Після свят відразу за роботу: Ренійська міськрада проведе позачергову сесію

09 травня 2021 р. 11:49

Рені

7 травня 2021 року на офіційному сайті Ренійської міської ради VIII скликання були опубліковані повідомлення про проведення 12 травня 2021 року позачергової дев'ятої сесії Ренійської міськради і відповідне розпорядження міського голови. Одночасно на тому ж сайті опублікований рекомендований порядок денний сесії, що складається з двох проєктів рішень і розділу «Різне».

На офіційному сайті Ренійської міськради практикується завчасна публікація проєктів рішень планованих до винесення на чергову, або позачергову, сесію. Таким чином дотримується вимога Закону України «Про протидію корупції». Після прийняття всіх рішень, винесених на чергову восьму сесію міськради, 16 квітня поточного року, у відповідному розділі сайту були опубліковані шістнадцять проєктів рішень. З них чотирнадцять проєктів стосуються врегулювання земельних відносин. Ще два називаються: «Про прийняття спадщини» та «Про затвердження Умов проведення конкурсу з визначення опорного навчального закладу серед установ загальної середньої освіти Ренійської міської ради». Саме ці два проєкти рішень і включені до порядку денного позачергової дев'ятої сесії Ренійської міськради.

Ознайомлення з текстами цих проектів рішень, і додатками до них, показує, що проект «Про прийняття спадщини» чисто технічний, і через нього точно не варто збирати позачергову сесію. А ось другий проект, в разі його прийняття, запустить процес створення в Ренійської громаді опорних шкіл, який, без сумніву, торкнеться більшості жителів громади. У п.3 цього проекту рішення йдеться: «Оголосити конкурс по визначенню опорного навчального закладу серед установ загальної середньої освіти Ренійської міської ради з 18 травня 2021 року». І це, власне, пояснює, чому Ренійським депутатам відразу ж після тривалих травневих свят доведеться засукати рукава. На 12 травня заплановано проведення пленарного засідання сесії. Але йому повинні передувати засідання постійних депутатських комісій. Так як на це залишається всього один робочий день - 11 травня, то можна припустити, що засідання всіх п'яти комісій відбудеться в один день. Хоча дата проведення цих засідань на офіційному сайті ради поки не опублікована.

Нагадаємо, що перегляд реєстру НАЗК показав, що депутатський корпус Ренійської міськради з перших же кроків підняв планку на максимальну висоту. У згаданому реєстрі вдалося знайти декларації всіх двадцяти шести ренійських народних обранців, тобто - 100%.

Їхнім колегам з Ренійської міської ради VII скликання за всі чотири кампанії з подачі декларацій, з 2017-го по 2020-й рік не вдалося показати такого результату.

Раніше міський голова Ігор Плєхов проінформував депутатів про те, що Ренійська громада підписала меморандум з керівництвом Національної поліції в Одеській області і, таким чином, приєдналася до проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Управління інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Одеської міської ради вдруге оголосила тендер для обрання компанії, якій заплатять за реконструкцію об’єкту благоустрою – ділянки пляжу «Лузанівка», з дообладнанням засобами для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro. Новий аукціон … читати далi

Співробітники податкової міліції Державної фіскальної служби в Одеській області спільно з співробітниками Управління Служби безпеки України в Одеській області викрили одне із товариств в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах. Як повідомили у пресслужбі ДФС, встановлено, що посадові особи, організували реалізацію паливно-мастильних матеріалів за готівкові кошти без відображення в податковій … читати далi

Слідчі Державного бюро розслідувань повідомили про підозру керівнику станції туристичної поліції в Одеській області, який вимагав хабарі від підприємця. Як стверджують у ДБР,  встановлено, що посадовець Нацполіції вимагав щотижневу «данину» від підприємця, який здійснював несанкціоновану торгівлю тютюновими виробами та алкоголем на узбережжі Чорного моря. За гроші правоохоронець обіцяв не притягувати … читати далi

Етап польових досліджень на території шостого кілометра Овідіопольської дороги, де були знайдені останки жертв політичних репресій 1937-1938 років завершився. Останки розстріляних людей залишені в землі до ексгумації, ями законсервовані. «Обстежено практично всю земельну ділянку розміром 4,76 га. Через кожні два метри робилися траншеї - шурфи. Їх зроблено близько 180. Виявлено 29 … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР