Ізмаїльська міська рада ухвалила бюджет на 2022 рік

26 грудня 2021 р. 15:17

бюджет Ізмаїл

Депутати Ізмаїльської міської ради під час вісімнадцятої сесії VIII скликання ухвалили бюджет міста 2022 року.

Як повідомляє кореспондент ІзбірКома, заплановані доходи складають 827 млн 422 тисяч гривень, видатки – 803 млн 284 тисячі гривень.

Зокрема, дохідна частина казни формуватиметься з таких джерел: освітня субвенція з державного бюджету – 174 млн 856 тисяч гривень, субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції – 3 млн 135 тисяч гривень, інші субвенції з місцевого бюджету – 4 млн 674 тисяч гривень.

Доходи спеціального фонду бюджету складуть 45 млн 946 тисяч гривень, із них 15 млн гривень – це доходи бюджету розвитку, кошти якого впродовж року будуть спрямовані на соціально-економічний розвиток муніципальної освіти, на соціальні програми. Додамо, що вищезазначена сума у 15 млн гривень на 500 тисяч гривень перевищує показник 2021 року.

Резервний фонд  бюджету  Ізмаїльської міської територіальної громади затверджений у розмірі 1 млн гривень. Граничний  розмір  місцевого  боргу  бюджету  міської територіальної громади  станом  на 31 грудня 2022 року визначений у сумі  75 млн 706 тисяч гривень.

Крім цього, в бюджеті на 2022 рік закладені видатки на обслуговування місцевого боргу за місцевими запозиченнями, платежі, пов’язані з виконанням гарантійних зобов’язань Ізмаїльської міської територіальної громади у сумі 12 млн 516 тисяч гривень.

Як йдеться у пояснювальній записці до відповідного проєкту рішення, виконання бюджету міста Ізмаїл у 2021 році відбувається в умовах сповільнення росту економіки країни у зв’язку з проведенням санітарно-епідеміологічних заходів, які передбачають встановлення обмеження трудової діяльності. Все це негативно впливає на глобальну економічну активність, зменшення обсягів торгівлі, споживчої активності населення, скорочення виробництва та інвестицій. 

10 грудня Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про Державний бюджет України на 2022 рік» № 1928-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 2 грудня 2021 року.

Одеська обласна рада ухвалила бюджет регіону на 2022 рік. Запланована сума доходу - 5 мільярдів 479 мільйонів 841 тисяча 850 гривень.

Депутати Одеської районної ради під час сесії 22 грудня ухвалили бюджет району на 2022 рік із запланованими доходами у розмірі 1 мільйон 848 тисяч гривень.

22 грудня відбулась позачергова сесія Доброславської селищної ради, на якій депутати затвердили бюджет селищної ради на 2022 рік.

Бюджет Ренійської громади на 2022 рік ухвалено у розмірі 354 мільйонів.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Співробітники Служби безпеки викрили на Херсонщині чергових поплічників ворога. Після взяття міста російськими військами, вони добровільно вступили до створеного окупантами "главного управления мвд Херсонской области". Про це повідомляє пресслужба СБУ. Одна з них очолила кадровий підрозділ псевдооргану й розгорнула щироку агітаційну кампанію щодо залучення місцевих жителів до співпраці з агресором. Після … читати далi

З 1 жовтня по 5 грудня Служба автодоріг (САД) у Миколаївській області підписала 12 договорів на експлуатаційне утримання доріг на загальну суму 634,9 млн грн. Ще 94,1 млн грн підрядникам виплатить "Агенція місцевих доріг" Миколаївської ОВА. Усі контракти укладені без конкурсу та залучення електронної системи, в ProZorro наявні лише звіти … читати далi

Під час обшуку Успенського собору в Херсоні, що належить до рпц, правоохоронці знайшли колекцію ікон, яка була викрадена окупантами з будинку почесного консула Литовської Республіки. Про це повідомляє пресслужба СБУ. Фото: СБУ При подальшому обшуку церковних приміщень були знайдені перепустки, виписані на ім’я "федерального советника военно-гражданской администрации рф", а також російські паспорти … читати далi

Значні руйнування мереж у більшості мікрорайонів Херсона вкрай ускладнюють роботи з відновлення системи. Проте наразі вже 60% абонентів міста  отримують теплопостачання від місцевої ТЕЦ. Про це повідомляє пресслужба НАК "Нафтогаз України". Попри обстріли та постійні перебої з електроенергією, фахівці титанічними зусиллями повертають тепло в деокупований Херсон. Усі вони щоденно ризикують власним … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР