Ренійська міська рада тимчасово буде працювати в неповному складі

11 серпня 2021 р. 22:18

Рені депутат міська рада

Першим пунктом на порядку денному чергової тринадцятої сесії Ренійської міської ради VIII скликання, пленарне засідання якої відбулося 11 серпня 2021 року, стояв проєкт рішення про дострокове припинення повноважень депутата Ренійської міської ради.
Вісімнадцять депутатів, які брали участь в пленарному засіданні, одноголосно прийняли рішення № 251-VIII, про дострокове припинення повноважень свого колеги Володимира Ковальжі у зв'язку з його особистою заявою про складення депутатських повноважень.

Причиною написання заяви стало бажання Володимира Ковальжі стати співробітником Державної прикордонної служби України. Тим же рішенням він виведений зі складу постійної депутатської комісії з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, охорони природи та історичного середовища. Прийняте рішення буде направлено в Ренійську міську територіальну комісію для розгляду і прийняття рішення про введення до складу Ренійської міськради наступного за Володимиром Ковальжі депутата за списками політичної партії «Опозиційна платформа - За життя».

Нагадаємо, що це вже друга заміна в складі Ренійської міської ради VIII скликання. Перша заміна відбулася на пленарному засіданні позачергової дев'ятої сесії міськради, 12 травня поточного року. В той день замість Валентина Котляренко, обраного від політичної партії «За Майбутнє», і вимушеного скласти депутатські повноваження в зв'язку з призначенням на посаду начальника Центру надання адміністративних послуг, до складу ради була введена Світлана Асаржі.

Свого часу в складі попереднього, сьомого, скликання Ренійської міської ради так само відбулося дві заміни. Першим в 2016 році заяву про складання повноважень написав депутат Андрій Шлюков. А 31 березня 2018 року пішов з життя депутат Сергій Кашу. Тоді майже три місяці в міській раді працювало 24 депутата замість 26-ти.

19 червня 2018 року Ренійська міська виборча комісія зібралася на своє засідання і визнала недійсною реєстрацію депутата Ренійської міської ради, обраного за списками політичної партії «Відродження» Андрія Шлюкова, і визнала обраною депутаткою міської ради Валентину Епітроп. У той же день була визнана недійсною реєстрація депутата Ренійської міської ради, обраного за списками політичної партії «Опозиційний блок» Сергія Кашу, і визнано обраним депутатом міської ради Михайла Льовкіна.
Але якщо дві заміни в складі депутатського корпусу Ренійської міської ради VII скликання відбулися за всі п'ять років її каденції, то вже друга заміна в складі депутатського корпусу Ренійської міської ради VIII скликання відбудеться протягом восьми-дев'яти місяців її роботи.

Крім змін в складі самої Ренійської міськради відбулися зміни в складі її виконавчого комітету. Рішенням № 254-VIII зі складу виконкому, на підставі його особистої заяви, був виведений заступник головного інженера Ізмаїльського району електромереж АТ «ДТЕК Одеські електромережі» Володимир Підпалий. На підставі цього ж рішення тепер у виконкомі Ренійської міськради буде працювати 21 особа.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Правоохоронці повідомили про підозру директору одного з комунальних підприємств Ізмаїльської міськради, що є депутатом вказаної ради, інженеру управління капітального будівництва цієї міської ради, директору підприємства, який виконував роботи з будівництва та реконструкції міської каналізації, за фактом службового підроблення та привласнення бюджетних коштів в особливо великому розмірі Про це повідомили у … читати далi

Сума надходжень у державний бюджет від туристичного збору у 2021 році склала 244 мільйони гривень, що на 86,8% перевищує показник 2020 року (130,6 млн грн), а також на 20% вищий за аналогічний показник 2019 року, коли до бюджету надійшли 196 мільйонів. Про це повідомила пресслужба Державного агентства з розвитку туризму. … читати далi

Депутати Ізмаїльської міськради планують на пленарному засіданні 19 сесії розглянути текст звернення до Одеської облради з пропозицією про передачу до комунальної власності Ізмаїльської міської територіальної громади КП «Дунайська обласна лікарня» Одеської обласної ради. Відповідний проєкт рішення був включений у порядок денний напередодні проведення сесії, запланованої на 28 січня. Як йдеться … читати далi

На позачерговій сесії Доброславської селищної ради, яка відбулась 27 січня, начальник відділу житлово-комунального господарства Доброславської селищної ради Володимир Пушкарь доповів про хід виконання кількох програм. Наприклад, програми з локалізації та ліквідації амброзії полинолистої та інших карантинних рослин на території Доброславської селищної ради на 2021 – 2025 роки. За його словами, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР