У службі у справах дітей Одеської ОДА проведуть плановий аудит

15 лютого 2020 р. 09:01

ОДА

Голова Одеської ОДА Максим Куций підприсав розпорядження "Про проведення планового внутрішнього аудиту діяльності служби у справах дітей Одеської обласної державної адміністрації".

Текст документа опублікований на офіційному сайті Одеської облдержадміністрації.

Згідно з розпорядженням, аудит має відбутися з 14 лютого до 31 березня та охопить період з квітня 2018 року по поточний період 2020 року. 

Внутрішній аудит проводитиметься за темою: «Оцінка діяльності установи щодо дотримання актів законодавства, планів, процедур, контрактів з питань стану збереження активів, інформації та управління державним майном. Оцінка діяльності установи щодо ефективності функціонування системи внутрішнього контролю, ступеня виконання і досягнення цілей, визначених у стратегічних та річних планах, щодо ефективності та результативності виконання функцій, завдань та процесів, закріплених за службою».

Для проведення аудиту розпорядженням голови ОДА створена аудиторська група, яку очолив завідувач сектору внутрішнього аудиту Одеської ОДА Іван Волошановський. Також до складу групи увійшли головні спеціалісти сектору внутрішнього аудиту Одеської ОДА Анна ГаєваДмитро Пустовіт та Максим Кірпічніков, а також провідний спеціаліст сектору внутрішнього аудиту Одеської ОДА Діана Морозова.

Службу у справах дітей Одеської ОДА зобов'язали забезпечити своєчасне надання аудиторській групі повного та безперешкодного доступу до документів, інформації та баз даних, які стосуються теми проведення внутрішнього аудиту.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Ключовими особливостями майбутніх місцевих виборів  у 2020 році мають стати складнощі з підрахунком голосів, поява значної кількості регіональних партій і поширення Телеграм-каналів. Про це заявив голова Комітету виборців України Олексій Кошель під час конференції КВУ «Місцеві вибори 2020: законодавчі новели та регіональний вимір», яка відбувалася за підтримки Фонду Конрада Аденауера. За … читати далi

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань спільно з Офісом Генерального прокурора повідомили про підозру у незаконному затриманні колишньому старшому слідчому Приморського відділу поліції в Одесі. Як повідомили у пресслужбі ДБР, слідством встановлено, що старший слідчий одержав письмове доручення від начальника одного з відділів місцевої прокуратури Кіровоградської області - затримати особу … читати далi

Виконуючий обов'язки секретаря Білгород-Дністровської міської ради Віктор Грозов розпорядився скликати депутатів на сесію 5 березня.  Відповідне розпорядження опублікувала пресслужба міськради.   До порядку денного включено 60 питань, серед яких, традиційно, більшість складають питання, які стосуються оренди, та земельні питання.  Однак найбільш гострим питанням, вочевидь, стане проєкт рішення «Про розпуск виконавчого комітету … читати далi

Депутат Ренийского районного совета Сергей Арабаджи обвинил председателя районного совета Олега Зуева в том, что тот отстаивает интересы порта Измаила, а тот, в ответ, назвал депутата балаболом.  Стычка между ними произошла в ходе сессии Ренийского районного совета 20 февраля.  После голосования за повестку дня председатель райсовета сообщил депутатам, что в совет … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР