Школярі Ренійської громади один тиждень будуть вчитися дистанційно

13 березня 2021 р. 11:47

На офіційному сайті Ренійської міської ради VIII скликання опублікований протокол № 3 засідання міської комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.03.2021 року.

На порядку денному засідання комісії розглядалося одне питання - "Про дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів по недопущенні поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 в навчальних закладах Ренійського міської територіальної громади".

Заслухавши інформацію начальника відділу освіти Ренійської міської ради про захворюваності в закладах загальної середньої та дошкільної освіти, і взявши до уваги рішення комісії з питань ТБ і НС Одеської обласної державної адміністрації від 11 березня 2021 року, Ренійська комісія вирішила:

1. Начальнику відділу освіти Ренійської міської ради, керівникам установ загальної середньої, позашкільної та дошкільної освіти Ренійської міської територіальної громади, крім директора Нагорненської ЗОШ Ренійського міської ради організувати освітній процес для учнів 5 - 11 класів установ загальної середньої освіти з використанням дистанційного навчання, з 15.03.2021 р. по 19.03.2021 р.

Ця норма не буде поширюватися на учнів 1-4 класів установ загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної та дошкільної освіти, які продовжать освітню діяльність в установах з чітким дотриманням протиепідемічних заходів.

2. Директору Нагорненської ЗОШ Ренійського міської ради організувати освітній процес для учнів 1 - 11 класів з використанням дистанційного навчання, з 15.03.2021 р. по 19.03.2021 р.

3. Відділу освіти Ренійської міської ради організувати проведення весняних канікул у термін з 22 березня по 28 березня 2021 року.

Нагадаємо, що одеські школярі з понеділка теж повертаються на "дистанційку".

Відповідно до протоколу засідання обласної комісії з питань техніко-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 11 березня частина учнів одеських шкіл з понеділка перейдуть на дистанційне навчання. 

Оперативний штаб з питань ліквідації наслідків надзвичайної ситуації вирішив повернути структурні підрозділи Одеської міської ради на дистанційний режим роботи.

Департамент освіти та науки Одеської міської ради переведе учнів 5-11 класів шкіл з 15 по 19 березня навчатися дистанційно, а потім планує оголосити канікули для 1-11 класів з 22 по 26 березня.

Раніше про можливість переведення шкіл на дистанційне навчання повідомив директор департаменту освіти Обласної адміністрації Олександр Лончак

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Кількість нарахованих медиками випадків COVID-19 в Одеській області за добу 15 жовтня сягнула 1 тисячі 321, а летальних випадків зафіксували 14.  Про це повідомили у пресслужбі Міністерства охорони здоров'я.  Тобто летальних випадків на два менше ніж позаминулої доби, але нових випадків на 568 більше ніж зафіксовано за 14 жовтня.  Загалом в … читати далi

Міністерство освіти та науки України повідомило про схвалення Урядом проєкту нової редакції закону «Про дошкільну освіту».  «Документом насамперед МОН пропонує запровадити інтернатуру для молодих фахівців сфери дошкілля, реалізувати принцип «гроші ходять за дитиною», втілити в життя академічну автономію закладів дошкільної освіти та упорядкувати їхню типологію. Упевнений, що спільними зусиллями, за підтримки … читати далi

За сто днів ринку землі було підписано 28 тисяч угод на 70 тисяч гектарів вартістю майже 44 тисячі грн/га. Такі результати озвучив Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.  А вже станом на 13 жовтня за даними Міністерства аграрної політики та продовольства України було зареєстровано 29 тис. 493 земельні угоди. Подали заяви … читати далi

З 18 жовтня в "червону" зону адаптивного карантину переходять чотири області України у зв'язку зі зростанням показників захворюваності на COVID-19. Відповідне рішення ухвалили на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов. Тож до "червоної" зони потрапили: Запорізька, Одеська, Донецька, Дніпропетровська області. Нагадаємо, Одещина вибула … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР