Підтримка медицини і соцзахист населення: які ще програми затвердила Ренійська міська рада

03 липня 2021 р. 16:14

Рені міська рада

Для Ренійської міської територіальної громади на сьогодні розроблені і затверджені двадцять програм. Найбільше, по три програми, націлені на вирішення проблем в сфері медичного обслуговування і соціального захисту жителів громади. На «другому» місці, по дві програми, охорона правопорядку, техногенно-екологічна безпека і надзвичайні ситуації та «дитяча» тематика.

Звичайно, що запропонований розподіл на категорії досить умовний. Наприклад, Програму соціального захисту дітей і сімей Ренійської міської громади можна віднести відразу до трьох категорій: соціального захисту, охорони правопорядку і «дитячої». І, тим не менше, кількість тих чи інших програм може служити індикатором існуючих в Ренійській громаді проблем і їх гостроти.

Характерна деталь, програми розроблялися і приймалися «пакетами». Перший «пакет» з шести програм був прийнятий в ході роботи другої сесії Ренійської міськради в грудні 2020 року. Другий, з семи програм - на восьмій сесії міськради, в квітні 2021 року. І ще сім програм - на дванадцятій сесії міськради, яка працювала з 24 по 29 червня 2021 року.

Коротко про ці програми.
Програма локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на 2021-2023 роки. Мета: «Зменшення негативних наслідків від впливу на людей амброзії полинолистої, ліквідація карантинного бур'яну на території громади протягом 2021-2023 років». Обсяг фінансування - 70 тисяч гривень.

Програма цивільного захисту на 2021-2024 роки. Мета: «Покращення матеріально-технічної бази 31 Державної пожежно-рятувальної частини 5-го Державного Пожежно-Рятувального Загону Головного Управління Державної Служби Надзвичайним Ситуацій України в Одеській області, з метою захисту населення і територій Ренійськоъ міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, послідовного зниження ризику їх виникнення, підвищення рівня безпеки населення і захищеності територій від наслідків таких ситуацій, забезпечення захисту населення, навколишнього природного середовища та небезпечних об'єктів, об'єктів підвищеної небезпеки, об'єктів з масовим перебуванням людей і населених пунктів від пожеж, підвищення рівня протипожежного захисту та створення сприятливих умов для реалізації державної політики у сфері цивільного захисту». Обсяг фінансування - 400 тисяч гривень.

Внесення змін до Програми забезпечення розробки містобудівної документації в місті Рені на 2020-2021 роки по суті є новою програмою з розробки містобудівної документації (генеральних планів) для міста Рені і шести сіл Ренійської міської територіальної громади. Обсяг фінансування - 5 мільйонів 156 тисяч гривень.

Програма соціального захисту дітей та сімей Ренійської міської територіальної громади на 2021-2023 роки. Мета: «Рішення проблем дитячої бездоглядності, запобігання правопорушенням, усунення їх можливих причин та обставин, які можуть спонукати неповнолітніх до здійснення протиправних дій, у створенні умов для соціально-психологічної реабілітації дітей, їх фізичного та розумового розвитку, соціальний захист дітей, які залишилися без піклування батьків, у забезпеченні реалізації їх права на виховання в сім'ї, захист сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, допомога особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування». Обсяг фінансування - 144 тисячі гривень.

Програма зміцнення законності, безпеки і порядку на території Ренійської міської територіальної громади на 2021-2023 роки. Мета: «Забезпечення ефективної реалізації державної політики в пріоритетному напрямку розвитку держави, зокрема, в сфері профілактики правопорушень шляхом здійснення комплексу заходів, спрямованих на усунення причин і умов вчинення протиправних діянь, а також налагодження дієвої співпраці співробітників СБ України з іншими правоохоронними органами, органами державної влади та місцевого самоврядування, громадськими формуваннями та трудовими колективами територіальної громади щодо забезпечення державної безпеки, матеріально-технічного забезпечення підрозділу з метою підвищення ефективності його роботи та мобільності в реагуванні та попередженні злочинів терористичного характеру». Обсяг фінансування - 600 тисяч гривень.

Програма місцевих стимулів для медичних працівників Ренійської міської територіальної громади на 2021-2023 роки. Мета: «Додаткове стимулювання медичних працівників щодо підвищення якості та ефективності надання доступних медичних послуг, сприяння поліпшенню кадрової політики, наближення кваліфікованої медичної допомоги до кожного мешканця Ренійської міської територіальної громади». Обсяг фінансування - 229 тисяч гривень.

Програма «Поліцейський офіцер Ренійської міської територіальної громади на 2021- 2023 роки». Мета: «Запобігання і припинення адміністративних правопорушень і злочинів, захист життя і здоров'я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань.

Забезпечення ефективної підтримки органом місцевого самоврядування і населенням діяльності органів внутрішніх справ на території громади, спрямоване на підвищення загального рівня правопорядку в населених пунктах громади, захист життя, здоров'я, честі та гідності населення, профілактичної роботи щодо попередження злочинності та забезпечення комплексного підходу до вирішення проблем, пов'язаних з питаннями безпеки». Обсяг фінансування 1 мільйон 64 тисячi гривень.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

На засіданні постійної комісії з питань освіти, спорту та взаємодії з громадськими організаціями було порушене питання щодо дітей, які не мешкають на  території Одеси, але навчаються в освітніх закладах міста.  Нагадаємо, ця проблема є нагальною для обласного центру. Ще у квітні директорка департаменту освіти та науки ОМР Олена Буйневич оприлюднила таку інформацію: агенції нерухомості … читати далi

Жоден з шести фігурантів справи НАБУ щодо функціонування злочинної організації в Одесі, яким суд обрав запобіжний захід, не вніс застави. Про таке повідомили у ВАКС, повідомило "Суспільне". У відомстві зазначили, що станом на 21 жовтня ніхто з учасників, яким обрали запобіжний захід у вигляді певної застави, не вніс її у відведені … читати далi

Державне підприємство "Служба місцевих автодоріг України"  провело тендер для обрання компанії, якій заплатіть за капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Старі Шомполи-Доброслав-Кордон-Пшонянове. Відповідна інформація оприлюднена в системі електронних закупівель Prozorro. Аукціон відбувся 20 жовтня, і в ньому взяли участь чотири компанії: ТОВ "Давідшин", ТОВ "Березівкаагрошляхбуд",ТОВ "Юг Строй Компані" та ТОВ "Ростдорстрой".  … читати далi

П'ятий апеляційний адміністративний суд задовільнив апеляційні скарги дачно-будівельного кооперативу «Трудовий відпочинок» та департаменту архітектури та містобудування Одеської міської ради на рішення Одеського окружного адміністративного суду щодо будівництва апартаментів La Mer на 13-й станції Великого Фонтану.  Окружний суд став установою першої інстанції у розгляді позову дочірнього підприємства «Інтергал-Буд» ТОВ «Фірма «Інтергал» до департаменту архітектури та містобудування Одеської … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР