Бюджет Ренійської громади збільшився на шістнадцять мільйонів

24 жовтня 2021 р. 11:56

Рені бюджет міська рада

Депутати Ренійського міської ради Ізмаїльського району Одеської області VIII скликання в ході п'ятнадцятої сесії міськради внесли зміни до бюджету. За рахунок міжбюджетних трансфертів збільшено дохідну та видаткову частини бюджету громади в цілому на шістнадцять мільйонів гривень, повідомив кореспондент ІзбірКома

Передусім зазначимо, що за рахунок субвенції з держбюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій громада отримала 15 мільйонів 513 тисяч гривень.

Місцева влада планує витратити ці гроші на низку інфраструктурних проектів. Серед них:

  • Капітальний ремонт (відновлення елементів благоустрою) під'їзної колії і пішохідної доріжки до багатоквартирного житлового будинку в м. Рені -1 мільйон 84 тисячi гривень.
  • Капітальний ремонт водопроводу по вул. Маяковського в м. Рені - 402 тисячi гривень.
  • Капітальний ремонт (відновлення елементів благоустрою) дорожнього покриття провулку Дністровського в м. Рені - 371 тисяча гривень.
  • Капітальний ремонт (відновлення елементів благоустрою) дорожнього покриття по вул. Залізнична в с. Лиманське - 3 мільйона 65 тисяч гривень.
  • Придбання спортивно-розважального комплексу для розміщення в парку в с. Новосільське Ренійської громади - 450 тисяч гривень.
  • Капітальний ремонт покрівлі Котловінського ясла-садка «Джерельце» - 1 мільйон 78 тисяч гривень.

Також міська рада профінансує ще дев'ять подібних об'єктів в місті і селах громади. Повний їх перелік наведено в додатку № 9 до відповідного рішення, опублікованого на офіційному сайті міської ради.

 Ще 500 тисяч бюджет громади отримав з бюджету Одеської області на проведення капітального ремонту водопроводу в с. Новосільське.

Щоправда, Ренійська громада поверне до державного бюджету... 12 гривень у зв'язку зі зменшенням обсягів субвенції на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатiв». Саме таку суму, яка на перший погляд здається нікчемною. Але того вимагає законодавство.   

Серед інших змін уваги заслуговує перерозподіл коштів на енергоносії. Так, за рахунок зменшення нерозподіленого обсягу видатків по об'єктах в бюджеті розвитку збільшено витрати на оплату природного газу для установ загальної середньої освіти, охорони здоров'я та виконавчого комітету міськради на суму 3 мільйони 873 тисячi гривень. Так само за рахунок зменшення поточних видатків за загальним фондом на оплату енергоносіїв згаданих об’єктів виділено 3 мільйони 281 тисяча гривень. Причина - стрибок ринкових цін на газ. Таким чином, на енергоносії для шкіл, садочків, лікарень і т.п. перерозподілено 7 мільйонів 154 тисячi гривень. Нагадаємо, що в ході роботи чергової тринадцятої сесії Ренійської міськради в серпні поточного року в цілому були збільшені витрати по бюджетних установах на оплату природного газу та електричної енергії, з урахуванням установ охорони здоров'я, на 4 мільйони 901 тисячу гривень.

Такі дії, в сукупності, дозволили розпочати опалювальний сезон в Ренійської громаді з 21 жовтня.

До цих пір мова йшла про «глобальні» - в розумінні громади - витрати на розв’язання відповідних проблем. Але, виявляється, такі питання можна вирішувати за допомогою скромних сум. Кілька місяців ренійські медичні установи лихоманило в зв'язку з невиплатою зарплати їх персоналу. Як виявилося, Національна служба здоров’я не перераховує гроші через те, що центральна міська лікарня не виконала умови щодо забезпечення запуску генератора резервного електроживлення в автоматичному режимі. Тепер проблема вирішена шляхом внесенням змін до бюджету громади. Депутати виділили кошти на придбання контролера автоматичного введення резервного живлення. Ціна питання склала 50 тисяч гривень.

Нагадаємо, на позачерговій сесії Доброславської селищної ради Одеського району, що відбулася 19 жовтня, депутати затвердили «Програму розбудови системи громадського здоров`я в Доброславській селищній раді на 2021-2023 роки». Її представив начальник відділу промоції здоров`я Одеського обласного центру громадського здоров`я Святослав Лінніков, повідомила кореспондентка ІзбірКома.   

Адміністрація комунального підприємства «Ізмаїлтеплокомуненерго» міста Ізмаїл Одеської області повідомила про намір збільшити тарифи на опалення для всіх категорій споживачів. Відповідне повідомлення було опубліковане на сайті міськвиконкому та у міській газеті.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Повний курс щеплення від COVID-19 в Україні пройшли 70 тисяч дітей, одну вакцину отримали майже 50 тисяч. Про це повідомив голова Комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький. «За даними дослідження, у віковій групі 12-18 років ефективність вакцини проти госпіталізації складає 93%. Інтервал між дозами стандартний: 21-28 днів», – зазначив Радуцький. За його словами, серед … читати далi

З 17 травня по 12 листопада 2021 року командою проєкту Infocrime Одеса за підтримки британського фонду Thompson Reuters, у партнерстві з Інститутом масової інформації було проаналізовано 41 тис. 697 публікацій: 33 тис. 943 повідомлення в 14 місцевих медіа, 6 тис. 884 дописів у їхніх Телеграм-каналах та 870 постів у Фейсбуці 6 місцевих політиків, … читати далi

26 листопада вночі в Одесі на 68 році життя не стало Олександра Лобєєва, майстра світла та оператора Одеської кіностудії, а також співзасновника Музею техніки кіно. Про це повідомили на сторінці Одеської кіностудії. Олександр Лобєєв входив до Одеського відділення Національної спілки кінематографістів України та був нагороджений Почесним іменним знаком «Легенда Одеської кіностудії». Фото: Музей кіно Прощання відбудеться у неділю 28 листопада о 14:30 у Валихівському провулку. … читати далi

30 листопада 2021 року відбудеться пленарне засідання шістнадцятої чергової сесії Ренійської міської ради VIII скликання. Всього до рекомендованого порядку денного сесії, опублікованого на офіційному сайті ради, внесено сорок проєктів рішень. На відміну від попередніх сесій, проєкти рішень шістнадцятої сесії неможливо розподілити за категоріями, окрім, наприклад, земельної. Регулюванню земельних відносин присвячено двадцять п'ять із сорока проєктів … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР