Кількість програм, ухвалених Ренійською міською радою, подвоїлась

18 квітня 2021 р. 12:59

Рені міська рада сесія

Депутати Ренійської міської ради під час роботи восьмої сесії з 14 по 16 квітня розглянули та ухвалили сім програм для Ренійської територіальної громади. 

Зазначимо, що під час другої сесії 24 грудня обранці ухвалили шість програм:

 • Програма соціально-економічного розвитку Ренійської міської територіальної громади на 2021 рік. 
 • Програма охорони навколишнього природного середовища на 2021- 2022 роки, обсяг фінансування на 2021 рік - 100 тисяч гривень.
 • Програма запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, ліквідації їх наслідків на 2021-2023 роки, обсяг фінансування на 2021 рік - 400 тисяч гривень.
 • Програма висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування на 2021- 2023 роки, обсяг фінансування на 2021 рік - 100 тисяч гривень.
 • Програма соціальної підтримки населення Ренійської громади на 2021- 2023 роки «Захист і Турбота», обсяг фінансування на 2021 рік - 600 тисяч гривень.
 • Програма «Безпечна громада» на 2021- 2023 р.р., обсяг фінансування на 2021 рік - 200 тисяч гривень.

Таким чином загальна кількість програм збільшилася більш ніж удвічі. Тепер крім перерахованих вище в Ренійської громаді працюватимуть:

 • Програма розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня Ренійського міської ради» на 2021 рік, обсяг фінансування - 1 мільйонів 900 тисяч гривень.
 • Програма розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Ренійський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ренійського міської ради на 2021 рік, обсяг фінансування - 890 тисяч гривень.
 • Програма організації та проведення громадських робіт на території Ренійської міської територіальної громади на період 2021-2026 роки, обсяг фінансування на 2021 рік - 100 тисяч гривень.
 • Програма фінансової підтримки комунальних підприємств Ренійської міської територіальної громади, обсяг фінансування на 2021 рік - 3 мільйони 35 тисяч гривень.
 • Програма відпочинку та оздоровлення дітей Ренійської міської територіальної громади на 2021- 2023 роки, обсяг фінансування - 2 мільйони 450 тисяч гривень, в тому числі на 2021 рік - 800 тисяч гривень.
 • Програма розвитку культури і мистецтва в Ренійської міської територіальної громаді на 2021 - 2023 роки, обсяг фінансування - 3 мільйони 18 тисяч гривень, в тому числі на 2021 рік - 100 тисяч гривень.
 • Програма «Шкільний автобус» на 2021-2025 роки на території Ренійської міської територіальної громади, обсяг фінансування - 582 тисячi гривень, в тому числі на 2021 рік - 80 тисяч гривень.

В ході роботи сесії, і на засіданнях постійних депутатських комісій, і на пленарному засіданні сесії заступник міського голови Людмила Чакир акцентувала увагу депутатів на те, що зазначені суми фінансування програм проектні, попередні, і якщо виявиться, що фінансування необхідно збільшити, то це буде обов'язково робитися.

Крім прийняття нових програм були внесені зміни в програму «Захист і Турбота». На реалізацію цієї програми додано 184 тисячі гривень. Ці гроші підуть на забезпечення функціонування Ренійського суспільства ветеранів.

Нагадаємо, у рекомендованому порядку денному восьмої чергової сесії Ренійської міської ради VIII скликання було внесено сорок чотири проєкти рішень і розділ «Різне». На попередній, сьомій сесії міськради, депутатами було прийнято тридцять два рішення.

Нагадаємо також, що ренійські державні установи змінили свої адреси. За останні два роки це вже другий «переїзд» комунальних підприємств.

Де та як жителі Ренійської громади можуть познайомитися зі своїми депутатами. 

У Ренійської міської ради існує і працює офіційний сайт. На ньому розміщений список депутатів нинішнього скликання міськради з короткими біографічними даними. Значно важливіше те, що на тому ж сайті опубліковано графік прийому, в якому майже всі депутати, окрім одного, вказали номери своїх телефонів.

Соціальні мережі, з метою висвітлення своєї роботи, використовують тільки два депутата Ренійської міськради з двадцяти шести.

Нагадаємо також, що «Ренійський морський торговельний порт» у 2020 році відпрацював із чистим збитком у 45,3 мільйонів гривень, а прострочена кредиторська заборгованість Ренійського порту зросла до 100 мільйонів.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

У Верховній Раді зареєстрований законопроєкт, яким пропонується встановити академічну відповідальність за продаж творів, зокрема, дипломів та дисертацій, написаних на замовлення. Про це повідомляє «Освіта.ua». Проєкт закону внесений групою парламентарів на чолі з народною депутаткою, членкинею Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Інною Совсун. За визначенням авторів документа, загалом близько третини всіх захищених … читати далi

Законопроєкт про медіа можуть винести на голосування у Верховній Раді в середині або в кінці травня. Про це заявив в інтерв’ю Радіо Свобода міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко. «Я сподіваюся, що, можливо, в середині, можливо, наприкінці. Принаймні ми ставимо собі це за мету», – сказав він. При цьому він зазначив, … читати далi

Святкові заходи, присвячені річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, почалися в Рені 8 травня з перегляду на сцені зони відпочинку в парку Перемоги культових кінострічок «Летять журавлі» і «В бій ідуть одні старики». 9 травня о 10 годині біля меморіалу «Ніхто не забутий, ніщо не забуте» відбувся святковий … читати далi

На 76-му році пішов з життя Юрій Миколайович Чевічелов - головний редактор дитячих та юнацьких програм "Молодість" Одеського державного телебачення. Про це повідомили в Департаменті культури та туризму Одеської міської ради. "Життєрадісна творча людина, професіонал своєї справи, всіма улюблений Юрій Миколайович створив цілий ТВ-літопис одеських дитячих талантів," - зазначили у … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР