Школярі Ренійської громади один тиждень будуть вчитися дистанційно

13 березня 2021 р. 11:47

На офіційному сайті Ренійської міської ради VIII скликання опублікований протокол № 3 засідання міської комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.03.2021 року.

На порядку денному засідання комісії розглядалося одне питання - "Про дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів по недопущенні поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 в навчальних закладах Ренійського міської територіальної громади".

Заслухавши інформацію начальника відділу освіти Ренійської міської ради про захворюваності в закладах загальної середньої та дошкільної освіти, і взявши до уваги рішення комісії з питань ТБ і НС Одеської обласної державної адміністрації від 11 березня 2021 року, Ренійська комісія вирішила:

1. Начальнику відділу освіти Ренійської міської ради, керівникам установ загальної середньої, позашкільної та дошкільної освіти Ренійської міської територіальної громади, крім директора Нагорненської ЗОШ Ренійського міської ради організувати освітній процес для учнів 5 - 11 класів установ загальної середньої освіти з використанням дистанційного навчання, з 15.03.2021 р. по 19.03.2021 р.

Ця норма не буде поширюватися на учнів 1-4 класів установ загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної та дошкільної освіти, які продовжать освітню діяльність в установах з чітким дотриманням протиепідемічних заходів.

2. Директору Нагорненської ЗОШ Ренійського міської ради організувати освітній процес для учнів 1 - 11 класів з використанням дистанційного навчання, з 15.03.2021 р. по 19.03.2021 р.

3. Відділу освіти Ренійської міської ради організувати проведення весняних канікул у термін з 22 березня по 28 березня 2021 року.

Нагадаємо, що одеські школярі з понеділка теж повертаються на "дистанційку".

Відповідно до протоколу засідання обласної комісії з питань техніко-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 11 березня частина учнів одеських шкіл з понеділка перейдуть на дистанційне навчання. 

Оперативний штаб з питань ліквідації наслідків надзвичайної ситуації вирішив повернути структурні підрозділи Одеської міської ради на дистанційний режим роботи.

Департамент освіти та науки Одеської міської ради переведе учнів 5-11 класів шкіл з 15 по 19 березня навчатися дистанційно, а потім планує оголосити канікули для 1-11 класів з 22 по 26 березня.

Раніше про можливість переведення шкіл на дистанційне навчання повідомив директор департаменту освіти Обласної адміністрації Олександр Лончак

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Президент України Володимир Зеленський звернувся до Верховної Ради України із проханням продовжити дію воєнного часу та загальної мобілізації.  Відповідні проєкти постанов голова держави зареєстрував у канцелярії парламенту.  Справа в тому, що наприкінці травня Верховна Рада України затвердила указ президента Володимира Зеленського щодо продовження дії военного часу до 23 серпня, а також акт … читати далi

Американська історикиня, письменниця та журналістка, лауреатка багатьох міжнародних літературних премій Енн Епплбаум, яка в липні відвідала Одесу написала велике есе про волонтерів та волонтерок. У публікації в одному з найстаріших і найбільш респектабельних літературних журналів США The Atlantic, письменниця назвала волонтерів "другою українською армією". "В історії є поворотні моменти, моменти, … читати далi

Білгород-Дністровський прикордонний загін, що на Одещині, отримав чотири нових патрульних катери UMS – 425CC загальною вартістю 2,2 мільйони гривень. Про це повідомили у пресцентрі Державної прикордонної служби України. Ці катери надані прикордонникам в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Разом з ЄС до безпеки кордонів», який фінансується Європейським Союзом та впроваджується … читати далi

У 2021 році в Одеській області зареєстровані 15,9 тисяч шлюбів, що порівняно з 2020 роком більше на 29,3%. Найбільша кількість шлюбів (27,3% від загальної кількості) зареєстрована у віковій групі 25–29 років. Про це повідомили у пресслужбі Головного управління статистики в Одеській області. За останніми даними чисельність молоді Одеської області у … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР