Ренійська міськрада збереться на позачергову сесію, щоб взяти на баланс школи та лікарні

11 лютого 2021 р. 13:09

Рені сесія

Ренійський міський голова Ігор Плєхов розпорядився скликати 12 лютого першу позачергову сесію міської ради в історії нового скликання.

Необхідність проведення саме позачергової сесії пояснюється тим, що депутатам потрібно узгодити взяття у комунальну власність Ренійської міської ради об'єктів права спільної комунальної власності і майна державної власності.

Тобто на баланс Ренійської громади мають стати заклади і організації, що раніше підпорядковувалися Ренійській районній раді.

Йдеться про школи, Центральну районну лікарню, Центр первинної медико-санітарної допомоги, будинків культури, бібліотек і таке інше.

До переліку увійшли 53 установи та три недобудови. 

Також депутати мають затвердити структуру та чисельність штату у цих усіх установах. Саме це й пояснює необхідність проведення позачергової сесії. Згадані об'єкти це, звичайно ж, будівлі і споруди, але, перш за все, люди, співробітники цих організацій і установ. Для безперебійного їх фінансування, в тому числі і виплати заробітної плати, і потрібен такий «поспіх».

Також треба взяти на баланс майно цих об'єктів. 

З інших проектів рішень звертають на себе увагу ще три:

  • Про створення Комунального закладу «Центр надання комунальних послуг».
  • Про надання згоди на реалізацію проєкту «Капітальний ремонт (термомодернізація) фасадів і систем теплопостачання з використанням альтернативних джерел тепла будівель КНП «Ренійська ЦРЛ» по вул. Східна, 1-а в м. Рені».
  • Про внесення змін до бюджету Ренійської міської територіальної громади на 2021 рік.

Нагадаємо, на офіційному сайті Ренійської міської ради, в розділі «Графік прийому» до сих пір опубліковані відомості про місце і час прийому виборців депутатами Ренійської міської ради VII скликання.

За результатами останніх виборів до складу міськради не пройшли представники сіл Лиманське і Плавні. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Президент України Володимир Зеленський підтримав пропозицію Служби безпеки України і ввів в дію рішення Ради національної безпеки та оборони про нові санкції проти фізичних та юридичних осіб строком на три роки. Як зазначили в Офісі президента, йдеться про 95 компаній та 13 громадянах серед яких семеро пов'язані з Одесою. Тигран … читати далi

Виконавчий комітет Одеської міської ради ухвалив обмеження в’їзду в Одесу та заборони зупинки і стоянки вантажних автомобілів із дозволеною максимальною масою понад 3,5 тонни на вулицях міста у робочі дні із 7:00 до 10:00 та з 17:00 до 20:00. Відповідне рішення ухвалили члени виконкому на засіданні 22 квітня.  Департамент транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської … читати далi

Українці вважають процес пошуку роботи переважно важким та дуже важким, а 16% людей до 40 років стверджують, що при працевлаштуванні вік — це проблема. Такі дані наводить OLX Робота, згідно з опитуванням понад 8 тис. пошукачів різного віку. І молодші, і старші працівники мають майже однаковий рівень впевненості у своєму … читати далi

В ході роботи восьмої чергової сесії Ренійської міської ради VIII скликання були прийняті сім програм для Ренійської громади. Ухвалення шести з них на пленарному засіданні сесії пройшло за спрощеною процедурою. Але при розгляді проєкту рішення «Про затвердження програми фінансової підтримки комунальних підприємств Ренійської міської територіальної громади» розгорілася довга і напружена суперечка. Зауваження з … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР