Більша частина питань чергової сесії Ренійської міської ради - земельні

27 листопада 2021 р. 11:48

Рені

30 листопада 2021 року відбудеться пленарне засідання шістнадцятої чергової сесії Ренійської міської ради VIII скликання.

Всього до рекомендованого порядку денного сесії, опублікованого на офіційному сайті ради, внесено сорок проєктів рішень. На відміну від попередніх сесій, проєкти рішень шістнадцятої сесії неможливо розподілити за категоріями, окрім, наприклад, земельної.

Регулюванню земельних відносин присвячено двадцять п'ять із сорока проєктів рішень.

Крім них, ренійським депутатам належить:

  • затвердити Правила благоустрою території населених пунктів Ренійської громади; 
  • затвердити призначення на посаду директора комунальної установи "Центр з обслуговування закладів освіти" своєї колеги депутата Світлани Бакалової;
  • поставити крапку у питанні перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Ренійської громади;
  • внести зміни до програм розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня» та «Захист та Турбота» і розглянути ще низку питань.

Окрім земельних проєктів рішення на порядку денному сесії традиційно присутні бюджетні. На цей раз їх три:

  • Затвердження звіту про виконання бюджету Ренійської громади за 9 місяців 2021 року.
  • Внесення змін та доповнень до бюджету Ренійської громади на 2021 рік. Депутатам належить збільшити, за рахунок трансфертів із вищих бюджетів, видаткову та прибуткову частини бюджету громади на понад одинадцять мільйонів гривень. І перерозподілити чотири з половиною мільйони гривень бюджетних грошей з одних статей видатків на інші.
  • Внесення змін до програми соціально-економічного розвитку Ренійської громади на 2021 рік. 

Усі проєкти рішень, включені до порядку денного чергової шістнадцятої сесії Ренійської міськради, депутати детально розглянули на засіданнях постійних депутатських комісій 25 та 26 листопада. Остаточне рішення щодо них буде винесено на пленарному засіданні сесії 30 листопада. Проєкти рішень та додатки до них опубліковані на офіційному сайті Ренійської міськради.

Нагадаємо, усі засідання постійних комісій відвідали лише троє ренійських депутатів. 7 грудня 2021 року завершується перший рік каденції депутатів Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області VIII скликання. Кореспондент ІзбірКома проаналізував роботу народних обранців. 

Нагадаємо також рекомендований порядок денний чергової п'ятнадцятої сесії Ренійської міської ради VIII скликання, опублікований на офіційному сайті ради, містив шістдесят шість проєктів рішень. Попередній «рекорд» належав тринадцятій сесії, в ході роботи якої було прийнято шістдесят рішень.

Фото: ІзбірКом  

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Київський районний суд Одеси визнав незаконним та скасував наказ тимчасово виконуючого обов'язки ректора Державного університету "Одеська політехніка" про відсторонення від посади провідного фахівця відділу маркетингу і інноваційної політики. Відповідно до рішення суду, жінка заявила, що стикнулася із грубим порушенням її конституційного права на працю з боку відповідача, яке полягало в … читати далi

Одесит, який у 2014 році вирушив на Донбас воювати на боці проросійських бойовиків, проведе вісім років у в'язниці. Відповідний вирок ухвалив Павлоградський райсуд Дніпропетровської області. В період часу з вересня 2014 року по березень 2017 року, він, беручи участь у терористичній організації «ДНР» за попередньою змовою з іншими невстановленими учасниками … читати далi

Державного виконавця одного з відділів державної виконавчої служби в Одесі затримали під час одержання неправомірної вигоди. Про це повідомили у пресслужбі Одеської обласної прокуратури. З’ясовано, що держвиконавець, використовуючи своє службове становище, одержав 500 доларів США від громадянина за вплив на іншого службовця ДВС щодо вирішення питання про скасування тимчасового обмеження … читати далi

Департамент капітального будівництва та дорожнього господарства Одеської державної адміністрації оголосив тендери для обрання компаній, яким заплатять за капітальні ремонти насосних станцій та гідротехнічних споруд у двох районах Одеської області. Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro. Зокрема, йдеться про капітальний ремонт та технічне переоснащення насосних станцій ЗНС-7 та ЗНС-6 … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР