Левову частку доходів Лиманського району витратили на освіту

07 лютого 2020 р. 12:09

районна рада сесія

Доходи Лиманського району Одещини минулого року склали 754 мільйони гривень, причому основним джерелом став податок на доходи фізичних осіб.

Про це стало відомо на позачерговій сесії Лиманської районної ради 5 лютого, на якій депутати затвердили  звіт районної державної адміністрації про виконання районного бюджету за 2019 рік.

З державного бюджету України до району надійшли субвенції на пільги, субсидії, допомоги сім'ям з дітьми більше ніж на 148 мільйонів гривень, освітньої субвенції - на понад 122 мільйони гривень, а медичної субвенції - на понад 39 мільйонів гривень.

Освітні заклади профінансувано більше ніж на 260 мільйонів гривень, заклади охорони здоров'я  -  майже на 62 мільйона гривень,  установи культури – більше ніж на 8 мільйонів гривень, а заробітної  плати працівникам культури виплатили  на понад 5 мільйонів гривень.  

На соціальний захист населення направлено більше ніж 129 мільйонів гривень, а на пільги і субсидії - понад 35 мільйонів гривень (за рахунок субвенції з державного бюджету).

Також з державного бюджету виділили місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та по догляду за людьми з інвалідністю І чи ІІ групи. Ця сума складає більше 113 мільйонів гривень. На допомогу малозабезпеченим виділили більше 8 мільйонів гривень. 

При цьому заборгованості з виплати заробітної плати та за спожиті енергоносії у районі немає.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Департамент транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради повідомив про тимчасове закриття руху автотранспорту по вул. Водопровідній (на ділянці від Італійського бульвару до виїзду з автостанції «Старосінна»).  Як зазначили в пресслужбі мерії, перекриття відбудеться в рамках другого етапу реконструкції вулиці Новощіпний ряд. З 30 січня 2021 року і до завершення ремонтних робіт … читати далi

Верховна Рада України підтримала в другому читанні президентський проєкт Закону «Про народовладдя через всеукраїнський референдум» (№3612).  Як зазначає пресслужба парламенту, за його ухвалення проголосували 255 нардепів. До другого читання в документ надійшло 1 тис. 386 правок.  Законом передбачені електронні процедури при організації та проведенні всеукраїнського референдуму, в тому числі електронні голосування. … читати далi

Одеський міжнародний кінофестиваль цьогоріч відбудеться в Одесі 14-21 серпня. Як зазначили в пресслужбі фестивалю, на початку року Одеський міжнародний кінофестиваль змінив керівний склад. Виконавчою директоркою Одеського міжнародного кінофестивалю стала Анна Мачух. Впродовж 2011-2016 років Анна працювала директоркою департаменту з маркетингу ОМКФ, з 2017-го обіймала посаду директорки Кіноринку ОМКФ, а з 2018 рік по … читати далi

Доступ медіа до головного корпусу Одеської обласної ради на пр. Шевченка, 4 обмежили входом лише в супроводі пресслужби. Як виявилося, документ з такими вимогами підписали ще 15 грудня минулого року голова Одеської обласної ради Григорій Діденко та голова Одеської обласної адміністрації Сергій Гриневецький. Зокрема, сьогодні журналіст ІзбірКому зміг відвідати засідання колегії Одеської обласної адміністрації … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР