Усі пленарні засідання сесій відвідали чотири депутати Ренійської міської ради

07 грудня 2021 р. 09:59

Рені депутат міська рада сесія

Перший рік роботи Ренійської міської ради VIII скликання завершується 7 грудня 2021 року.

Робота сесії ради складається із двох частин: засідань постійних депутатських комісій та пленарного засідання. Про дисципліну відвідування депутатами Ренійської міської ради засідань своїх постійних депутатських комісій ІзбірКом розповідав раніше. Цього разу ми проаналізували дисципліну відвідування депутатами пленарних засідань.

Протягом першого року роботи ради у її складі відбулися дві заміни, і не всі депутати мали відвідати однакову кількість пленарних засідань. Інформація про те, скільки засідань відвідав кожен депутат, отримана з протоколів поіменного голосування, опублікованих на офіційному сайті Ренійської міської ради.

У результаті обробки інформації депутати Ренійської міськради розподілилися на шість груп.

Перша група – ті, хто відвідав 100% усіх пленарних засідань. До неї увійшли: Валерій Бабере, Оксана Єфименко, Валентина Лукасевич та Валерій Онищенко.

Друга група – ті, хто відвідав від 90 до 100% усіх пленарних засідань. До неї увійшли: Олексій Адріанов, Олег Бурля, Микола Лупашку, Андрій Медведик, В'ячеслав Мунтяну та Юрій Петко.

Третя група – ті, хто відвідав від 80% до 90% усіх пленарних засідань. До неї увійшли: Неля Арабаджі, Світлана Асаржі, Світлана Бакалова, Віктор Готка, Ілля Келіогло, Ніна Кокош та Катерина Куртева.

Четверта група – ті, хто відвідав від 70% до 80% усіх пленарних засідань. До неї увійшли: Олександр Гродецький та Лілія Олійник.

П'ята група – ті, хто відвідав від 60% до 70% усіх пленарних засідань. До неї увійшли: Олена Драгньова та Іван Пойдолов.

Шоста група – ті, хто відвідав від 50 до 60% усіх пленарних засідань. До неї увійшли: Валентина Єпітроп, Іван Кіронакі, Іван Кобзаренко та Сергій Узунов.

Середній показник відвідування пленарних засідань з депутатського корпусу Ренійської міської ради VIII скликання становить 82,5%. Для порівняння, середній показник відвідування засідань постійних депутатських комісій депутатами нинішнього скликання становив 76%. Якщо порівнювати нинішнє скликання міської ради з попереднім, середній показник відвідування пленарних засідань сесій депутатами Ренійської міської ради попереднього VII скликання за підсумками першого року роботи становив 77%.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Станом на 19 січня в системі "Прозорро.Продажі" оголошено 3 тис. 10 земельних аукціонів, з них 1 тис. 975 аукціонів з оренди землі та 1 тис. 35 із її відчуження. Про це повідомляють у системі електронних аукціонів. В свою чергу, директорка Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Алла Стоянова повідомила, … читати далi

Служба безпеки України затримала керівницю одного з управлінь Южненської міської ради Одеської області під час отримання нею 225 тисяч гривень. Як повідомили у пресслужбі СБУ, слідство переконане, що гроші вона отримала в якості хабаря. В СБУ стверджують, що жінка запровадила схему вимагання "відкатів" у місцевих підприємців, які виконували роботи, що … читати далi

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) запрошує наступного тижня 12 осіб для надання пояснень про можливі порушення вимог антикорупційного законодавства України. Про це йдеться в пресслужбі НАЗК. Серед них колишній прокурор відділу прокуратури Одеської області Ігор Кушнір, в якого агенти НАЗК намагаються з'ясувати причини несвоєчасного подання декларації. Разом з … читати далi

Національна поліція України впродовж минулого року зареєструвала 189 кримінальних проваджень стосовно перешкоджання діяльності, погроз або насильства щодо журналістів, найбільше з яких зафіксовано у Києві, Одеській, Львівській, Харківській та Київській областях. Як зазначили у пресслужбі Головного управління Національної поліції України в Одеській області, в країні за 2021 рік повідомлено про підозру … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР