Майно та земля: головні питання позачергової сесії Ренійської міської ради

10 березня 2021 р. 12:20

Рені міська рада районна рада

Позачергова сесія Ренійської міської ради розпочала роботу із засідання постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг 9 березня.  

Як зазначив кореспондент ІзбірКому, пленарне засідання призначено на 12 березня. 

А до цього засідання депутатам, на засіданнях постійних комісій треба розглянути тридцять проєктів рішень. Тобто порядок денний не поступається за обсягом черговій сесії.  

Основний блок проєктів рішень - 17 питань, що присвячені земельним відносинам. В ході роботи попередніх сесій ці проєкти рішень взагалі не розглядались, або були в меншості. Тож із сьомої сесії усе повертається в звичне русло, що свідчить про зміщення пріоритетів роботи Ренійської міської ради з питань приймання-передачі майна, що рада отримала в спадок від районної ради, районної адміністрації та сільських рад на організацію повсякденного функціонування громади.   

Проте, це не значить, що усі проблеми із отриманим "спадком" вже вирішені. На порядку денному сесії є проєкт рішення про затвердження акту приймання-передачі об'єктів права спільної комунальної власності територіальних громад Ізмаїльського району в комунальну власність Ренійської територіальної громади в особі міської ради.  

Ще два проєкти рішень присвячені закріпленню права оперативного керування нерухомим майном за відділом культури, туризму, молоді та спорту Ренійської міської ради та за виконавчим комітетом. 

Організації функціонування закладів громади присвячений проєкт рішення про затвердження "Порядку видання довідок старостами сіл Ренійської міської територіальної громади". Та ще кілька схожих проєктів рішень.

Фінансовий блок роботи Ренійської міської ради цього разу містить один проєкт рішення "Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2020 рік". 

Закінчує рекомендований порядок денний розділ "Різне". 

Нагадаємо, депутатам Ренійської міської ради пропонують на майбутній сьомій позачерговій сесії розглянути низку проєктів рішень, серед яких внесення змін в рішення міської ради від 24 грудня 2020 року «Про встановлення розміру плати за харчування дітей в дитячих дошкільних закладах Ренійської міської територіальної громади».

Шоста позачергова сесія міської ради Рені відбулася 24 лютого та стала вже третім таким засіданням з початку місяця - четверта позачергова сесія працювала 11 та 12 лютого, п'ята 16 та 17 лютого.  

Як і в попередніх випадках, робота сесії розпочалася із спільного засідання постійних депутатських комісій - цього разу п'яти, а вже за 40 хвилин завершилася.

Особливістю усіх трьох позачергових засідань стала активність депутатів

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

В низинах на території Одеси зібралась і застоюється дощова вода. Внаслідок цього затоплені земельні ділянки з врожаєм, будинки і споруди, псується майно, повідомила пресслужба ГУ ДСНС в Одескій області.. 25 липня рятувальники відкачували дощову і грунтову воду з прибудинкових територій на вулиці Тролейбусній. Для цього фахівці задіяли дві водяні мотопомпи високої продуктивності. До проведення робіт … читати далi

Упродовж першого півріччя 2021 року контррозвідка Служби безпеки України викрила 3 агентурні мережі на території Донецької, Луганської, Миколаївської та Одеської областей і затримала 18 агентів російських спецслужб. Про це повідомила пресслужба СБУ. Агенти однієї з мереж на користь «МДБ ЛНР» у районі проведення операції Об’єднаних сил не тільки збирали інформацію, … читати далi

Мінцифри та Міносвіті реалізують ініціативу “Ноутбук кожному вчителю”. Мета - забезпечити технікою 60 тисяч педагогів, для чого з держбюджету виділили 980 млн гривень. Про це повідомив урядовий портал.  Кабінет Міністрів фіксує численні махінації під час держзакупівель техніки у сфері освіти. Наприклад, коли тендерні вимоги прописуються під конкретного постачальника, і це збільшує ціну. Щоб уникнути закупівлі неякісної … читати далi

Сформовано низку комітетів Громадської ради при Одеській обласній державній адміністрації. Про це повідомили у допису на сторінці ГР у Facebook.  Наразі наявна інформація про: Комітет з культури, міжконфесійних та міжнаціональних взаємодій, інформаційної політики та туризму (голова - Лариса Козловська). Комітет з питань охорони здоров’я (голова - Ірина Потоцька). Комітет з соціальних та сімейних питань (голова - … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР