Половину коштів з депутатських фондів у 2020 році витратили на охорону здоров'я

Депутати Одеської міської ради зверталися у 2020 році в робочу групу з розгляду пропозицій депутатів щодо використання коштів депутатського фонду 231 раз і загалом розподілили 128 мільйонів гривень.

Зазначимо, як й станом на весну 2020 року, більшість цих грошей витратили:

  • На департамент охорони здоров'я - 62 мільйони 383 тисячі гривень.
  • На департамент міського господарства - 21 млн 971 тис. грн, 
  • На Суворовську районну адміністрацію - 6 млн 757 тис.  

Навесні департаменту охорони здоров'я виділили 44 мільйони, а до кінця року ця сума досягла більше 62 млн грн.  

По два мільйони гривень на протидію коронавірусу направили сім депутатів:  Валентин Гапуніч, Вадим Іоргачов, Марина Лозовенко, Дмитро Пеструєв та Василь Шкрябай (фракція "Довіряй ділам"), Олексій Потапський (позафракційний), Віктор Новак (фракція "Опозиційний блок"). Причому останній направив кошти через департамент охорони здоров'я на капітальний ремонт систем киснезабезпечення та медичної сигналізації КНП "Міська клінічна лікарня №10". 

Якщо у всіх інших витратили усі два мільйони, то з грошей фонду Віктора Новака витрачені 1 млн 635 тис. грн. 

Едуард Стась виділив 1,8 млн на придбання медичного обладнання для інфекційної лікарні, а витратили 1,6 млн. Олег Камінкер виділив мільйон на придбання обладнання для лікарень міста, проте, витратили лише 357 тисяч 364 гривні. 

Загалом з 128 мільйонів гривень витратили 106 мільйонів 664 тисячі гривень, тобто 83,3%. 

Варто нагадати, що депутатський фонд Одеської міської ради – це кошти бюджету розвитку, що за заявою депутата скеровуються на фінансування винятково капітальних робіт у виборчому окрузі. Фактично депутатський фонд – це гроші платників податків, які депутат може витратити на покращення інфраструктури свого округу. В ідеальному варіанті таке рішення обранець може приймати після консультацій з мешканцями округу або за “наказами” виборців. 

Нагадаємо, в квітні 2020 року аналітики кампанії "Атестація місцевих депутатів" спробували показати, як депутати Одеської міської ради в рамках своїх повноважень відповідають на виклики пандемії. А ще порівняли, як саме змінилися пріоритети серед місцевих обранців щодо розподілу коштів депутатського фонду 2020 року у порівнянні з минулими роками.

Традиційно у рамках громадської кампанії "Атестація депутатів місцевих рад" проводиться аналіз використання коштів депутатського фонду за попередній рік. Аналітики вже раніше презентували результати аналізу використання депфонду Одеської міської ради за 2018 рік.

Нагадаємо, депутати Одеської міської ради затвердили склад постійних депутатських комісій та їх голів, сформувавши всього 11 комісій.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Господарський суд Одеської області розпочав розгляд справи проти Одеського національного медичного університету щодо боргу за енергопостачання. Про це йдеться на сайті суду. Позивач - Товариство з обмеженою відповідальністю "Одеська обласна енергопостачальна компанія" вимагає стягнути з Одеського національного медичного університету 593,6 тисячі гривень. "Розглянувши матеріали позовної заяви, господарський суд визнав їх … читати далi

Перший рік роботи Ренійської міської ради VIII скликання завершується 7 грудня 2021 року. Робота сесії ради складається із двох частин: засідань постійних депутатських комісій та пленарного засідання. Про дисципліну відвідування депутатами Ренійської міської ради засідань своїх постійних депутатських комісій ІзбірКом розповідав раніше. Цього разу ми проаналізували дисципліну відвідування депутатами пленарних … читати далi

Міністерство охорони здоров'я України в своєму щоденному звіті про поширення та профілактику COVID-19 повідомило про 368 нових випадків інфекції та 23 нових летальних випадки, зафіксованих за добу 6 грудня в Одеській області. 8 тисяч 655 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 7 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 716 … читати далi

Міністерство інфраструктури України у 2022 році планує провести чотири або шість концесійних конкурсів у Чорноморському, Одеському, Ізмаїльському та Бердянському морських портах. Про це повідомив заступник міністра Юрій Васьков на інфраструктурному дні Європейської бізнес-асоціації у Києві, інформує hubs. Він уточнив у презентації, що у випадку Чорноморського порту йдеться про перший і … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР