Лише один депутат Роздільнянської райради не пропустив жодного пленарного засідання

02 березня 2020 р. 09:36

Роздільна районна рада

Тільки заступник голови райради Сергій Крилов, що балотувався у районну раду від «БПП «Солідарність»», був присутнім на всіх пленарних засіданнях без винятків.

Досить високі показники з відвідування у Сергія Сташевського, Ольги Колесник, Лариси Коваленко, Миколи Іванова та Світлани Величко, які пропустили від одного до трьох засідань із 40.

Анатолій Бриков, В’ячеслав Земський, Олег Гладун, Володимир Кайсин, В’ячеслав Клочко, Сергій Маслов, Євген Чумаченко відвідали лише 50% засідань. Цікаво, що нинішній очільник РДА Сергій Приходько, який є і депутатом районної ради від «БПП «Солідарність»», теж не є зразком дисципліни — він пропустив 7 засідань із 40.

Дані про відвідування засідань депутатами сьомого скликання були оприлюднені після останнього засідання у лютому. На ньому були присутні 19 депутатів із 34, а для прийняття рішень за прийнятим регламентом потрібно не менш 18 голосів. Депутатам доводилось повертатися до голосування з одного питання декілька разів, а якщо врахувати чималу кількість питань у порядку денному, то стає зрозумілим, чому процес прийняття рішень був уповільненим.

Депутати розглянули і затвердили районну Програму взаємодії органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування на 2020 рік, звіт про виконання районної програми з утворення (оновлення) містобудівної документації територій та містобудівного кадастру за 2018-2019 роки, звіт про виконання районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб та молоді з їх числа на 2017-2019 роки, звіт про хід виконання районної цільової. програми підтримки малозабезпечених верств населення на 2018-2020 роки, звіт Роздільнянської районної державної адміністрації про виконання районного бюджету за 2019 рік. Значну частину питань перенесли на наступну сесію і розглядатимуть у березні.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Результатом перевірки дотримання суб'єктами господарювання вимог так званого «карантину вихідного дня», а громадянами - маскового режиму в громадських спорудах і транспорті стали 307 протоколів та постанов, складених правоохоронцями на порушників карантинних обмежень. Про це повідомили у пресслужбі Головного управління Національної поліції України в Одеській області.  Посилені превентивні заходи проводилися мобільними групами з … читати далi

Одесский городской голова Геннадий Труханов поручил подчиненным обратиться к воинским частям, дислоцирующимся в городе, с просьбой предоставить в распоряжение муниципалитета дизельные генераторы. Такое распоряжение мэр отдал в ходе дистанционного аппаратного совещания 30 ноября.  Правда городской голова уточнил, что военных хотят привлекать только в крайнем случае.  «Попросите их проверить, работают ли те … читати далi

Несприятливі погодні умови 30 листопада призвели до того, що у двох морських портах України обмежили вантажні операції із зерновими. Про це свідчать дані Адміністрації морських портів України. Так, у морському порту Чорноморська та Рені через дощ припинена перевалка зерна. Також через туман закритий Херсонський морський канал. Нагадаємо, Український гідрометеорологічний центр спрогнозував, що 30 квітня в Одеській, … читати далi

Одесский городской голова Геннадий Труханов обвинил волонтеров, в том, что они истерят и сеют панику в Одессе, распространяя информацию о ситуации с COVID-19 в городе.  Свое возмущение городской голова высказал в ходе дистанционного аппаратного совещания, признав при этом, что информация волонтеров может быть объективной.  По мнению Геннадия Труханова, волонтеры в своих постах … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР