Ренійська громада отримала субвенції на створення реабілітаційного центру та ремонт водопроводу

19 серпня 2021 р. 09:30

Рені сесія фінанси

Велика частина змін до бюджету Ренійської громади, прийнятих на черговій тринадцятій сесії Ренійської міської ради VIII скликання, стосувалася сфери освіти.

Втім, крім міжбюджетних трансфертів і субвенцій за програмами «Нова українська школа» і «Спроможна школа» в бюджеті громади були «узаконені» ще дві субвенції.

Дохідна та видаткова частини бюджету Ренійської громади були збільшені на 884 тисячi гривень за рахунок субвенції з державного бюджету на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Ці гроші будуть витрачені на проведення поточних витрат, пов'язаних з облаштуванням спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Ренійської міської ради (придбання оргтехніки, меблів та протипожежного обладнання), а також на придбання ноутбука та телевізора, і проведення капітального ремонту приміщень, в яких передбачається помістити реабілітаційний центр.

Для проведення робіт з капітального ремонту водопроводу в селі Новосільському (на ділянці від Вежі Рожновського до вулиці Будинок відпочинку, 1) збільшено доходну та видаткову частини спеціального фонду бюджету громади на суму 720 тисяч гривень за рахунок субвенції з обласного бюджету на виконання інвестиційних проєктів. Після виконання цих робіт буде вирішена, нарешті, проблема постачання дитячого садка «Мартичка» в селі Новосільське якісною питною водою в необхідних обсягах. До сьогоднішнього дня цей дитячий заклад через несправний водопровід був змушений користуватися привозною водою.

Крім грошей з обласного бюджету на ремонт водопроводу в селі Новосільське, на умовах співфінансування, виділені 380 тисяч гривень з бюджету Ренійської громади. 

Нагадаємо, на сайті Ренійської міської ради з'явилася інформація комунального підприємства «Комунальник» (село Котловина) про намір підняти тарифи на воду.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

За січень-листопад 2021 року на Одещині померло 38 тис. 815 жителів, що на 8 тис. 47 осіб або на 20,73% більше, ніж за цей же період у 2020 році – 30 тис. 768. Такі дані оприлюднила Державна служба статистики. Найчастішою причиною смерті на Одещині у 2021 році виявилися хвороби системи … читати далi

У Сенегалі затримали чотирьох українців на підконтрольному Греції судні Eolika з боєприпасами на борту. Про це повідомило видання Tradewindsnews. Членів екіпажу після виявлення боєприпасів у трьох контейнерах допитали у столиці Сенегулу - Дакарі. Судно було проведено туди 27 грудня з 11 недоліками. Спочатку підставою для затримання були невиплата заробітної плати … читати далi

У застосунку “Дія” найближчим часом з’явиться нова послуга з кібербезпеки — “єЗахист”, за допомогою якої українці зможуть дізнаватися про наявність інформації про себе в реєстрах. Про це повідомив віцепрем’єр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. "Ми вирішили запустити найближчим часом послугу "єЗахист" у додатку "Дія". Де кожен громадянин зможе дізнатися … читати далi

У травні 2022 року авіакомпанія Flynas відкриє два нові напрямки з України в Саудівську Аравію. Про це повідомила пресслужба міжнародного аеропорту «Одеса». Зазначається, що новий авіаперевізник розпочинає у травні льотну програму з Одеси і відкриває напрямки у міста Даммам та Ріяд. Прямі рейси з Одеси в Даммам почнуть виконувати з … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР