Ренійська міська рада збільшила фінансування соціального захисту дітей

16 жовтня 2021 р. 11:43

Рені міська рада сесія

Депутати Ренійського міської ради під час чергової п'ятнадцятої сесії, серед інших, ухвалили рішення про збільшення фінансування програми «Соціальний захист дітей і сімей Ренійського міської територіальної громади» на 11 тисяч 800 гривень за рахунок вільного залишку коштів загального фонду бюджету Ренійського громади на 2021 рік.

Як повідомляє кореспондент ІзбірКому, ці гроші призначені для надання поворотної фінансової допомоги (резервних коштів), які будуть виплачуватися патронатним вихователям для своєчасного забезпечення догляду, виховання і реабілітації дитини (для потреб дитини), влаштованої в родину патронатного вихователя, до моменту отримання державної соціальної допомоги відповідно до постанови КМУ від 20 серпня 2021 року «Деякі питання захисту прав дитини та надання послуги патронату над дитиною».

Власне сума невелика, але, по суті, це черговий крок в роботі, що ведеться службою у справах дітей Ренійської міськради, зі створення в Ренійської громаді патронатної сім'ї. Одним з таких кроків, наприклад, є рішення про створення міждисциплінарної команди ухвалене на засіданні виконавчого комітету Ренійського міської ради Одеської області VIII скликання, що відбулися 23 вересня 2021. Ця команда, що складається з фахівців різних служб, буде здійснювати «супровід» дитини після його визначення в патронатну сім'ю.

Патронатна сім'я це відносно нова для України форма сімейного влаштування дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Процедуру прийняття дітей в сім'ю патронатного вихователя описали в законодавстві в березні 2017 року.

Патронат над дитиною - це тимчасова турбота, виховання і реабілітація дитини в прийомній сім'ї в період подолання дитиною та її батьками (або іншими законними представниками) складних життєвих обставин. До речі, зовсім не обов'язково ці тимчасові труднощі викликані асоціальною стилем життя батьків дитини.

У сім'ї патронатного вихователя діти можуть жити не довше шести місяців. Потім дитина або повертається до батьків або законним представникам, або їй підшукують постійну родину (усиновлення, опіка, прийомна сім'я, дитячий будинок сімейного типу).

Процес створення мережі патронатних сімей в Україні стрімким не назвеш. Ще в лютому 2020 року повідомлялося про створення п'яти патронатних сімей на всю Україну. Станом на жовтень 2021 року відомо про три патронатних родини, що вже працюють в Білгороді-Дністровському. І про роботи зі створення патронатних родин у Болградському районі (с. Табаки) та в Ренійської громаді.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Повний курс щеплення від COVID-19 в Україні пройшли 70 тисяч дітей, одну вакцину отримали майже 50 тисяч. Про це повідомив голова Комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький. «За даними дослідження, у віковій групі 12-18 років ефективність вакцини проти госпіталізації складає 93%. Інтервал між дозами стандартний: 21-28 днів», – зазначив Радуцький. За його словами, серед … читати далi

З 17 травня по 12 листопада 2021 року командою проєкту Infocrime Одеса за підтримки британського фонду Thompson Reuters, у партнерстві з Інститутом масової інформації було проаналізовано 41 тис. 697 публікацій: 33 тис. 943 повідомлення в 14 місцевих медіа, 6 тис. 884 дописів у їхніх Телеграм-каналах та 870 постів у Фейсбуці 6 місцевих політиків, … читати далi

26 листопада вночі в Одесі на 68 році життя не стало Олександра Лобєєва, майстра світла та оператора Одеської кіностудії, а також співзасновника Музею техніки кіно. Про це повідомили на сторінці Одеської кіностудії. Олександр Лобєєв входив до Одеського відділення Національної спілки кінематографістів України та був нагороджений Почесним іменним знаком «Легенда Одеської кіностудії». Фото: Музей кіно Прощання відбудеться у неділю 28 листопада о 14:30 у Валихівському провулку. … читати далi

30 листопада 2021 року відбудеться пленарне засідання шістнадцятої чергової сесії Ренійської міської ради VIII скликання. Всього до рекомендованого порядку денного сесії, опублікованого на офіційному сайті ради, внесено сорок проєктів рішень. На відміну від попередніх сесій, проєкти рішень шістнадцятої сесії неможливо розподілити за категоріями, окрім, наприклад, земельної. Регулюванню земельних відносин присвячено двадцять п'ять із сорока проєктів … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР