Більше половини депутатів Ренійської міської ради готові приймати громадян в селах

23 лютого 2021 р. 14:42

Ізмаїл Рені міська рада

Графік ведення прийому виборців депутатами Ренійської міської ради оприлюднили на сайті міської ради.

Як зазначає кореспондент ІзбірКому, згідно з цим графіком з 26 депутатів 12 вирішили приймати виборців в місті, 13 в селах громади, та один відкриє приймальню і в місті, і в одному з сел.

Частіше за усіх - 16 годин на місяць, планує приймати громадян секретар міської ради Оксана Єфіменко

Депутат Ілля Келіогло в середньому планує приймати 12 годин в місяць. Володимир Ковальжи та Лілія Олійник по вісім годин на місяць. Сергій Узунов п'ять годин, а депутати Олександр Гродецький та Валерій Оніщенко - по три години. 

Інші 19 депутатів планую приймати громадян по дві години в місяць.   

Що стосується місць, де обранці влаштували приймальні, то шестеро з 13 депутатів, що прийматимуть в планують приймати за місцем своєї постійної роботи (приймальні установ, магазини, аптеки). Інші семеро планують приймати у будівлі міської ради на вулиці Соборній, 103.  Проте, в графіку не вказується у якім саме кабінеті в будівлі міської ради буде відбуватися прийом.

Стосовно тих, хто прийматиме в селах, виявити приймальні складніше. З одного боку вочевидь вони будуть у будівлях колишніх сільських рад, а з іншого різноманітні інформаційні сайти, наприклад Вікіпедія, повідомляють різні адреси цих будівель, що не завжди співпадають із адресами на сайті міської ради.

Найцікавішим є рішення нерівномірного представництва сіл громади в Ренійській міській раді. 

 Нагадаємо, за підсумками виборів до ради пройшли:

  • по три депутати від Долинського та Котловини,
  • два депутати від Новосільського,
  • по одному від сіл Орлівка та Нагорне, 
  • від села Лиманське та Плавні в загалі не мають представників в міській раді. 

Тож в міській раді вирішили проводити виїзні прийоми. За кожним з сіл "закріпили" по два депутати, які мають приймати їх мешканців. В Долинському, Котловіні та Новосільскому прийматимуть депутати-місцеві мешканці. В Орлівці прийматимуть місцевий Іван Киронакі та Неля Арабаджи. Нелі Арабаджи задля цього доведеться раз на місяць їздити 28 кілометрів до Орлівки з Рені.

Також їздити, але вже 40 кілометрів в Нагорне, кожного третього вівторка місяця матиме Валентин Котляренко, що допомагатиме приймати громадян місцевому Володимиру Ковальжи. 

В Лиманському прийматимуть ренійці Олег Бурля та Іван Пойдолов, вони прийматимуть кожного останнього вівторка місяця в одному приміщені. Їздити їм доведеться по 12 кілометрів в один бік.  

Нарешті, у Плавні із сусідньої Котловини за 13 кілометрів їздитиме Сергій Узунов, який також планує вести прийом у Котловині.

Схожий графік в його напарника Іллі Келіогло, але він їздитиме у Плавні із Рені і кожного третього вівторка місяця, а по п'ятницях прийматиме ренійців.

Міський голова Ігор Плєхов 5 лютого вже провів виїзний прийом із депутатами Ренійської міської та Ізмаїльської районної рад в селах Нагорне, Котловина та Плавні. 

25 депутатів Ренійської міськради у графіку прийому вказали мобільні телефони, ще двоє додатково вказали номери "Інтертелекому".

Нагадаємо, під час позачергової сесії Ренійської міської ради депутати створили Службу у справах дітей при раді, та взяли у власність громади сім сільських дитячих садків, шість сільських комунальних підприємств та внесли зміни в бюджет.

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Пункт пропуску «Вулканешти», що напроти українського пункту пропуску «Виноградівка» запрацював від 25 лютого після 11-місячної перерви.  Про це повідомили у прессцентрі Державної прикордонної служби.  Пропуск осіб та транспортних засобів був припинений з молдовського боку  11 місяців тому. Натомість уряд України ще наприкінці травня ухвалив рішення щодо відновлення пропуску в усіх … читати далi

Департамент охорони здоров'я Одеської обласної адміністрації отримав 25,9 тисяч доз вакцини від COVID-19 і з 25 лютого в регіоні починається вакцинація від коронавірусної інфекції. Про це підчас брифінгу повідомила директорка департаменту Наталія Одарій-Захар'єва.  За її словами, першими, як і зазначалося раніше, будуть вакцинувати лікарів. В Одеській області це будуть лікарі Одеської … читати далi

Суворовський районний суд Одеси визнав винним чоловіка, який агресивно заважав роботі журналістів на ринку «Північному». Про це повідомив один з журналістів-учасників конфлікту Віктор Надюк. «10 лютого ми з Ігорем Гвоздьовим, Євгеном Лисим, Денисом Корнишевим, знімаючи сюжет про незаконну торгівлю підакцизної тютюнової продукції, потрапили в неприємну ситуацію з торговцями на Північному ринку. … читати далi

Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області провело тендер для пошуку компанії, якій заплатять за послуги з нанесення розмітки полотна доріг міста. Про це повідомили у системі електронних закупівель Prozorro. Аукціон відбувся 24 лютого і в ньому взяли участь чотири компанії: ТОВ "Трафік Менеджмент Груп", ТОВ "Терос … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР