В Теплодаре скончался депутат городского совета

20 липня 2020 р. 12:03

Теплодар міська рада

В Теплодаре скончался депутат городского совета, руководитель Теплодарского автотранспортного предприятия 64-летний Евгений Радионов.

Об этом сообщается на официальном сайте Теплодарского горсовета.

Евгений Радионов. ФОТО: Теплодарский горсовет

Как говорится в сообщении, Евгений Радионов ушел из жизни преждевременно, причина смерти не указывается. Городской голова Теплодара Михаил Жовнир и депутатский корпус выразили соболезнование семье Радионова.

Евгений Радионов был избран депутатом Теплодарского гороского совета по избирательному округу №14, входил в "Украинскую морскую партию Сергея Кивалова". Был членом депутатской комиссии по вопросам регулирования земельных отношений, охраны окружающей среды, строительства и архитектуры. 

Справка.  Евгений Радионов родился 29 мая 1956 года в селе Степановка, Раздельнянского района. 

С 1972 до 1976 гг. учился в Николаевском техникуме железнодорожного транспорта по специальности «мастер погрузочно-разгрузочных работ».

С 1980 до 1985 гг. учился в Одесском национальном политехническом университете по специальности «Инженер-механик» на факультете «Автотранспортное хозяйство».

С 1977 до 1979 гг. – служил в армии.

С 1981 до 1987 гг. работал в СУ АТЭЦ в должности крановщика.

Депутат Теплодарского городского совета VI и VII созывов.

Напомним, 27 мая этого года скончался депутат Ренийского районного совета 37-летний руководитель СПК «Новосельское» Андриан Кокош. Ранее, 8 мая, после продолжительной болезни умер бывший депутат Одесского городского совета Юрий Преснов.

В минувшем году, 16 сентября, скончался 49-летний депутат Измаильского городского совета Виталий Козак.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020-2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. Відповідне рішення ухвалила Верховна Рада України 13 квітня. Ініціатива покликана мінімізувати ризики захворювання на COVID-19 під час оцінювання результатів навчання учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти. Також це уможливить отримання … читати далi

Три райони Одеси: Київський, Малиновський та Приморський залишаться без водопостачання з 23:00 15 квітня до 7:00 16 квітня. Про це проінформували у філії «Інфоксводоканала». На підприємстві зазначили, що відключення пов'язано з необхідністю встановлення нового насосного обладнання на водонасосній станції “Головна”: "Наразі тривають роботи щодо модернізації обладнання резервного насосу на ВНС “Головна”. Для зручності споживачів роботи проводяться … читати далi

Одеситів запрошують взяти участь в обговоренні питання перейменування вулиці Краснослобідської на вулицю Праведників світу. З ініціативою перейменування вулиці Краснослобідської на вулицю Праведників світу виступила Рада Одеської регіональної асоціації євреїв – колишніх в’язнів гетто та нацистських концтаборів. Перейменування пропонується з метою увічнення пам’яті наших співвітчизників, які в період Другої світової війни рятували … читати далi

Міністерство охорони здоров'я зафіксувало 906 випадків захворювання на COVID-19 на Одещині за добу 13 квітня, а також 42 летальні випадки. Тобто після спадання на вихідних знов спостерігається сталий зріст кількості захворілих та померлих. Загалом кількість летальних випадків в регіоні зросла до 2 тисяч 154, а загальна до 122 тисяч 568 випадків.   … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР