На рекордній за кількістю питань сесії ренійські депутати розглянуть майже 60 проєктів рішень

08 серпня 2021 р. 20:36

Рені депутат міська рада

З 9 серпня 2021 року, із засідання постійної депутатської комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг починає свою роботу чергова тринадцята сесія Ренійського міської ради Одеської області.

Пленарне засідання призначено на 11 серпня. Оголошення про скликання сесії, і відповідне розпорядження Ренійського міського голови Ігоря Плехова опубліковані на офіційному сайті міськради.

Так само на сайті опубліковано рекомендований порядок денний сесії, що включає в себе п'ятдесят сім проєктів рішень і розділ «Інші питання». З одного боку, така кількість питань - це черговий рекорд Ренійської міськради. До сих пір першість за кількістю прийнятих рішень - сорок чотири - належав десятій сесії. З іншого боку, це наслідок недотримання норм п. 5 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до яких сесія ради скликається за необхідності, але не рідше одного разу на квартал. Що стосується питань відведення земельних ділянок та надання документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, їх депутати зобов’язані розглядати щонайменше один раз на місяць. 

Пленарне засідання попередньої, дванадцятої сесії відбулося 29 червня поточного року, ось і накопичилися відповідні питання, які потребують розгляду. Тільки «земельних» проєктів рішень в рекомендованому порядку денному налічується сорок три, або 75% від загальної кількості.

Крім звичної «земельної рутини», депутатам Ренійської міськради належить розглянути питання про припинення депутатських повноважень їх колеги Володимира Ковальжи, дати згоду на створення інклюзивних груп у закладах дошкільної освіти (дитячих садах) громади і внести зміни в ряд положень і статутів. 

Також народним обранцям пропонується прийняти дві програми: компенсації пільгового проїзду залізничним транспортом окремим категоріям громадян на період 2021-2023 років і транскордонного співробітництва та підтримки імплементації проєктів міжнародної технічної допомоги на 2021-2027 роки. І внести зміни в програму розвитку культури і мистецтва в територіальної громаді на 2021- 2023 роки та програму соціально економічного розвитку Ренійський міської територіальної громади на 2021 рік.

Внесення змін до програми соціально-економічного розвитку пов'язане з внесенням змін до бюджету громади на 2021 рік. Зокрема, необхідно збільшити дохідну і видаткову частини бюджету в зв'язку з отриманням нею міжбюджетних трансфертів більш ніж на сім мільйонів гривень.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Вищий антикорупційний суд 16 травня зібрався на судовому засіданні для спеціального судового розгляду по суті справи проти експомічниці одеського міського голови Геннадія Труханова Альони Попової. Проте засідання відклали через збій повідомлення її про дату.  Під час минулого засідання колегія ВАКСу у складі суддів Тетяни Гавриленко, Олени Танасевич (голова Вищого антикорупційного … читати далi

Автоматизовані комплекси контролю габаритно-вагових норм (WIM-комплекси) розпочали роботу у тестовому режимі з 16 травня, за основними напрямками перевезень вантажів (окрім зони бойових дій). Про це повідомили у Державній службі України з безпеки на транспорті ("Укртрансбезпека").  Перший тиждень роботи WIM-комплексів штрафні санкції накладатися не будуть. Узагальнена інформація про порушення, що зафіксовані в … читати далi

Одесити, незважаючи на неодноразові попередження поліції та військових, подекуди ігнорують мінну небезпеку на пляжах міста та приходять туди купатись чи засмагати.  Тож речник голови Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук анонсував в етері 24 каналу посилення обмежень щодо відвідування пляжів міста та область. "Є в Одесі "когорта безсмертних", яких вже … читати далi

Вартість проїзду у громадському транспорті міста Арциз Одеської області з 16 травня підвищилася до 10 гривень. Про це повідомили у пресслужбі міської ради. Перевізники, в свою чергу, зазначають, що основною причиною підвищення вартості проїзду у маршрутках є суттєве здорожчання пального - з 30 до 46 гривень за літр. Тому, аби … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР