Роздільнянські депутати планують прозвітувати за 5 років роботи на початку жовтня

Пленарне засідання 48 сесії Роздільнянської міської ради відбулося 7 липня. Це була перша повноцінна сесія за період карантину, попередню, позачергову, збирали задля термінового розподілу невикористаних коштів через карантин і приймали рішення, що потребували негайних дій.

На початку засідання міський голова Валерій Шовкалюк попередив депутатів, що звіти за 5 років роботи мають бути надані депутатами у міську раду не пізніше вересня. Бо на початку жовтня планується друк міського вісника, де будуть опубліковані всі депутатські звіти.

На засіданні були присутні 18 депутатів з 26, що стало майже традицією — третина депутатів мають значну кількість пропусків. Порядок денний складався зі 121 питання, що теж майже традиційно — депутати розглядають кожне «земельне» питання окремо, а не блоком, як прийнято в багатьох радах. Тож 18 питань порядку денного стосувались змін у бюджеті і міських програмах,  звітів, нових договорів та соціальних проблем містян. А інші — затвердженню технічної документації із землеустрою і погодження  оренди земельних ділянок.

Депутати встановили на 2021 рік ставки та пільги із сплати податку на нерухоме майно, ставки плати за землю, ставки єдиного податку для першої та другої груп платників податку фізичних осіб-підприємців, ставки збору за місця для паркування транспортних засобів, ставки транспортного податку, ставки туристичного збору. Всі ставки лишаються у тих ж межах, що і були в 2019 і 2020 роках. Як прокоментував Валерій Шовкалюк, немає сенсу зараз щось змінювати, хоча в деяких випадках ставки давно потрібно підвищити, — займатися цим будуть уже після виборів.

Обранці затвердили бюджетний звіт за І квартал 2020 року. Згідно зі звітом бюджет був  перевиконаний на 18,5 %, тобто прибуткова частина збільшена на 4 мільйони гривень. І делегували до районного бюджету 34 тисячі гривень на районну цільову програму «Здоров’я» на 2019 - 2023 роки, в тому числі — на медичний огляд призовників делеговано 16 тисяч гривень.

Внесли зміни до «Програми розвитку та енергозбереження житлово-комунального господарства, благоустрою міста Роздільна на 2019-2020 роки»: перерозподілили вже заплановані кошти і розподілили зекономлені, які підуть на ремонт доріг, будівництво парканів та тротуарів, ремонти в дитячих садках.

Також депутати дали згоду на укладання договорів і передачу міському КП «Роздільнаводоканал» придбаної техніки — нового трактора за півмільйона гривень, фронтального навантажувача з ковшем та причепа. Депутати схвалили надання матеріальної допомоги містянам, що опинилися в скрутному становищі через хворобу — шести особам надали 23,5 тисячі гривень допомоги.

Під час засідання депутати привітали колегу — Гусейна Алієва, який вже четверту каденцію працює у міській раді і є одним із найактивніших депутатів, з ювілейним днем народження. А Валерій Шовкалюк вручив ювіляру Почесну відзнаку Роздільнянської міської ради «За заслуги перед містом».

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Сьогодні, 25 жовтня, в Україні проходять місцеві вибори за новим Виборчим кодексом і новим територіально-адміністративним устрєм. Одночасно вибирають сільських, селищних і міських голів, депутатів сільських, селищних, міських, районних у містах і обласних рад. Бюлетень зразка 2020 відрізняється від минулих виборів, оскільки в цьому році депутатів до місцевих, районних та обласних рад обиратимуть за новою … читати далi

Журналісти видання ІзбірКом увесь день 25 жовтня, від початку процесу голосування до його закінчення, та навіть після закриття виборчих дільниць, даватимуть своїм читачам найоперативнішу та перевірену інформацію про перебіг подій.  Весь день видання буде моніторити ситуацію, оперативно публікувати новини та інформацію від ОПОРИ, а ще на читачів чекатиме онлайн-хроніка, яка оновлюватиметься весь час.  Якщо бачите щось цікаве … читати далi

Прикордонники будуть допомагати поліції в забезпеченні порядку на території п’ятисот населених пунктів прикордонної зони Одеської області.  Про це повідомив керівник Головного управління Національної поліції регіону Олег Бех. За його словами, усього планують залучити 26 груп прикордонників. Також за порядком слідкуватимуть кілька тисяч поліцейських, військовослужбовців НГУ, рятувальників, а також курсантів одеського спеціалізованого вишу. … читати далi

Комунальне підприємство "Міськзелентрест" Одеської міської ради планує придбати 86 тисяч саджанців троянд.  Про це йдеться в системі електронних закупівель Prozorro. Передбачається, що це будуть троянди чайно-гібридні різних сортів з пропорційною кількістю кольору квітів: жовтий 25%, червоний 25%, білий 25%, оранжевий 25%.  Обов'язкова умова - підщепа для троянд повинна бути Rosa canina inermis (пальмеріана-гібридна … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР