Депутати Ренійської міської ради знову б'ють рекорди за кількістю питань на сесії

25 травня 2021 р. 08:34

Рені міська рада сесія

Робота чергової десятої сесії Ренійської міської ради VIII скликання почалася 24 травня зі спільного засідання двох постійних депутатських комісій, з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг та з питань законності, депутатської діяльності, етики та регламенту.

Як повідомляє кореспондент ІзбірКому, проєкти рішень, що виносяться на сесію, умовно можна розбити на кілька категорій.

Перша, і зазвичай найбільша за кількістю пропонованих до розгляду регуляторних актів, категорія - «земельні питання». Всього в ній тридцять два проєкти.

Друга категорія - «майнова». До неї можуть бути віднесені ті проєкти рішень, загальною кількістю п'ять штук, якими пропонується провести якісь дії з майном громади. Наприклад, передати два автомобілі, що  вже багато років, стоять без руху в гаражі міської лікарні, з її балансу на баланс ЖКС та КП «Водоканал». Лікарня не використовує ці автомобілі, але регулярно платить за них податки, а комунальні служби знайдуть їм застосування.

Третя категорія - «організаційна». У неї входять найрізноманітніші проєкти рішень, від внесення змін, в буквальному сенсі двох слів, у назви структурних підрозділів міськради, до початку процедури створення Центру в Центрі: Центру надання психологічної допомоги жертвам домашнього насильства в складі КУ «Центр надання соціальних послуг». До цієї ж категорії можна віднести проєкти рішень, що стосуються організації харчування школярів і дошкільнят Ренійської громади в літній період.

Четверта категорія - «фінансова». У неї входять три проєкти рішень. Першим з них виконком міськради відзвітує перед депутатами про виконання бюджету громади за перший квартал 2021 року. Двома іншими передбачається внесення змін до програми соціально-економічного розвитку Ренійської об'єднаної громади на 2021 рік і розроблений на її основі бюджет громади на 2021 рік.

Ряд депутатів міськради звернув увагу на те, що на офіційному сайті Ренійської міськради не опублікована пояснювальна записка до проєкту рішення про внесення змін до бюджету. За словами заступника Ренійського міського голови Людмили Чакир, це пов'язано з тим, що проєкт доводиться готувати до винесення на сесію в буквальному сенсі в турборежимі. Вже після опублікування порядку денного сесії на офіційному сайті міськради і внесених в неї регуляторних актів виконком міськради отримав офіційне підтвердження про виділення місту Рені з державного бюджету 30 мільйонів 682 тисяч гривень на ремонт ряду міських вулиць. Йдеться про вулиці, які, свого часу, були частиною траси М-15 Одеса-Рені. Великовантажні фури, що проходили цими вулицями, розбили їх вщент. Своїми силами ані місто Рені, ані, тим більше об'єднана громада, дорожній ремонт такого обсягу профінансувати не в змозі.

Тепер гроші отримані, і щоб не затягувати процес їх отримання до винесення питання на наступну чергову або позачергову сесію проводиться «переформатування» вже готового проєкту рішення про внесення змін до бюджету.

Всього ж до порядку денного чергової десятої сесії Ренійської міськради внесено сорок сім проєктів рішень, що є черговим рекордом такого роду. До цього найбільше, сорок чотири рішення, було розглянуто і прийнято на черговій восьмої сесії ради.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Правоохоронці виявили колекцію скіфських мечів та інших унікальних музейних експонатів на мільйони доларів США у фігурантів розслідування у кримінальному провадженні за фактами фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України, а також виправдовування та заперечення збройної агресії … читати далi

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков та віцепрем'єр-міністр Молдови Андрій Спину підписали меморандум щодо залізничного сполучення, який передбачає відновлення з осені руху поїздів для вантажних перевезень на ділянці залізниці Березино (Україна) – Басарабяська (Республіка Молдова). Як повідомили у Міністерстві інфраструктури Молдови, таким чином, Республіка Молдова зможе експортувати/імпортувати товари через порт Ізмаїл, розташований на … читати далi

Громадська організація «Регіональний аналітичний центр» спільно з Державною службою з надзвичайних ситуацій в Татарбунарах та Громадським центром правосуддя провели навчальний тренінг з тактичної медицини для спеціалістів Татарбунарської міської ради.  Важливо, що структура заняття складалася з мінімуму теорії та великої кількості практичних порад, які можуть врятувати життя.  Учасники дізнались, як правильно … читати далi

Частина будинку на вулиці Скиданівській в Одесі обвалилася вночі 24 червня у будівлі зруйновано дах та дві стіни. Про це повідомили в Одеській мерії. Там зазначили, що будівля знаходилася у приватній власності та була нежитловою. Натомість чоловік, якій ним володіє, облаштував споруду під житловий будинок. На балансі та обслуговуванні житлово-комунальної контори … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР