ТОП-5 найбагатших депутатів Одеської облради

Кампанія з подачі електронних декларацій завершилася ще 1 червня, проте троє депутатів Одеської обласної ради, а саме Панас СамунжиЛеонід Шимон та Олена Луговська досі не подали декларації про доходи за 2019 рік. Двоє перших востаннє подавали декларацію у 2019 році за підсумками 2018-го, а Олена Луговська стала депутаткою облради  у жовтні минулого року, після того як пішов із життя її однопартієць по “Опозиційному блоку” Віктор Бубнов. З початку своєї каденції депутатка не подала жодної декларації.

ІзбірКом проаналізував статки депутатів Одеської обласної ради на підставі поданих ними е-декларацій.

Найбільше минулого року заробила родина депутата Олега Кутателадзе - понад 139,5 млн грн. Значну частину доходу склали дивіденди, які Кутателадзе отримував у різних компаніях: ТОВ “ТІС-Вугілля” заплатило йому понад 37,6 млн грн, ТОВ “ТІС-Руда” - майже 10,9 млн грн, панамська компанія Logus Investments S.A. - 40,42 млн грн. Чималі дивіденди отримала і дружина депутата Валентина Мушинська -  ТОВ “ТІС” заплатило їй майже 20 млн грн. Нагадаємо, торік Олег Кутателадзе став учасником конфлікту у селі Першотравневе.  Причиною стало питання громадських діячів до депутата стосовно коштів, які, нібито, має платити у бюджет компанія “ТІС”, в якій працює Кутателадзе. 

На другому місці за доходами - Віктор Андрєєнков. Він отримував доходи з різних джерел, зокрема, йому надійшло 437,5 тис. грн у якості дивідендів з компанії PackStore, яка зареєстрована у місті Тула Російської Федерації. У цій компанії він має 30% від загального капіталу. А найбільший дохід отримав теж у якості дивідендів, але вже з української компанії “Крістал Глас” - понад 15,8 млн грн. Разом зі своєю родиною Віктор Андрєєнков заробив майже 16,8 млн грн. 

Більшу частину коштів Олег Сулаков, який займає третю сходинку нашого рейтингу, отримав у якості дивідендів від ПП "Агро-Соя" - 14 млн грн. Загалом же родина має доходи у сумі понад 14,9 млн грн. 

На четвертому місці - Ігор Учитель. Значну частину його доходів складають дивіденди від компанії ALAMAK HOLDINGS LIMITED, зареєстрованої у Нікосії на Кіпрі - понад 7,7 млн грн. Разом із членами своєї родини він заробив торік майже 11 млн грн. 

Останній у ТОПі, але не останній за статками в Одеській облраді - Ігор Кліменко та його родина: їхній дохід за минулий рік склав понад 6,9 млн грн, з яких майже 5 мільйонів - заробіток депутата від підприємницької діяльності.

Жодних доходів не задекларували Олег БатлюкОлег Корженко та Руслан Табунщик.

З повним аналізом декларацій депутатів Одеської обласної ради можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, раніше ми вже знайомили читачів з деклараціями міського голови Одеси Геннадія Труханова, голови Одеської ОДА Максима Куцого та депутатів Одеської міської ради. Також ми порівнювали статки міських голів міст обласного значення. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

11 з 28 малих проєктів «Громадського бюджету-2021» отримають фінансування згідно з підсумками онлайн-голосування. Про це повідомили на онлайн-платформі «Соціально активний громадянин». Муніципальна онлайн-платформа «Соціально активний громадянин» включає в себе п'ять напрямків, спрямованих на взаємодію влади з територіальною громадою та участю одеситів в управлінні містом: Сервіс подачі електронних петицій, Громадський бюджет, Громадське обговорення, Запити на … читати далi

Верховна Рада України прийняла законопроєкт №4429 "Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".  В проєкті зазначається, що матеріальна допомога – це одноразова виплата у розмірі вісім тисяч гривень, яку можна … читати далi

Кореспондент Ізбіркому виявив, що з запису трансляції першої сесії Одеської обласної ради, яке відбулося вчора вночі, зникла частина з проведенням самої сесії, яка розпочалася о 23:25.  Трансляція тривала до завершення сесії, тобто до 4 години ранку. Тепер процес голосування, обрання голови облради та розподіл комісій незафіксовано.   Видання ІзбірКом звертається до керівництва … читати далi

Первое пленарное заседание Измаильского районного совета в новых границах состоялось 4 декабря. Открыл заседание и представил результаты выборов и депутатский корпус глава измаильской районной ТВК Игорь Панчев. Спокойной и дружеской сессии не получилось, поскольку распределение должностей оказалось не простым для новоизбранных депутатов. Всего, по результатам выборов, депутатский корпус районного совета … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР