В Теплодаре скончался депутат городского совета

20 липня 2020 р. 12:03

Теплодар міська рада

В Теплодаре скончался депутат городского совета, руководитель Теплодарского автотранспортного предприятия 64-летний Евгений Радионов.

Об этом сообщается на официальном сайте Теплодарского горсовета.

Евгений Радионов. ФОТО: Теплодарский горсовет

Как говорится в сообщении, Евгений Радионов ушел из жизни преждевременно, причина смерти не указывается. Городской голова Теплодара Михаил Жовнир и депутатский корпус выразили соболезнование семье Радионова.

Евгений Радионов был избран депутатом Теплодарского гороского совета по избирательному округу №14, входил в "Украинскую морскую партию Сергея Кивалова". Был членом депутатской комиссии по вопросам регулирования земельных отношений, охраны окружающей среды, строительства и архитектуры. 

Справка.  Евгений Радионов родился 29 мая 1956 года в селе Степановка, Раздельнянского района. 

С 1972 до 1976 гг. учился в Николаевском техникуме железнодорожного транспорта по специальности «мастер погрузочно-разгрузочных работ».

С 1980 до 1985 гг. учился в Одесском национальном политехническом университете по специальности «Инженер-механик» на факультете «Автотранспортное хозяйство».

С 1977 до 1979 гг. – служил в армии.

С 1981 до 1987 гг. работал в СУ АТЭЦ в должности крановщика.

Депутат Теплодарского городского совета VI и VII созывов.

Напомним, 27 мая этого года скончался депутат Ренийского районного совета 37-летний руководитель СПК «Новосельское» Андриан Кокош. Ранее, 8 мая, после продолжительной болезни умер бывший депутат Одесского городского совета Юрий Преснов.

В минувшем году, 16 сентября, скончался 49-летний депутат Измаильского городского совета Виталий Козак.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Громадяни України впродовж тижня звернулися до Секретаріату Уповноваженого із захисту державної мови з 195 скаргами та зверненнями про порушення закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Як повідомив уповноважений Тарас Кремінь.  Найбільша кількість скарг - з Києва та Київської області - 74, найменша – з півдня та сходу України. Львів’яни надіслали … читати далi

Міністерство охорони здоров'я України повідомило про 89 нових випадків COVID-19 зареєстрованих в Одеській області за добу 23 січня, та про те, що летальних випадків не зареєстровано взагалі. Як йдеться в системі моніторингу поширення епідемії коронавірусу Ради національної безпеки та оборони України, таким чином з початку пандемії в Одеській області захворіли 80 … читати далi

Пресслужба Господарського суду Одеської області повідомляє про початок розгляду справи за позовом Кабінету Міністрів України до компанії Mister Drake PC про визнання права власності на танкер-бункерувальник Delfi. В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на те, що компанія Mister Drake PC, яка є власником судна Delfi, не змогла власними силами виконати … читати далi

Служба безпеки України викрила та блокувала схему незаконного переправлення моряків через державний кордон на тимчасово анексовану територію АР Крим. Про це повідомляє пресцентр Управління Служби безпеки України в Одеській області. Згідно з повідомленням пресцентру, оперативники та слідчі спецслужби встановили, що організувало оборудку керівництво однієї з міжнародних груп морських компаній. Вони тривалий … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР