Остаточний варіант бюджету Ренійської громади на 2021 рік збільшився на 6 мільйонів

03 січня 2021 р. 20:57

Рені бюджет

31 грудня 2020 року на офіційному сайті Ренійської міської ради опубліковані рішення, прийняті другою сесією ради. У тому числі і бюджет Ренійської міської територіальної громади на 2021 рік. У порівнянні з первісним варіантом, опублікованим перед початком роботи другої сесії, обсяг бюджету збільшився більш ніж на 6 мільйонів гривень: з 317 мільйонів 317 тисяч до 323 мільйонів 585 тисяч гривень.

На жаль, пояснювальна записка до рішення про бюджет Ренійської громади на 2021 рік не опублікована, тому неможливо до кінця зрозуміти, за рахунок чого відбулося це збільшення. Деяку ясність у це питання внесла перший заступник глави громади Людмила Чакир. У своєму виступі перед прийняттям бюджету громади 2021 вона повідомила, що додатково отримано ряд субвенцій з державного бюджету.

Людмила Чакир

Субвенція в розмірі 3 мільйонів 768 тисяч гривень отримана на фінансування установ охорони здоров'я і освіти. Її вирішено направити на оплату праці працівників освіти. Ще 1 мільйон 536 тисяч гривень, це субвенція з державного бюджету на фінансування інклюзивно-ресурсного центру. Вона піде на оплату праці педагогічних працівників центру. Загальна сума коштів, отриманих з цими субвенціями - 5 мільйонів 304 тисячi гривень, не дотягує до загальної суми збільшення бюджету на 964 тисячi гривень.

У своєму виступі Людмила Чакир згадала про отримання з державного бюджету субвенції на забезпечення потреб осіб з особливими потребами, але розмір її не озвучила.

Не дає відповіді і додаток №1 до рішення Ренійського міської ради від 24.12.20 року № 31-VIII «Про бюджет Ренійської міської територіальної громади на 2021 рік», під назвою «ДОХОДИ Ренійської міської територіальної громади на 2021 рік».

Раніше в ході роботи пленарного засідання другої сесії Ренійської міської ради VIII скликання, який відбувся 24 грудня 2020 року, депутатами було затверджено шість програм.

Нагадаємо, Ренійський порт опинився серед боржників-мільйонерів, з яких стягнули борги держвиконавці. Державна виконавча служба України відзвітувала про стягнення 784 мільйонів 700 тисяч гривень боргів.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Василівська сільська рада демонтувала пам'ятник Леніну в селі Калчево, через який прокуратура в Одеській області заново відкрила провадження. Про це повідомив голова Південного міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам'яті Сергій Гуцалюк.  "Українська Бессарабія. с. Калчево. Лєнін пішов на звалище історії. Закон України "Про декомунізацію" дотримано", - написав він на своїй сторінці в Facebook. Зазначимо, що Одеська … читати далi

Одеський апеляційний суд ухвалив рішення щодо стягнення з колишнього власника "Імексбанку" Леоніда Клімова 309 мільйонів гривень на користь Національного банку в рахунок погашення заборгованості банку за наданим раніше стабілізаційним кредитом. Про це повідомили у пресслужбі НБУ. Відповідне рішення суду Національний банк отримав 29 грудня 2020 року. Водночас суд скасував рішення … читати далi

Сьогодні дуже важливий день для видання ІзбірКом. Ми вирішили стати більше ніж медіа. Ми хочемо створити й розвивати справжнє інформаційне ком’юніті в нашому регіоні.  Ми - це команда професіоналів, які вже більше 11 років створюють незалежне медіа. У 2009 році ми отримали офіційну реєстрацію. У 2015 році повністю оновили сайт … читати далi

Правова радниця Громадського центру правосуддя Юлія Лісова 19 січня подала скаргу до Європейського суду з прав людини проти України щодо порушення права на справедливий суд при розгляді судами (не)правомірності дій Уряду щодо обмеження прав людини під час карантину у зв'язку з COVID-19. Як зазначає пресслужба Одеської обласної організації "Комітету виборців … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР