Одеська районна рада скоротила чисельність свого апарату на дев'ять працівників

22 грудня 2021 р. 11:34

Одеса сесія

Депутати Одеської районної ради Одеської області проголосували за скорочення свого апарату на дев'ять осіб, тобто з 26 працівників до 17 осіб.

Відповідне рішення депутати ухвалили під час сесії 22 грудня. 

Зазначимо, що питання викликало дискусію на сесії, бо деякі обранці взагалі пропонували залишити в апараті лише шістьох працівників. 

Відповідно до ухвалених змін з переліку посад зникли: водії автотранспортних засобів, яких за попереднім рішенням налічувалося двоє. Відділ по взаємодії з ОТГ з трьох осіб та відділ по роботі з депутатським корпусом районної ради з чотирьох осіб об'єднали у відділ з питань депутатської діяльності та взаємодії з органами місцевого самоврядування з трьох осіб.

Відділ з питань забезпечення діяльності керівництва районної ради перетворився на сектор з цих питань та скоротився на дві особи. 

  

Нагадаємо, голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький підписав розпорядження про внесення змін до структури та штатної чисельності працівників апарату ОДА. 

Останнього разу штат ОДА серйозно перетасовував Максим Куций у липні 2020 року. Тоді очільник області зменшив чисельність управління з питань персоналу апарату адміністрації до 10 штатних одиниць, скоротивши одну посаду головного спеціаліста відділу з питань проходження державної служби та трудових відносин цього управління. 

Загалом чисельна кількість апарату ОДА затверджена на попередньому рівні - 118 осіб. 

В червні 2020 року голова Одеської обласної адміністрації Максим Куций підписав два розпорядження про зміни структури та граничної чисельності працівників апарату і структурних підрозділів адміністрації.

Раніше голова ОДА звільнив з посади свого заступника Віталія Свічинського, звинувативши його в бездіяльності у вирішенні питання із затримкою виплат медичним працівникам. Сам Віталій Свічинський заявив, що очільник регіону лише задовольнив його заяву про звільнення, яке він написав у жовтні.

Нагадаємо також, що за кількістю радників Одеська ОДА посіла третє місце в Україні.  

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

16 січня на 62 році життя не стало відомого одеського фотографа Олександра Шевчука. Про це повідомили його друзі та колеги у Facebook. Олександр Шевчук народився в Одесі 31 серпня 1960 року. У 1982 році закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут. У 80-х почав займатися фотографією, з 1987 року - фотограф гурту «Провінція» … читати далi

Великі платники податків з початку календарного року зобов'язані стати на податковий облік. Однак у цьому році великі підприємства опинилися на обліку у різних регіонах, непов'язаних з фактичним місцезнаходженням. Окрім того, за новим місцем обліку підприємства мають подавати податкову звітність та виконувати інші обов'язки, а сплачувати податки за місцем попереднього обліку. … читати далi

Центр публічних розслідувань опублікував аналіз опублікованих у 2021 році розпоряджень голови Одеської обласної ради Григорія Діденка. Розпорядження, підписані головою ради, розміщені на офіційному сайті Одеської обласної ради у підрозділі "Діяльність". Згідно з Законом "Про місцеве самоврядування в Україні" голова районної, обласної, районної у місті ради в межах своїх повноважень видає … читати далi

В аеропорту Одеси прикордонники виявили 32-річну громадянку Таджикистану, яка перебувала у міжнародному розшуку. Про це повідомив пресцентр Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України Бази даних міжнародної організації кримінальної поліції Інтерпол спрацювала під час здійснення прикордонного контролю. Інспектори встановили, що її розшукують за участь у терористичній групі. Жінку одразу ж … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР