки ОМР Олена Буйневич оприлюднила таку інформацію: агенції нерухомості … читати далi

Жоден з шести фігурантів справи НАБУ щодо функціонування злочинної організації в Одесі, яким суд обрав запобіжний захід, не вніс застави. Про таке повідомили у ВАКС, повідомило "Суспільне". У відомстві зазначили, що станом на 21 жовтня ніхто з учасників, яким обрали запобіжний захід у вигляді певної застави, не вніс її у відведені … читати далi

Державне підприємство "Служба місцевих автодоріг України"  провело тендер для обрання компанії, якій заплатіть за капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Старі Шомполи-Доброслав-Кордон-Пшонянове. Відповідна інформація оприлюднена в системі електронних закупівель Prozorro. Аукціон відбувся 20 жовтня, і в ньому взяли участь чотири компанії: ТОВ "Давідшин", ТОВ "Березівкаагрошляхбуд",ТОВ "Юг Строй Компані" та ТОВ "Ростдорстрой".  … читати далi

П'ятий апеляційний адміністративний суд задовільнив апеляційні скарги дачно-будівельного кооперативу «Трудовий відпочинок» та департаменту архітектури та містобудування Одеської міської ради на рішення Одеського окружного адміністративного суду щодо будівництва апартаментів La Mer на 13-й станції Великого Фонтану.  Окружний суд став установою першої інстанції у розгляді позову дочірнього підприємства «Інтергал-Буд» ТОВ «Фірма «Інтергал» до департаменту архітектури та містобудування Одеської … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР