Доброславська громада отримала понад 65 мільйонів доходу за перше півріччя

21 липня 2021 р. 11:24

Доброслав бюджет фінанси

20 липня на черговій сесії Доброславської селищної ради депутати затвердили звіт «Про виконання селищного бюджету Доброславської селищної ради за I півріччя 2021 року».

Начальниця фінансового відділу Ольга Задорожна повідомила, що за I півріччя 2021 року в дохід селищного бюджету надійшло 65 мільйонів 999 тисяч гривень – темп росту до відповідного періоду минулого року складає 144%. Вона уточнила, що план доходів виконано на 102%. При запланованих 36 мільйонах 805 тисячах гривень надійшло 37 мільйонів 449 тисяч гривень.

Начальниця фінансового відділу Ольга Задорожна

Ольга Задорожна розповіла, що основним доходним показником є податок на доходи фізичних осіб, який складає майже 50% доходів до селищного бюджету, але його виконано на 96% - при запланованих 19 мільйонах 365 тисячах гривень надійшло 18 мільйонів 609 тисяч гривень. Другим по надходженню доходів до бюджету є податок на майно. Він складає 24% від усіх доходів і виконаний на 109%. При запланованих 8 мільйонах 224 тисячах гривень до бюджету надійшло 9 мільйонів 21 тисяча гривень. В порівнянні з минулим роком доходів надійшло на 2 мільйона 843 тисячі гривень більше. Начальниця фінансового відділу також розповіла, що від єдиного податку, який складає 18% доходів бюджету, надійшло до бюджету 6 мільйонів 742 тисячі гривень, а це 106% від запланованих 6 мільйонів 358 тисяч гривень. За підрахунками фінансового відділу, план по спеціальному фонду виконано на 154% - при запланованих 349 тисячах гривень до бюджету надійшло 539 тисяч гривень.

Ольга Задорожна також повідомила, що на фінансування видатків за I півріччя 2021 року направлено 65 мільйонів 399 тисяч гривень, а було заплановано 100 мільйонів 987 тисяч гривень, а це 64,8%. Вона також уточнила, що за січень-червень 2021 року направлено коштів на виплату заробітної плати 50 мільйонів 868 тисяч гривень, а на оплату комунальних послуг та енергоносіїв - 3 мільйона 200 тисяч гривень, на захищенні статті видатків – 55 мільйонів 590 тисяч гривень. Установи освіти профінансовано на 70%, на оплату праці пішло 36 мільйонів 454 тисячі гривень, з них 23 мільйона 616 тисяч гривень виділено з державного бюджету. Крім того, на охорону здоров`я пішло 835 тисяч гривень, а заплановано – 1 мільйон 764 тисячі гривень. Соціальний захист населення коштував бюджету 1 мільйон 35 тисяч гривень. З них 216 тисяч гривень пішло на заробітну плату. По програмі «Оздоровлення та відпочинок дітей на території Доброславської селищної ради на 2021 рік» витратили 156 тисяч гривень, а заплановано було виділити пів мільйона гривень. Установи культури профінансовано на 41% - при плані 4 мільйони 911 тисяч гривень виділили 2 мільйона 40 тисяч гривень.

Перший заступник голови селищної ради Максим Калюжний

Цього ж дня депутати передали на баланс комунальному підприємству «Доброслав» нерухоме майно – будівлю районного будинку культури, яка знаходиться в аварійному стані і її необхідно демонтувати для того, щоб розпочати нові роботи при наявності коштів. Також народні обранці утворили нову юридичну особу – комунальне підприємство Доброславської селищної ради «Очисні споруди», яке буде займатись проблемами водовідведення.

Крім того, перший заступник голови селищної ради Максим Калюжний доповів присутнім про те, що служба автомобільних доріг планує найближчим часом розпочати роботи по ремонту дороги Вовківське – Шомполи. Також, за його словами, дороги планують ремонтувати і в селі Кремидівка. Максим Калюжний нагадав присутнім, що до Дня незалежності планується відкриття декількох об`єктів у Доброславі: фонтан «Книжка» біля пам`ятника Шевченка, арт-об`єкт «Тризуб» на вулиці Першотравневій, а також буде відкрито різні об`єкти в старостинських округах відповідно до програми молодіжних проектів «Небайдужі».

Нагадаємо, у Доброслава не вистачає грошей на дорогу, через яку погрожують акціями протесту

3 червня на позачерговій сесії Доброславської селищної ради, депутати затвердили програму поводження з твердими побутовими відходами на території Доброславської селищної ради на 2021-2025 роки. А також внесли зміни до комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту на території Доброславської селищної ради на 2021-2023 роки. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Президент України Володимир Зеленський звернувся до Верховної Ради України із проханням продовжити дію воєнного часу та загальної мобілізації.  Відповідні проєкти постанов голова держави зареєстрував у канцелярії парламенту.  Справа в тому, що наприкінці травня Верховна Рада України затвердила указ президента Володимира Зеленського щодо продовження дії военного часу до 23 серпня, а також акт … читати далi

Американська історикиня, письменниця та журналістка, лауреатка багатьох міжнародних літературних премій Енн Епплбаум, яка в липні відвідала Одесу написала велике есе про волонтерів та волонтерок. У публікації в одному з найстаріших і найбільш респектабельних літературних журналів США The Atlantic, письменниця назвала волонтерів "другою українською армією". "В історії є поворотні моменти, моменти, … читати далi

Білгород-Дністровський прикордонний загін, що на Одещині, отримав чотири нових патрульних катери UMS – 425CC загальною вартістю 2,2 мільйони гривень. Про це повідомили у пресцентрі Державної прикордонної служби України. Ці катери надані прикордонникам в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Разом з ЄС до безпеки кордонів», який фінансується Європейським Союзом та впроваджується … читати далi

У 2021 році в Одеській області зареєстровані 15,9 тисяч шлюбів, що порівняно з 2020 роком більше на 29,3%. Найбільша кількість шлюбів (27,3% від загальної кількості) зареєстрована у віковій групі 25–29 років. Про це повідомили у пресслужбі Головного управління статистики в Одеській області. За останніми даними чисельність молоді Одеської області у … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР