Підтримка медицини і соцзахист населення: які ще програми затвердила Ренійська міська рада

03 липня 2021 р. 16:14

Рені міська рада

Для Ренійської міської територіальної громади на сьогодні розроблені і затверджені двадцять програм. Найбільше, по три програми, націлені на вирішення проблем в сфері медичного обслуговування і соціального захисту жителів громади. На «другому» місці, по дві програми, охорона правопорядку, техногенно-екологічна безпека і надзвичайні ситуації та «дитяча» тематика.

Звичайно, що запропонований розподіл на категорії досить умовний. Наприклад, Програму соціального захисту дітей і сімей Ренійської міської громади можна віднести відразу до трьох категорій: соціального захисту, охорони правопорядку і «дитячої». І, тим не менше, кількість тих чи інших програм може служити індикатором існуючих в Ренійській громаді проблем і їх гостроти.

Характерна деталь, програми розроблялися і приймалися «пакетами». Перший «пакет» з шести програм був прийнятий в ході роботи другої сесії Ренійської міськради в грудні 2020 року. Другий, з семи програм - на восьмій сесії міськради, в квітні 2021 року. І ще сім програм - на дванадцятій сесії міськради, яка працювала з 24 по 29 червня 2021 року.

Коротко про ці програми.
Програма локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на 2021-2023 роки. Мета: «Зменшення негативних наслідків від впливу на людей амброзії полинолистої, ліквідація карантинного бур'яну на території громади протягом 2021-2023 років». Обсяг фінансування - 70 тисяч гривень.

Програма цивільного захисту на 2021-2024 роки. Мета: «Покращення матеріально-технічної бази 31 Державної пожежно-рятувальної частини 5-го Державного Пожежно-Рятувального Загону Головного Управління Державної Служби Надзвичайним Ситуацій України в Одеській області, з метою захисту населення і територій Ренійськоъ міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, послідовного зниження ризику їх виникнення, підвищення рівня безпеки населення і захищеності територій від наслідків таких ситуацій, забезпечення захисту населення, навколишнього природного середовища та небезпечних об'єктів, об'єктів підвищеної небезпеки, об'єктів з масовим перебуванням людей і населених пунктів від пожеж, підвищення рівня протипожежного захисту та створення сприятливих умов для реалізації державної політики у сфері цивільного захисту». Обсяг фінансування - 400 тисяч гривень.

Внесення змін до Програми забезпечення розробки містобудівної документації в місті Рені на 2020-2021 роки по суті є новою програмою з розробки містобудівної документації (генеральних планів) для міста Рені і шести сіл Ренійської міської територіальної громади. Обсяг фінансування - 5 мільйонів 156 тисяч гривень.

Програма соціального захисту дітей та сімей Ренійської міської територіальної громади на 2021-2023 роки. Мета: «Рішення проблем дитячої бездоглядності, запобігання правопорушенням, усунення їх можливих причин та обставин, які можуть спонукати неповнолітніх до здійснення протиправних дій, у створенні умов для соціально-психологічної реабілітації дітей, їх фізичного та розумового розвитку, соціальний захист дітей, які залишилися без піклування батьків, у забезпеченні реалізації їх права на виховання в сім'ї, захист сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, допомога особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування». Обсяг фінансування - 144 тисячі гривень.

Програма зміцнення законності, безпеки і порядку на території Ренійської міської територіальної громади на 2021-2023 роки. Мета: «Забезпечення ефективної реалізації державної політики в пріоритетному напрямку розвитку держави, зокрема, в сфері профілактики правопорушень шляхом здійснення комплексу заходів, спрямованих на усунення причин і умов вчинення протиправних діянь, а також налагодження дієвої співпраці співробітників СБ України з іншими правоохоронними органами, органами державної влади та місцевого самоврядування, громадськими формуваннями та трудовими колективами територіальної громади щодо забезпечення державної безпеки, матеріально-технічного забезпечення підрозділу з метою підвищення ефективності його роботи та мобільності в реагуванні та попередженні злочинів терористичного характеру». Обсяг фінансування - 600 тисяч гривень.

Програма місцевих стимулів для медичних працівників Ренійської міської територіальної громади на 2021-2023 роки. Мета: «Додаткове стимулювання медичних працівників щодо підвищення якості та ефективності надання доступних медичних послуг, сприяння поліпшенню кадрової політики, наближення кваліфікованої медичної допомоги до кожного мешканця Ренійської міської територіальної громади». Обсяг фінансування - 229 тисяч гривень.

Програма «Поліцейський офіцер Ренійської міської територіальної громади на 2021- 2023 роки». Мета: «Запобігання і припинення адміністративних правопорушень і злочинів, захист життя і здоров'я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань.

Забезпечення ефективної підтримки органом місцевого самоврядування і населенням діяльності органів внутрішніх справ на території громади, спрямоване на підвищення загального рівня правопорядку в населених пунктах громади, захист життя, здоров'я, честі та гідності населення, профілактичної роботи щодо попередження злочинності та забезпечення комплексного підходу до вирішення проблем, пов'язаних з питаннями безпеки». Обсяг фінансування 1 мільйон 64 тисячi гривень.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

За перше півріччя 2021 року сталося 53 випадки переслідування активістів, які зафіксував Центр прав людини ZMINA на підконтрольній Україні території. З них 21 випадок стався у другому кварталі року.  Дослідниця ZMINA Анастасія Москвичова звертає увагу, що цьогоріч активістів стали частіше переслідувати – у 2020 році за цей період правозахисники зафіксували 50 інцидентів тиску. Київ залишається … читати далi

28 липня Одеської міська ради ухвалила рішення надати дозвіл Управлінню державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на Люстдорфській дорозі, 55. Позитивному голосуванню депутатського корпусу передували довгі дебати. Адже раніше Держспецзв'язку через суд повернула собі ту частину зазначеної ділянки, на яку претендувала міська влада. 23 червня Господарський суд Одеської області задовільнив позов Спеціалізованої прокуратури … читати далi

В Одеській області створять Національний природний парк «Куяльницький». Таке рішення було прийнято на засіданні Кабміну 28 липня. Статус природного парку має забезпечити збереження, відтворення та ефективне використання природних комплексів й об’єктів у басейні Куяльницького лиману, які мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність. Нацпарк створять на території … читати далi

Одеська міська рада на пленарному засіданні підтримала питання Про створення Комунальної установи «Одеський муніципальний музей-квартира Михайла Жванецького» та затвердження її статуту. Міський голова Геннадій Труханов розповів, що зустрічався з дружиною Михайла Жванецького Наталею, яка зробила пропозицію побудувати музей в його квартирі в Одесі на Старопортофранківській. Депутати підтримали створення комунальної установи, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР