Для Ренійської громади розроблено сім нових програм

26 червня 2021 р. 11:06

Рені міська рада сесія

Практично одна п'ята частина рекомендованої порядку денного чергової дванадцятої сесії Ренійського міської ради VIII скликання - дев'ять проектів рішень з сорока одного, починаються словами «Про затвердження Програми» або «Про внесення змін до програми».

На засіданнях постійних депутатських комісій Ренійської міськради, що відбулися 24 червня поточного року депутати детально розглянули всі проекти рішень, а на пленарному засіданні сесії, 29 червня, відразу ж після «довгих вихідних», їм доведеться остаточно їх затвердити. У тому числі і що стосуються програм. 

Характерна деталь, не далі як в ході роботи восьмої сесії Ренійської міськради, з 14 по 16 квітня, були затверджені відразу сім програм на додаток до вже наявних шести.

Якщо розглядати детально, то в «програмному пакеті» дванадцятої сесії шість програм позиціонуються, як новостворені. Починаючи від програм «Про локалізації та ліквідації амброзії полинолистої» і «Цивільного захисту Ренійської громади» і закінчуючи програмами «Соціального захисту дітей і сімей Ренійської громади» і «Місцевих стимулів для медичних працівників Ренійської громади».

Ще три проекти постанови присвячені внесенню змін до раніше прийнятих програми. Але, якщо у випадку з внесення змін до програми «Захист і Турбота» все так і є, то з внесення змін до рішення Ренійської міськради від 20.03.2020 року №814-VII «Про затвердження Програми забезпечення розробки містобудівної документації в місті Рені» є нюанси. Справа в тому, що метою і завданням, прийнятої депутатами сьомого скликання міськради, програми було забезпечення міста Рені містобудівною документацією. І на виконання цих цілей і завдань передбачалося 2 мільйона 144 тисячi гривень.

А до проекту рішення № 218 рекомендованої порядку денного дванадцятої сесії Ренійської міськради про внесення змін до рішення № 814-VII додається «Програма забезпечення розробки містобудівної документації населених пунктів Ренійської міської територіальної громади на 2020-2024 роки». У тексті програми і в додатках до неї мова йде про розробку генеральних планів міста Рені і шести сіл Ренійської громади. На ці цілі передбачається виділити 5 мільйонів 155 тисяч гривень. Таким чином, проект рішення про внесення змін до раніше прийняте Ренійським міськрадою рішення фактично є проектом рішення про затвердження ще однієї програми.

Чотири проекти рішення присвячені врегулюванню майнових питань громади, а три проекти рішення - структурних перетворень. Серед них проект рішення про затвердження структури виконавчих органів ради та їх загальної чисельності. Ще два проекти рішення присвячені створенню закладів шкільної та позашкільної освіти. Депутатам належить затвердити висновки комісії про створення опорної школи в Ренійської громаді. Ця тема, свого часу, викликала великий соціальний резонанс в Ренійської громаді.

Крім опорної школи в Ренійської громаді, шляхом об'єднання Центру дитячої та юнацької творчості та Станції юних техніків, планується створити Центр позашкільної освіти «Перлина».

Традиційно найбільшим блоком, двадцять чотири з сорока одного або 60%, в рекомендованої порядку денному чергової сесії Ренійської міськради є «земельні» проекти рішень.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Сьогодні, 30 листопада, у ліцеї «Олімпієць» знайшли мертвим 15-річного підлітка. За даними Нацполіції, юнака виявила вихователька у вбиральні повішеним. "Трагедія в ліцеї Олімпієць. Втратила життя дитина, хлопець 15 років. Трагедія для всіх, хто працює з дітьми, освітян, однолітків. Ведеться слідство. Тому причини, з яких це сталося, називати зараз неможливо. Ми працюємо разом з … читати далi

ХІІІ Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 23 до 30 липня 2022 року в Одесі. Про це повідомила генеральна директорка Одеського міжнародного кінофестивалю Анна Мачух. За її словами, одразу після завершення Одеського міжнародного кінофестивалю команда починає планувати проведення наступного фестивалю.  "Зараз ми раді оголосити дати улюбленої події літа всіх українських кіноманів. 13-й Одеський міжнародний кінофестиваль … читати далi

30 листопада Верховна Рада прийняла Закон "Про Службу військового капеланства". Про це повідомило Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.  Закон регулює відносини у сфері реалізації конституційного права на свободу світогляду та віросповідання військовослужбовців Збройних Сил України, Національної гвардії України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, Державної прикордонної служби України, … читати далi

Одеська обласна державна адміністрація 19 листопада змінила правила допуску журналістів до своєї будівлі. Відповідну інформацію оприлюднили під час засідання П'ятого апеляційного суду.  Через зміну правил суд частково задовольнив скаргу ОДА на рішення Одеського окружного адміністративного суду, що задовольнив позов головного редактора ІзбірКома Валерія Болгана за юридичного супроводу Громадського центру правосуддя, заснованого Одеською обласною організацією ВГО … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР