Виконком Ренійської міської ради вперше відзвітував про виконання бюджету громади

В ході роботи чергової десятої сесії Ренійської міської ради VIII скликання, 24 - 27 травня 2021 року виконавчий комітет міської ради представив депутатам звіт про виконання бюджету Ренійської міської територіальної громади за I квартал 2021 року. Це перший звіт подібного роду, до цього ренійські народні обранці заслуховували лише звіт про виконання бюджету міста Рені за 2020 рік.

Один квартал занадто малий термін для того, щоб робити узагальнення і висновки. Тим більше, як показує практика, динаміка витрат, а особливо доходів змінюється протягом року. Тому поки можна говорити тільки про тенденції.

Доходи загального фонду бюджету Ренійської громади склали за I квартал 44 мільйони 633 тисячi гривень. Ще 721 тисяча гривень надійшла до спеціального фонду бюджету. Таким чином, за звітний період Ренійська громада самостійно заробила 45 мільйонів 354 тисячi гривень. Ще 31 мільйон 134 тисячi гривень отримані громадою з державного бюджету у вигляді міжбюджетних трансфертів.
Якщо говорити про структуру дохідної частини загального фонду бюджету громади, то 96% надходжень до нього забезпечують три види податків. Плата за землю - 24 мільйони 500 тисяч гривень або 55% всіх надходжень. Прибутковий податок - 14 мільйонів 264 тисячi гривень, 32%. Єдиний податок - 3 мільйони 910 тисяч гривень, майже 9% надходжень.

Таким чином, в I кварталі 2021 року загальний дохід бюджету Ренійської громади склав 76 мільйонів 488 тисяч гривень.
Згідно зі звітом із загального фонду бюджету Ренійської громади за I квартал 2021 року витрачено 60 мільйонів 857 тисяч гривень. З них 47 мільйонів 297 тисяч гривень, або майже 78% всіх витрат, довелося на установи освіти всіх форм. У цю суму увійшли і 20 мільйонів 206 тисяч гривень державної освітньої субвенції. Тобто державні субвенції покривають, в кращому випадку, половину витрат Ренійської громади на утримання установ освіти всіх форм (школи, дитячі садки, школа мистецтв і так далі).

Якщо, за аналогією з прибутковою частиною загального фонду бюджету, взяти ще дві найбільші статті витрат, то ними будуть «галузь державного управління», на яку припало 4 мільйони 345 тисяч гривень або 7% витрат і культура, що отримала 2 мільйона 953 тисячi гривень або 5% витрат.

Трохи забігаючи вперед, в область звіту про виконання бюджету Ренійської громади за I півріччя 2021 року наведемо відомості з рішення Ренійської міської ради від 27 травня 2021 року № 173-VIII «Про внесення змін до бюджету Ренійської громади на 2021 рік». Цим рішенням в бюджет Ренійської громади додані: субвенція з державного бюджету у розмірі 30 мільйонів 683 тисячi гривень на капітальний ремонт вулиць міста Рені раніше були частиною траси М-15 Одеса-Рені, і субвенція з бюджету Одеської області в розмірі 1 мільйон 100 тисяч гривень на капітальний ремонт будівлі, в якій раніше розміщувалася редакція газети «Ренійський вісник», а в майбутньому планується розмістити офіс поліцейських офіцерів громади, вже охрещених в народі шерифами.

Але і це ще не все - на пленарному засіданні все тієї ж, чергової десятої сесії Ренійської міськради 27 травня міський голова поінформував депутатів про те, що виконком міської ради захистив проєкт на отримання коштів в рамках державної програми підвищення енергоефективності та в бюджет громади мають надійти ще 29 мільйонів гривень.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Вищий антикорупційний суд 16 травня зібрався на судовому засіданні для спеціального судового розгляду по суті справи проти експомічниці одеського міського голови Геннадія Труханова Альони Попової. Проте засідання відклали через збій повідомлення її про дату.  Під час минулого засідання колегія ВАКСу у складі суддів Тетяни Гавриленко, Олени Танасевич (голова Вищого антикорупційного … читати далi

Автоматизовані комплекси контролю габаритно-вагових норм (WIM-комплекси) розпочали роботу у тестовому режимі з 16 травня, за основними напрямками перевезень вантажів (окрім зони бойових дій). Про це повідомили у Державній службі України з безпеки на транспорті ("Укртрансбезпека").  Перший тиждень роботи WIM-комплексів штрафні санкції накладатися не будуть. Узагальнена інформація про порушення, що зафіксовані в … читати далi

Одесити, незважаючи на неодноразові попередження поліції та військових, подекуди ігнорують мінну небезпеку на пляжах міста та приходять туди купатись чи засмагати.  Тож речник голови Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук анонсував в етері 24 каналу посилення обмежень щодо відвідування пляжів міста та область. "Є в Одесі "когорта безсмертних", яких вже … читати далi

Вартість проїзду у громадському транспорті міста Арциз Одеської області з 16 травня підвищилася до 10 гривень. Про це повідомили у пресслужбі міської ради. Перевізники, в свою чергу, зазначають, що основною причиною підвищення вартості проїзду у маршрутках є суттєве здорожчання пального - з 30 до 46 гривень за літр. Тому, аби … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР