У службі у справах дітей Одеської ОДА проведуть плановий аудит

15 лютого 2020 р. 09:01

ОДА

Голова Одеської ОДА Максим Куций підприсав розпорядження "Про проведення планового внутрішнього аудиту діяльності служби у справах дітей Одеської обласної державної адміністрації".

Текст документа опублікований на офіційному сайті Одеської облдержадміністрації.

Згідно з розпорядженням, аудит має відбутися з 14 лютого до 31 березня та охопить період з квітня 2018 року по поточний період 2020 року. 

Внутрішній аудит проводитиметься за темою: «Оцінка діяльності установи щодо дотримання актів законодавства, планів, процедур, контрактів з питань стану збереження активів, інформації та управління державним майном. Оцінка діяльності установи щодо ефективності функціонування системи внутрішнього контролю, ступеня виконання і досягнення цілей, визначених у стратегічних та річних планах, щодо ефективності та результативності виконання функцій, завдань та процесів, закріплених за службою».

Для проведення аудиту розпорядженням голови ОДА створена аудиторська група, яку очолив завідувач сектору внутрішнього аудиту Одеської ОДА Іван Волошановський. Також до складу групи увійшли головні спеціалісти сектору внутрішнього аудиту Одеської ОДА Анна ГаєваДмитро Пустовіт та Максим Кірпічніков, а також провідний спеціаліст сектору внутрішнього аудиту Одеської ОДА Діана Морозова.

Службу у справах дітей Одеської ОДА зобов'язали забезпечити своєчасне надання аудиторській групі повного та безперешкодного доступу до документів, інформації та баз даних, які стосуються теми проведення внутрішнього аудиту.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Міністерство фінансів Сполучених штатів Америки запровадили санкції проти української компанії Fides Ship Management, яку звинувачують у перевезенні венесуельської нафти. Як повідомили у Міністерстві фінансів, також під санкції потрапили чотири кораблі, якими керує компанія: Baliar, який ходить під прапором Ліберії та Balita, Domani, Freedom, що ходять під камерунським прапором. Справа в тому, що … читати далi

Український інститут національної пам'яті вимагатиме від Савранської селищної ради, а також від Подільської міської ради дати нові назви вулицям. Як повідомила на своїй сторінці в Facebook організація "Декомунізація. Україна", йдеться про вулицю Жукова в селі Дубинове, яке наразі підпорядковано Савранській селищній раді та вулицю Терешкової в Подільську.  Окрім того, Одеська обласна державна адміністрація … читати далi

Приморський суд Одеси визнав винним 25-річного уродженця Чернігова Владислава Малькова у пограбуванні представника ЛГБТ-спільноти, призначив йому покарання у вигляді п’яти років позбавленні волі, але встановив іспитовий строк на два роки.  Судовий процес тривав понад 9 місяців, і весь цей час затриманий перебував у слідчому ізоляторі, повідомляє громадська організація ПРОЖЕКТОР. Окрім того, суд зобов’язав … читати далi

Команда «Збірна медиків» з Одеси планує взяти участь в російській версії проєкту «Ліга сміху» студії «Квартал 95», в якій також планують взяти участь команди не лише з Російської Федерації, але й з так званої «Донецької народної республіки». Про це повідомив колишній радник міського голови Дніпра Євген Гендін на свої сторінці у Facebook. … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР