Білгород-дністровські депутати заявили, що у новому році освітянам не вистачить бюджетних коштів

На засіданні 16-ої позачергової сесії Білгород-Дністровської міської ради 28 грудня депутати ухвалили звернення до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради, Міністерства фінансів та Міністерства освіти і науки щодо проблеми з оплатою праці педагогічних працівників у 2022 році.

Як інформує пресслужба міської ради, при затвердженні державного бюджету на 2022 рік Білгород-Дністровській міській територіальній громаді визначили освітню субвенцію у сумі 113 млн 924 тисячі гривень. Однак ці кошти не забезпечать виплати на заробітну плату з відповідними нарахуваннями педагогічному персоналу у повному обсязі.

"Загальна потреба у видатках на оплату праці педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти міста на 2022 рік з урахуванням доплати за престижність у роботі педагогічним працівникам у розмірі 20% від посадового окладу та надання одноразової грошової винагороди у розмірі 100% посадового окладу становить 124 млн 415,4 тис. грн. Також, через недосконалу формулу розрахунку освітньої субвенції, Білгород-Дністровській територіальній громаді не враховано наступні видатки на оплату праці: 17,0 ставок вчителів, що здійснюють педагогічний патронаж для 24 учнів, які за медичними показниками навчаються вдома; 11,5 ставок вихователів груп подовженого дня; 8 штатних одиниць вчителів-логопедів (у закладах, в яких здійснюється навчання дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивних класах, зокрема, для проведення корекційно-розвиткових занять, що визначені індивідуальною програмою розвитку)", - інформує міська рада.

Нагадаємо, що згідно з Законом України "Про Державний бюджет України на 2021 рік", з 1 грудня 2021 року мінімальна зарплата в Україні зросла з 6000 до 6500 грн. 

На початку грудня в Одесі група медичних працівників перекривала Адміральський проспект через невиплату "ковідної надбавки".

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Так звані "вишки Бойка", тобто бурові платформи «Чорноморнафтогазу» у Чорному морі використовувалися російськими віськовими для захисту їхнього флоту від українських комплексів "Нептун". Про це міністр оборони Олексій Резніков в інтерв'ю. За словами політика, військові російської федерації розмістити на платформах станції радіоелектронної боротьби. Вони повинні були захищати російські кораблі від обстрілів українськими ракетними … читати далi

В Одесі планують створити резервне джерело водопостачання. Про це повідомив міський голова Геннадій Труханов в інтерв'ю ЗМІ, - інформує пресслужба міської ради. За словами мера, на найближчій сесії Одеської міської ради (запланована на 29 червня) буде розглянуто "Програму охорони та покращення стану навколишнього природного середовища міста Одеси на 2022 - 2027 … читати далi

Згідно з даними гендерного моніторингу гіперлокальних ЗМІ, який проводився в 24-х областях України протягом тижня з 6 по 12 червня 2022 року, жодного матеріалу з ознаками сексизму в гіперлокальних ЗМІ зафіксовано не було. Щодо стереотипів, то його «дозволив» собі лише герой публікації в одному з видань: військовий командир виказав здивування, побачивши, як … читати далi

Служба безпеки України викрила корупційну схему реалізації майже 3 тис. кв. м приміщень держпідприємства «Чоразморшлях» на суму понад 59 мільйонів гривень, який перебуває в державній власності Міністерства інфраструктури України. За даними слідства, посадовці державної виконавчої служби Одеського управління юстиції скористувалися тим, що стосовно підприємства розпочато виконавче провадження за несплату деяких … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР