В Одесском облсовете отказались рассматривать обращение к мэрии по поводу установки на Куликовом поле памятника

03 березня 2020 р. 10:00

ОДА Одеська обласна рада

Проект депутатского обращения к областному совету с требованием установить на Куликовом поле мемориал в память о жертвах трагедии 2 мая 2014 в Одессе решили не рассматривать на сессии 3 марта. 

Как сообщили в пресс-службе Одесской облгосадминистрации, проект исключили из повестки дня еще до предложения ее депутатам. 

Позже стало известно, что во время совещания, которое перед началом сессии провел глава Одесского облсовета Сергей Паращенко, его первый заместитель Вадим Шкаровский, который выступал одним из авторов проекта, отозвал документ. 

Авторами обращения выступала депутатская группа «Оппозиционная платформа - За жизнь» в Одесском обласном совете. Авторы проекта решения напомнили, что 17 января на заседании историко-топонимическая комиссия при исполнительном комитете Одесского городского совета отклонила инициативу Федерации профсоюзов Одесской области об установлении на Куликовом поле поклонного креста в память о жертвах трагедии 2 мая 2014 года.

Впрочем, включение в повестку дня обращения от этой же депутатской группы по поводу нового расследования событий 2 мая, облсовет готов рассмотреть.  

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) за минулий тиждень склало та направило до суду 14  адміністративних протоколів. За ознаками несвоєчасного подання декларації без поважних причин складено 3 адміністративних протоколи щодо таких осіб: Ольга Жукова, начальниця відділу Державного агентства автомобільних доріг України;  Вікторія Попович, колишня начальниця відділу Управління державної казначейської служби у … читати далi

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області затримали начальника одного з відділень територіального центру Міністерства оборони одразу після одержання 6 тисяч доларів США у якості другої частини від обумовленої суми неправомірної вигоди. Про це повідомили  у пресслужбі управління. За даними поліції, чоловік налагодив схему вимагання та отримання неправомірної вигоди від громадян за допомогу … читати далi

Одеська обласна рада передбачила виділення 25 мільйонів гривень в рамках програми підтримки агропромислового комплексу «Аграрна Одещина». Про це під час брифінгу повідомив заступник голови Одеської обласної адміністрації Олег Муратов.  За його словами, п'ята частина з цих грошей буде спрямована на часткову компенсацію за електроенергію для подачі на зрошувані землі, по три мільйони … читати далi

Одеський муніципалітет зобов'язав орендаря пляжу в Аркадії демонтувати настил, який компанія почала будувати буквально в морі.  Про це повідомив заступник начальника Управління інженерного захисту території міста і розбиття узбережжя Одеської міськради Віталій Парфьонов.  За його словами, в товариства з обмеженою відповідальністю "Одесит-2017" не було дозвільних документів на улаштування настилу та паспорту пляжу.  … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР