Ренійські депутати почали розгляд бюджету громади на 2022 рік

23 грудня 2021 р. 14:16

Рені сесія

Із засідання постійної депутатської комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг, що відбулося 22 грудня 2021 року, розпочала свою роботу чергова дев'ятнадцята сесія Ренійської міської ради VIII скликання.

Рекомендований порядок денний сесії складається із сорока проєктів рішень, серед яких програма соціально-економічного розвитку Ренійської громади на 2022 рік та, розроблений на її основі, бюджет громади на 2022 рік.

На жаль, у день початку роботи сесії з технічних причин стали недоступними тексти проєктів рішень та додатків до них, призначені для розгляду на дев'ятнадцятій сесії. На офіційному сайті Ренійської міської ради можна ознайомитися з назвами проєктів рішень, але не з їх текстом, так само, як і текстами додатків та пояснювальних записок до них.

Тому говорити про конкретні цифри немає можливості. Залишається лише зазначити, що крім прийняття бюджету на 2022 рік, будуть внесені зміни до бюджету Ренійської громади на 2021 рік, і, відповідно, до програми соціально-економічного розвитку на 2021 рік та до програми забезпечення розробки містобудівної документації населених пунктів Ренійської громади на 2020 - 2024 роки.

Зміни будуть внесені не тільки до бюджету та програми, а й до структури та штатної чисельності низки комунальних установ, а саме: КО "Житлово-комунальна служба Ренійської міської ради", "Центр з обслуговування установ та організацій культури", "Дитяча школа мистецтв" та "Центр надання соціальних послуг".

Також депутатам належить затвердити розмір плати за харчування дітей у дошкільних закладах освіти та вартості безкоштовного гарячого харчування в закладах загальної середньої освіти Ренійської громади на 2022 рік.

Традиційно будуть розглянуті «земельні» проєкти рішень, яких на порядку денному дев'ятнадцятої сесії міськради рівно двадцять чотири. На 23 грудня намічено проведення засідань решти чотирьох постійних депутатських комісій міськради, а на 24 грудня – пленарне засідання чергової сесії Ренійської міськради, на якому проєкти мають стати рішеннями.

Нагадаємо, депутати Ренійської міської ради VIII скликання 13 грудня провели позачергову вісімнадцяту сесію. Порядок денний складався з двох проєктів рішень: про внесення змін до бюджету Ренійської громади на 2021 рік та до програми соціально-економічного розвитку на 2021 рік.

Незважаючи на таку дисциплінованість, міський голова Ігор Плехов попередив депутатів, що наступна чергова сесія відбудеться 24 грудня, та явку на неї потрібно забезпечити стовідсоткову. Ця вимога обумовлена ​​тим, що на майбутній сесії має бути прийнято низку важливих рішень, серед яких бюджет Ренійської громади на 2022 рік.

Нагадаємо, усі пленарні засідання сесій відвідали чотири депутати Ренійської міської ради.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Київський районний суд Одеси визнав незаконним та скасував наказ тимчасово виконуючого обов'язки ректора Державного університету "Одеська політехніка" про відсторонення від посади провідного фахівця відділу маркетингу і інноваційної політики. Відповідно до рішення суду, жінка заявила, що стикнулася із грубим порушенням її конституційного права на працю з боку відповідача, яке полягало в … читати далi

Одесит, який у 2014 році вирушив на Донбас воювати на боці проросійських бойовиків, проведе вісім років у в'язниці. Відповідний вирок ухвалив Павлоградський райсуд Дніпропетровської області. В період часу з вересня 2014 року по березень 2017 року, він, беручи участь у терористичній організації «ДНР» за попередньою змовою з іншими невстановленими учасниками … читати далi

Державного виконавця одного з відділів державної виконавчої служби в Одесі затримали під час одержання неправомірної вигоди. Про це повідомили у пресслужбі Одеської обласної прокуратури. З’ясовано, що держвиконавець, використовуючи своє службове становище, одержав 500 доларів США від громадянина за вплив на іншого службовця ДВС щодо вирішення питання про скасування тимчасового обмеження … читати далi

Департамент капітального будівництва та дорожнього господарства Одеської державної адміністрації оголосив тендери для обрання компаній, яким заплатять за капітальні ремонти насосних станцій та гідротехнічних споруд у двох районах Одеської області. Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro. Зокрема, йдеться про капітальний ремонт та технічне переоснащення насосних станцій ЗНС-7 та ЗНС-6 … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР