Ренійські депутати почали розгляд бюджету громади на 2022 рік

23 грудня 2021 р. 14:16

Рені сесія

Із засідання постійної депутатської комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг, що відбулося 22 грудня 2021 року, розпочала свою роботу чергова дев'ятнадцята сесія Ренійської міської ради VIII скликання.

Рекомендований порядок денний сесії складається із сорока проєктів рішень, серед яких програма соціально-економічного розвитку Ренійської громади на 2022 рік та, розроблений на її основі, бюджет громади на 2022 рік.

На жаль, у день початку роботи сесії з технічних причин стали недоступними тексти проєктів рішень та додатків до них, призначені для розгляду на дев'ятнадцятій сесії. На офіційному сайті Ренійської міської ради можна ознайомитися з назвами проєктів рішень, але не з їх текстом, так само, як і текстами додатків та пояснювальних записок до них.

Тому говорити про конкретні цифри немає можливості. Залишається лише зазначити, що крім прийняття бюджету на 2022 рік, будуть внесені зміни до бюджету Ренійської громади на 2021 рік, і, відповідно, до програми соціально-економічного розвитку на 2021 рік та до програми забезпечення розробки містобудівної документації населених пунктів Ренійської громади на 2020 - 2024 роки.

Зміни будуть внесені не тільки до бюджету та програми, а й до структури та штатної чисельності низки комунальних установ, а саме: КО "Житлово-комунальна служба Ренійської міської ради", "Центр з обслуговування установ та організацій культури", "Дитяча школа мистецтв" та "Центр надання соціальних послуг".

Також депутатам належить затвердити розмір плати за харчування дітей у дошкільних закладах освіти та вартості безкоштовного гарячого харчування в закладах загальної середньої освіти Ренійської громади на 2022 рік.

Традиційно будуть розглянуті «земельні» проєкти рішень, яких на порядку денному дев'ятнадцятої сесії міськради рівно двадцять чотири. На 23 грудня намічено проведення засідань решти чотирьох постійних депутатських комісій міськради, а на 24 грудня – пленарне засідання чергової сесії Ренійської міськради, на якому проєкти мають стати рішеннями.

Нагадаємо, депутати Ренійської міської ради VIII скликання 13 грудня провели позачергову вісімнадцяту сесію. Порядок денний складався з двох проєктів рішень: про внесення змін до бюджету Ренійської громади на 2021 рік та до програми соціально-економічного розвитку на 2021 рік.

Незважаючи на таку дисциплінованість, міський голова Ігор Плехов попередив депутатів, що наступна чергова сесія відбудеться 24 грудня, та явку на неї потрібно забезпечити стовідсоткову. Ця вимога обумовлена ​​тим, що на майбутній сесії має бути прийнято низку важливих рішень, серед яких бюджет Ренійської громади на 2022 рік.

Нагадаємо, усі пленарні засідання сесій відвідали чотири депутати Ренійської міської ради.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Депутати Одеської міської ради проголосували за підвищення вартості харчування учнів та вихованців у закладах освіти Одеси майже на 80%. Відповідне рішення обранці ухвалили 28 вересня. Як пояснила під час засідання директорка Департаменту освіти та науки Олена Буйневич, це необхідно для того, щоб почати тендерні процедури з обрання компаній, які надаватимуть харчування й … читати далi

Працівники Державного бюро розслідувань затримали двох працівників Державного агентства рибного господарства, за підозрою у сприянні незаконному вилову риби в акваторії річки Дунаю на Одещині. Як стверджують у ДБР, посадовці вимагали у підприємців, які займаються виловом риби, щомісяця сплачувати "данину" за безперешкодну діяльність. Також вони "дозволяли" рибалкам робити понаднормові вилови риби, … читати далi

Депутати Одеської міської ради відмовилися підтримати рішення щодо пам'ятника "Засновникам міста", який згідно з проєктом передбачалося демонтувати та перенести до історико-краєзнавчого музею. Рішення підтримали лише 17 депутатів.  Як зазначив депутат Андрій Вагапов, пам'ятник Катерині ІІ - це маркер "руського світу", який російські окупанти намагаються встановлювати усюди, куди приходять. Також він … читати далi

Депутати Одеської міської ради 39 голосами підтримали створення Департаменту культури, міжнародного співробітництва та європейської інтеграції в складі ради. Відповідне рішення депутати ухвалили під час сесії 28 вересня. При цьому планується злити в один департамент два інших: Департамент культури та туризму та Департамент міжнародного співробітництва та маркетингу. Ці департаменти ліквідують. Така … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР