Ренійська громада отримала субвенції на створення реабілітаційного центру та ремонт водопроводу

19 серпня 2021 р. 09:30

Рені сесія фінанси

Велика частина змін до бюджету Ренійської громади, прийнятих на черговій тринадцятій сесії Ренійської міської ради VIII скликання, стосувалася сфери освіти.

Втім, крім міжбюджетних трансфертів і субвенцій за програмами «Нова українська школа» і «Спроможна школа» в бюджеті громади були «узаконені» ще дві субвенції.

Дохідна та видаткова частини бюджету Ренійської громади були збільшені на 884 тисячi гривень за рахунок субвенції з державного бюджету на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Ці гроші будуть витрачені на проведення поточних витрат, пов'язаних з облаштуванням спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Ренійської міської ради (придбання оргтехніки, меблів та протипожежного обладнання), а також на придбання ноутбука та телевізора, і проведення капітального ремонту приміщень, в яких передбачається помістити реабілітаційний центр.

Для проведення робіт з капітального ремонту водопроводу в селі Новосільському (на ділянці від Вежі Рожновського до вулиці Будинок відпочинку, 1) збільшено доходну та видаткову частини спеціального фонду бюджету громади на суму 720 тисяч гривень за рахунок субвенції з обласного бюджету на виконання інвестиційних проєктів. Після виконання цих робіт буде вирішена, нарешті, проблема постачання дитячого садка «Мартичка» в селі Новосільське якісною питною водою в необхідних обсягах. До сьогоднішнього дня цей дитячий заклад через несправний водопровід був змушений користуватися привозною водою.

Крім грошей з обласного бюджету на ремонт водопроводу в селі Новосільське, на умовах співфінансування, виділені 380 тисяч гривень з бюджету Ренійської громади. 

Нагадаємо, на сайті Ренійської міської ради з'явилася інформація комунального підприємства «Комунальник» (село Котловина) про намір підняти тарифи на воду.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Плитка та козирок під'їзду обвалилися через дощ 16 серпня в будинку на вулиці Хуторській в Одесі. Про це повідомила мешканка будинку Ірина Чернієнко. "Наш під'їзд не вважали з самого початку аварійним, він придатний для проживання, крім фасаду та даху, в ньому більше нічого не збиралися робити. Я зрозуміла, що тепер … читати далi

Народні депутати Верховної Ради України ухвалили у першому читанні законопроєкт, яким пропонується заборонити використання, продаж та передачу феєрверків, салютів та петард. Відповідний проєкт закону підтримали 250 обранців.  У законопроєкті пропонується заборонити проведення будь-яких заходів з використанням піротехнічних виробів та вибухових речовин, за винятком сценічних піротехнічних виробів Т1 та Т2, феєрверків класу … читати далi

Арцизький міський голова Сергій Парпуланський отримав позитивний результат аналізу на COVID-19. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook. "Я був би не я, якби напередодні дня народження не захворів би на ковід. Це зайве підтвердження того, що хвороба не спить. Разом з тим у нашій лікарні фіксуємо зростання захворюваності. … читати далi

Державне бюро розслідувань з 24 лютого розслідує в Україні 815 злочинів проти основ національної безпеки. Про це повідомили в пресслужбі ДБР. Серед цих злочинів: 679 кримінальних проваджень за державну зраду (ст. 111 ККУ), за колабораційну діяльність - 104 провадження (ст. 111-1 ККУ), 9 - щодо пособників державі-агресору (ст. 111-2 ККУ) … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР