Майно та земля: головні питання позачергової сесії Ренійської міської ради

10 березня 2021 р. 12:20

Рені міська рада районна рада

Позачергова сесія Ренійської міської ради розпочала роботу із засідання постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг 9 березня.  

Як зазначив кореспондент ІзбірКому, пленарне засідання призначено на 12 березня. 

А до цього засідання депутатам, на засіданнях постійних комісій треба розглянути тридцять проєктів рішень. Тобто порядок денний не поступається за обсягом черговій сесії.  

Основний блок проєктів рішень - 17 питань, що присвячені земельним відносинам. В ході роботи попередніх сесій ці проєкти рішень взагалі не розглядались, або були в меншості. Тож із сьомої сесії усе повертається в звичне русло, що свідчить про зміщення пріоритетів роботи Ренійської міської ради з питань приймання-передачі майна, що рада отримала в спадок від районної ради, районної адміністрації та сільських рад на організацію повсякденного функціонування громади.   

Проте, це не значить, що усі проблеми із отриманим "спадком" вже вирішені. На порядку денному сесії є проєкт рішення про затвердження акту приймання-передачі об'єктів права спільної комунальної власності територіальних громад Ізмаїльського району в комунальну власність Ренійської територіальної громади в особі міської ради.  

Ще два проєкти рішень присвячені закріпленню права оперативного керування нерухомим майном за відділом культури, туризму, молоді та спорту Ренійської міської ради та за виконавчим комітетом. 

Організації функціонування закладів громади присвячений проєкт рішення про затвердження "Порядку видання довідок старостами сіл Ренійської міської територіальної громади". Та ще кілька схожих проєктів рішень.

Фінансовий блок роботи Ренійської міської ради цього разу містить один проєкт рішення "Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2020 рік". 

Закінчує рекомендований порядок денний розділ "Різне". 

Нагадаємо, депутатам Ренійської міської ради пропонують на майбутній сьомій позачерговій сесії розглянути низку проєктів рішень, серед яких внесення змін в рішення міської ради від 24 грудня 2020 року «Про встановлення розміру плати за харчування дітей в дитячих дошкільних закладах Ренійської міської територіальної громади».

Шоста позачергова сесія міської ради Рені відбулася 24 лютого та стала вже третім таким засіданням з початку місяця - четверта позачергова сесія працювала 11 та 12 лютого, п'ята 16 та 17 лютого.  

Як і в попередніх випадках, робота сесії розпочалася із спільного засідання постійних депутатських комісій - цього разу п'яти, а вже за 40 хвилин завершилася.

Особливістю усіх трьох позачергових засідань стала активність депутатів

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Кількість нарахованих медиками випадків COVID-19 в Одеській області за добу 15 жовтня сягнула 1 тисячі 321, а летальних випадків зафіксували 14.  Про це повідомили у пресслужбі Міністерства охорони здоров'я.  Тобто летальних випадків на два менше ніж позаминулої доби, але нових випадків на 568 більше ніж зафіксовано за 14 жовтня.  Загалом в … читати далi

Міністерство освіти та науки України повідомило про схвалення Урядом проєкту нової редакції закону «Про дошкільну освіту».  «Документом насамперед МОН пропонує запровадити інтернатуру для молодих фахівців сфери дошкілля, реалізувати принцип «гроші ходять за дитиною», втілити в життя академічну автономію закладів дошкільної освіти та упорядкувати їхню типологію. Упевнений, що спільними зусиллями, за підтримки … читати далi

За сто днів ринку землі було підписано 28 тисяч угод на 70 тисяч гектарів вартістю майже 44 тисячі грн/га. Такі результати озвучив Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.  А вже станом на 13 жовтня за даними Міністерства аграрної політики та продовольства України було зареєстровано 29 тис. 493 земельні угоди. Подали заяви … читати далi

З 18 жовтня в "червону" зону адаптивного карантину переходять чотири області України у зв'язку зі зростанням показників захворюваності на COVID-19. Відповідне рішення ухвалили на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов. Тож до "червоної" зони потрапили: Запорізька, Одеська, Донецька, Дніпропетровська області. Нагадаємо, Одещина вибула … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР