Левову частку доходів Лиманського району витратили на освіту

07 лютого 2020 р. 12:09

районна рада сесія

Доходи Лиманського району Одещини минулого року склали 754 мільйони гривень, причому основним джерелом став податок на доходи фізичних осіб.

Про це стало відомо на позачерговій сесії Лиманської районної ради 5 лютого, на якій депутати затвердили  звіт районної державної адміністрації про виконання районного бюджету за 2019 рік.

З державного бюджету України до району надійшли субвенції на пільги, субсидії, допомоги сім'ям з дітьми більше ніж на 148 мільйонів гривень, освітньої субвенції - на понад 122 мільйони гривень, а медичної субвенції - на понад 39 мільйонів гривень.

Освітні заклади профінансувано більше ніж на 260 мільйонів гривень, заклади охорони здоров'я  -  майже на 62 мільйона гривень,  установи культури – більше ніж на 8 мільйонів гривень, а заробітної  плати працівникам культури виплатили  на понад 5 мільйонів гривень.  

На соціальний захист населення направлено більше ніж 129 мільйонів гривень, а на пільги і субсидії - понад 35 мільйонів гривень (за рахунок субвенції з державного бюджету).

Також з державного бюджету виділили місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та по догляду за людьми з інвалідністю І чи ІІ групи. Ця сума складає більше 113 мільйонів гривень. На допомогу малозабезпеченим виділили більше 8 мільйонів гривень. 

При цьому заборгованості з виплати заробітної плати та за спожиті енергоносії у районі немає.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Кабінет міністрів України вважає за можливе дозволити з 5 червня працювати закладам громадського харчування, а також поновити авіаційне сполучення по країні з 5 червня, а в інші країни, що відкрили аеропорти для рейсів з України - з 15 червня. Таке рішення Кабмін ухвалив на засіданні сьогодні, 3 червня. Зокрема кафе можуть приймати відвідувачів у … читати далi

Исполнительный комитет Одесского городского совета намерен собраться 4 июня на внеочередное заседание.  Как сообщили в пресс-службе муниципалитета, в повестке дня один вопрос: «О внесении на рассмотрение Одесском городском совете проектов решений о включении в Перечень объектов малой приватизации коммунальной собственности территориальной громады Одессы, подлежащих приватизации в 2020 году, новых объектов коммунальной … читати далi

Кабінет міністрів України підтримав ініціативу з передачі моста через лиман з балансу Чорноморської міської ради на баланс Державного агентства автомобільних доріг.  Про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций на своїй сторінці у Facebook.  «Довгі роки влада міста не проявляла ініціативи щодо завершення будівництва. Об’єкт ризикував стати довгобудом. … читати далi

Коммунальное учреждение «Грантовый офис «Одесса 5Т» предложил провести ревитализацию Дюковского сада на Балковской путем строительства в парке отеля «Хилтон» и трехэтажного паркинга почти на 300 мест.  Об этом сообщила депутат Одесского городского совета Ольга Квасницкая на своей странице в Facebook.  По ее словам, под застройку планируется отвести больше гектара территории парка.  «Для начала: как … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР