Після свят відразу за роботу: Ренійська міськрада проведе позачергову сесію

09 травня 2021 р. 11:49

Рені

7 травня 2021 року на офіційному сайті Ренійської міської ради VIII скликання були опубліковані повідомлення про проведення 12 травня 2021 року позачергової дев'ятої сесії Ренійської міськради і відповідне розпорядження міського голови. Одночасно на тому ж сайті опублікований рекомендований порядок денний сесії, що складається з двох проєктів рішень і розділу «Різне».

На офіційному сайті Ренійської міськради практикується завчасна публікація проєктів рішень планованих до винесення на чергову, або позачергову, сесію. Таким чином дотримується вимога Закону України «Про протидію корупції». Після прийняття всіх рішень, винесених на чергову восьму сесію міськради, 16 квітня поточного року, у відповідному розділі сайту були опубліковані шістнадцять проєктів рішень. З них чотирнадцять проєктів стосуються врегулювання земельних відносин. Ще два називаються: «Про прийняття спадщини» та «Про затвердження Умов проведення конкурсу з визначення опорного навчального закладу серед установ загальної середньої освіти Ренійської міської ради». Саме ці два проєкти рішень і включені до порядку денного позачергової дев'ятої сесії Ренійської міськради.

Ознайомлення з текстами цих проектів рішень, і додатками до них, показує, що проект «Про прийняття спадщини» чисто технічний, і через нього точно не варто збирати позачергову сесію. А ось другий проект, в разі його прийняття, запустить процес створення в Ренійської громаді опорних шкіл, який, без сумніву, торкнеться більшості жителів громади. У п.3 цього проекту рішення йдеться: «Оголосити конкурс по визначенню опорного навчального закладу серед установ загальної середньої освіти Ренійської міської ради з 18 травня 2021 року». І це, власне, пояснює, чому Ренійським депутатам відразу ж після тривалих травневих свят доведеться засукати рукава. На 12 травня заплановано проведення пленарного засідання сесії. Але йому повинні передувати засідання постійних депутатських комісій. Так як на це залишається всього один робочий день - 11 травня, то можна припустити, що засідання всіх п'яти комісій відбудеться в один день. Хоча дата проведення цих засідань на офіційному сайті ради поки не опублікована.

Нагадаємо, що перегляд реєстру НАЗК показав, що депутатський корпус Ренійської міськради з перших же кроків підняв планку на максимальну висоту. У згаданому реєстрі вдалося знайти декларації всіх двадцяти шести ренійських народних обранців, тобто - 100%.

Їхнім колегам з Ренійської міської ради VII скликання за всі чотири кампанії з подачі декларацій, з 2017-го по 2020-й рік не вдалося показати такого результату.

Раніше міський голова Ігор Плєхов проінформував депутатів про те, що Ренійська громада підписала меморандум з керівництвом Національної поліції в Одеській області і, таким чином, приєдналася до проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Департамент соціальної та сімейної політики облдержадміністрації пропонує внутрішньо переміщеним особам з комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної допомоги» для тимчасового проживання дві двоповерхові будівлі, за 10 кілометрів від Подільська Одеської області в селі Борщі.  Про це стало відомо під час наради в обласній адміністрації за участю урядового уповноваженого з прав осіб з … читати далi

Менше половини громадян (43,4%) читали конституцію України або окремі її положення, а змін до основного закону вимагають 65% опитаних. Такі результати соціологічного дослідження «Всеукраїнський омнібус», проведеного дослідницькою компанією «Active Group» у травні 2021 року. Відповідаючи на запитання «Чи читали ви Конституцію України?», 9,6% українців зазначили, що уважно її читали та … читати далi

Еспертки проєкту «Гендерночутливий простір сучасної журналістики» разом з пресцентром Paritet запустили чергову хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.   Упродовж тижня (7-13 червня 2021 року) експертки аналізували п'ять друкованих видань (газет «Вечерняя Одесса», «Одесская жизнь», «Одеські вісті», «Прес Кур’єр», «Чорноморські новини») та п'ять новинних сайтів («Думская», ІзбірКом, «Одесса-Медиа», «УСИ», «048.ua-сайт Одессы»). Серед десяти … читати далi

Попри те, що 31% учасник зовнішнього незалежного тестування цьогоріч не склали тест з математики, більшість абітурієнтів та студентів планують працювати у сфері роздрібної торгівлі, продажів та закупок та очікують зарплату на рівні 5-10 тисяч гривень.  Такі висновки зробили аналітику сервісу OLX Робота. За даними опитування аналітиків, найменше українська молодь планує свою кар’єру … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР