Остаточний варіант бюджету Ренійської громади на 2021 рік збільшився на 6 мільйонів

03 січня 2021 р. 20:57

Рені бюджет

31 грудня 2020 року на офіційному сайті Ренійської міської ради опубліковані рішення, прийняті другою сесією ради. У тому числі і бюджет Ренійської міської територіальної громади на 2021 рік. У порівнянні з первісним варіантом, опублікованим перед початком роботи другої сесії, обсяг бюджету збільшився більш ніж на 6 мільйонів гривень: з 317 мільйонів 317 тисяч до 323 мільйонів 585 тисяч гривень.

На жаль, пояснювальна записка до рішення про бюджет Ренійської громади на 2021 рік не опублікована, тому неможливо до кінця зрозуміти, за рахунок чого відбулося це збільшення. Деяку ясність у це питання внесла перший заступник глави громади Людмила Чакир. У своєму виступі перед прийняттям бюджету громади 2021 вона повідомила, що додатково отримано ряд субвенцій з державного бюджету.

Людмила Чакир

Субвенція в розмірі 3 мільйонів 768 тисяч гривень отримана на фінансування установ охорони здоров'я і освіти. Її вирішено направити на оплату праці працівників освіти. Ще 1 мільйон 536 тисяч гривень, це субвенція з державного бюджету на фінансування інклюзивно-ресурсного центру. Вона піде на оплату праці педагогічних працівників центру. Загальна сума коштів, отриманих з цими субвенціями - 5 мільйонів 304 тисячi гривень, не дотягує до загальної суми збільшення бюджету на 964 тисячi гривень.

У своєму виступі Людмила Чакир згадала про отримання з державного бюджету субвенції на забезпечення потреб осіб з особливими потребами, але розмір її не озвучила.

Не дає відповіді і додаток №1 до рішення Ренійського міської ради від 24.12.20 року № 31-VIII «Про бюджет Ренійської міської територіальної громади на 2021 рік», під назвою «ДОХОДИ Ренійської міської територіальної громади на 2021 рік».

Раніше в ході роботи пленарного засідання другої сесії Ренійської міської ради VIII скликання, який відбувся 24 грудня 2020 року, депутатами було затверджено шість програм.

Нагадаємо, Ренійський порт опинився серед боржників-мільйонерів, з яких стягнули борги держвиконавці. Державна виконавча служба України відзвітувала про стягнення 784 мільйонів 700 тисяч гривень боргів.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Голова Одеської обласної адміністрації Сергій Гриневецький підписав розпорядження про припинення права постійного користування земельною ділянкою. Про це повідомила пресслужба ОДА.  Як зазначається в документі, таке рішення ухвалене після розгляду клопотання Ліквідаційної комісії Ізмаїльського міського відділу Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Одеській області. Йдеться про земельну ділянку загальною площею 1,3 га, зареєстровану у Книзі записів реєстрації … читати далi

Поліція перевіряє інформацію про те, чи був учасником ДТП автомобіль, в якому ніби пасажиром їхав виконуючий обов'язків заступника начальника головного Управління національної поліції в Одеській області Олександр Гостіщев.  Про це ІзбірКому повідомили у поліції. Як стверджує блогерка Ірина Гриб, автомобіль, який є на балансі патрульної поліції, під керівництвом патрульного 3 грудня збив жінку … читати далi

Впродовж минулого тижня поліцейські Одещини склали понад 560 адміністративних матеріалів на порушників правил карантину. Про це 3 грудня розповів начальник відділу охорони публічного порядку Управління превентивної діяльності ГУНП регіону Сергій Бурмеха під час спільного брифінгу з директоркою Департаменту охорони здоров’я Одеської облдержадміністрації Наталією Одарій-Захар’євою щодо ситуації в області, пов’язаної з … читати далi

Одеський міський голова Геннадій Труханов підписав розпорядження про призначення радника-консультанта Одеського міського голови на громадських засадах. Як повідомляє пресслужба Одеської міської ради, ним став Олександр Томкеєв.  Раніше Одеський міський голова Геннадій Труханов призначив собі радником-консультантом на громадських засадах Сергія Шпакова.  Також мер підписав розпорядження про призначення Віталія Савича на посаду директора Департаменту економічного розвитку Одеської міської … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР