В Южному призначили громадські слухання щодо перейменування селища

На сайті Южненської міської ради опубліковане розпорядження міського голови про призначення громадських слухань щодо перейменування селища Нові Білярі. 

Отже, відповідно до розпорядження:

  • затверджено склад дорадчого комітету з проведення громадських слухань щодо перейменування  селища міського типу «Нові Білярі» в «Нові Біляри»;
  • затверджено план проведення заходів з організації та проведення громадських слухань щодо перейменування;
  • заплановано проведення громадських слухань (не пізніше одного місяця після реєстрації ініціативи про його провадження).

Головою дорадчого комітету з проведення громадських слухань щодо перейменування селища міського типу «Нові Білярі» в «Нові Біляри» призначено учасника ініціативної групи Олександра Налисника. До складу комітету увійшли представники міської ради і члени ініціативної групи. 

Громадські слухання щодо перейменування селища призначено на 11 вересня 2021 р. Місце проведення - приміщення Новобілярського селищного клубу. До 18 вересня мають бути оприлюднені його результати. 

Раніше Одеський окружний адміністративний суд задовольнив позов стосовно скасування розпорядження міського голови Одеси Геннадія Труханова «Про скликання громадських слухань щодо обговорення питань про повернення деяким об’єктам топоніміки у місті Одеси попередніх назв». 

Одеський міській голова Геннадій Труханов розпорядився скликати громадські слухання з обговорення питання перейменування вулиці Краснослобідської на вулицю Праведників миру. Як зазначили у пресслужбі муніципалітету, пропозиція щодо найменування однієї з вулиць міста Одеси на честь Праведників миру надійшла від Ради Одеської регіональної асоціації євреїв – колишніх в’язнів гетто і нацистських концтаборів.

У селі Латівка (Усатівська громада Одеського району) відбулися громадські слухання щодо перейменування села. 

Ренійський міський голова Ігор Плєхов виступив з ініціативою проведення громадських обговорень з питання перейменування низки вулиць у місті Рені та селах Долинське і Котловина Ренійської об'єднаної територіальної громади. Відповідне оголошення опубліковане на офіційному веб-сайті Ренійської міської ради.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Управління інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Одеської міської ради вдруге оголосила тендер для обрання компанії, якій заплатять за реконструкцію об’єкту благоустрою – ділянки пляжу «Лузанівка», з дообладнанням засобами для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro. Новий аукціон … читати далi

Співробітники податкової міліції Державної фіскальної служби в Одеській області спільно з співробітниками Управління Служби безпеки України в Одеській області викрили одне із товариств в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах. Як повідомили у пресслужбі ДФС, встановлено, що посадові особи, організували реалізацію паливно-мастильних матеріалів за готівкові кошти без відображення в податковій … читати далi

Слідчі Державного бюро розслідувань повідомили про підозру керівнику станції туристичної поліції в Одеській області, який вимагав хабарі від підприємця. Як стверджують у ДБР,  встановлено, що посадовець Нацполіції вимагав щотижневу «данину» від підприємця, який здійснював несанкціоновану торгівлю тютюновими виробами та алкоголем на узбережжі Чорного моря. За гроші правоохоронець обіцяв не притягувати … читати далi

Етап польових досліджень на території шостого кілометра Овідіопольської дороги, де були знайдені останки жертв політичних репресій 1937-1938 років завершився. Останки розстріляних людей залишені в землі до ексгумації, ями законсервовані. «Обстежено практично всю земельну ділянку розміром 4,76 га. Через кожні два метри робилися траншеї - шурфи. Їх зроблено близько 180. Виявлено 29 … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР