У службі у справах дітей Одеської ОДА проведуть плановий аудит

15 лютого 2020 р. 09:01

ОДА

Голова Одеської ОДА Максим Куций підприсав розпорядження "Про проведення планового внутрішнього аудиту діяльності служби у справах дітей Одеської обласної державної адміністрації".

Текст документа опублікований на офіційному сайті Одеської облдержадміністрації.

Згідно з розпорядженням, аудит має відбутися з 14 лютого до 31 березня та охопить період з квітня 2018 року по поточний період 2020 року. 

Внутрішній аудит проводитиметься за темою: «Оцінка діяльності установи щодо дотримання актів законодавства, планів, процедур, контрактів з питань стану збереження активів, інформації та управління державним майном. Оцінка діяльності установи щодо ефективності функціонування системи внутрішнього контролю, ступеня виконання і досягнення цілей, визначених у стратегічних та річних планах, щодо ефективності та результативності виконання функцій, завдань та процесів, закріплених за службою».

Для проведення аудиту розпорядженням голови ОДА створена аудиторська група, яку очолив завідувач сектору внутрішнього аудиту Одеської ОДА Іван Волошановський. Також до складу групи увійшли головні спеціалісти сектору внутрішнього аудиту Одеської ОДА Анна ГаєваДмитро Пустовіт та Максим Кірпічніков, а також провідний спеціаліст сектору внутрішнього аудиту Одеської ОДА Діана Морозова.

Службу у справах дітей Одеської ОДА зобов'язали забезпечити своєчасне надання аудиторській групі повного та безперешкодного доступу до документів, інформації та баз даних, які стосуються теми проведення внутрішнього аудиту.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Капітальний ремонт мосту через Хаджибейський лиман триває з випередженням графіку і повне завершення всіх робіт та відкриття всіх шість смуг має відбутися вже навесні наступного року. Про це повідомив керівник Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций. «Будівельники вже влаштували монолітну залізобетонну плиту на правій стороні мосту. Ведуться роботи з установки карнизних … читати далi

Верховний Суд залишив без задоволення касаційну скаргу ТОВ «Варда Плюс», а рішення Одеського окружного адміністративного суду та П'ятого апеляційного адміністративного суду – без змін. Дослідивши матеріали справи суд дійшов до висновку, що невжиття заходів забезпечення позову може призвести до реалізації запланованого проекту будівництва на земельній ділянці, який здійснюватиметься на підставі … читати далi

Жители Рени Одесской области регистрировали на себя несколько квартир, объединенных в единое помещение, и флигель во дворе дома Руссова и выдавали себя за собственников.  Об этом сообщили в пресс-службе Одесского муниципалитета.  Также предприняты попытки незаконных строительных работ. Поэтому с сегодняшнего дня на объекте несут дежурство сотрудники КУ «Муниципальная стража», которые ограничат … читати далi

Координаційний офіс безпеки спільно з Татарбунарською міською радою, поліцейськими та рятувальниками 26 липня 2020 року з дотриманням усіх правил безпеки проведуть в місті Татарбунари 2-й фестиваль ретро-авто. Як повідомляє пресслужба Одеської обласної організації «Комітету виборців України», окрім параду ретро-автомобілів, на заході можна буде побачити автомобілі поліцейських та рятувальників та поспілкуватись … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР