Після свят відразу за роботу: Ренійська міськрада проведе позачергову сесію

09 травня 2021 р. 11:49

Рені

7 травня 2021 року на офіційному сайті Ренійської міської ради VIII скликання були опубліковані повідомлення про проведення 12 травня 2021 року позачергової дев'ятої сесії Ренійської міськради і відповідне розпорядження міського голови. Одночасно на тому ж сайті опублікований рекомендований порядок денний сесії, що складається з двох проєктів рішень і розділу «Різне».

На офіційному сайті Ренійської міськради практикується завчасна публікація проєктів рішень планованих до винесення на чергову, або позачергову, сесію. Таким чином дотримується вимога Закону України «Про протидію корупції». Після прийняття всіх рішень, винесених на чергову восьму сесію міськради, 16 квітня поточного року, у відповідному розділі сайту були опубліковані шістнадцять проєктів рішень. З них чотирнадцять проєктів стосуються врегулювання земельних відносин. Ще два називаються: «Про прийняття спадщини» та «Про затвердження Умов проведення конкурсу з визначення опорного навчального закладу серед установ загальної середньої освіти Ренійської міської ради». Саме ці два проєкти рішень і включені до порядку денного позачергової дев'ятої сесії Ренійської міськради.

Ознайомлення з текстами цих проектів рішень, і додатками до них, показує, що проект «Про прийняття спадщини» чисто технічний, і через нього точно не варто збирати позачергову сесію. А ось другий проект, в разі його прийняття, запустить процес створення в Ренійської громаді опорних шкіл, який, без сумніву, торкнеться більшості жителів громади. У п.3 цього проекту рішення йдеться: «Оголосити конкурс по визначенню опорного навчального закладу серед установ загальної середньої освіти Ренійської міської ради з 18 травня 2021 року». І це, власне, пояснює, чому Ренійським депутатам відразу ж після тривалих травневих свят доведеться засукати рукава. На 12 травня заплановано проведення пленарного засідання сесії. Але йому повинні передувати засідання постійних депутатських комісій. Так як на це залишається всього один робочий день - 11 травня, то можна припустити, що засідання всіх п'яти комісій відбудеться в один день. Хоча дата проведення цих засідань на офіційному сайті ради поки не опублікована.

Нагадаємо, що перегляд реєстру НАЗК показав, що депутатський корпус Ренійської міськради з перших же кроків підняв планку на максимальну висоту. У згаданому реєстрі вдалося знайти декларації всіх двадцяти шести ренійських народних обранців, тобто - 100%.

Їхнім колегам з Ренійської міської ради VII скликання за всі чотири кампанії з подачі декларацій, з 2017-го по 2020-й рік не вдалося показати такого результату.

Раніше міський голова Ігор Плєхов проінформував депутатів про те, що Ренійська громада підписала меморандум з керівництвом Національної поліції в Одеській області і, таким чином, приєдналася до проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Міжнародна організація кримінальної поліції (Інтерпол) визнала, що Росія переслідує режисера Євгена Лавренчука з політичних мотивів та виключила його з бази розшуку. Про це повідомила Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова. За її словами, дані про Лавренчука видалили, оскільки вони не відповідають статті 3 Статуту Інтерполу, яка забороняє «будь-яке … читати далi

За даними МОЗ, за добу в Одеській області зареєстрували 2 тис. 598 нових випадків захворювання COVID-19, 5 осіб померли. Добою раніше було виявлено 2 тисячі 406 нових хворих. Власне до цього в останнє антирекорд був 2 тисячі 296 нових інфікованих, зареєстрований 27 жовтня 2021 року. Як росла кількість захворювань в … читати далi

У місті Рені у 2021 році розпочали реалізацію трьох проєктів: термомодернізації Центральної міської лікарні, створення служби поліцейських офіцерів громади, в народі прозваних шерифами, та розчищення балки Баланешти. Всі три проєкти минулого року повністю реалізовані не були, і завдання їх завершення доведеться вирішувати в 2022 році. Перша згадка про проєкт реконструкції … читати далi

Правоохоронці повідомили про підозру директору одного з комунальних підприємств Ізмаїльської міськради, що є депутатом вказаної ради, інженеру управління капітального будівництва цієї міської ради, директору підприємства, який виконував роботи з будівництва та реконструкції міської каналізації, за фактом службового підроблення та привласнення бюджетних коштів в особливо великому розмірі Про це повідомили у … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР