Колишній віцемер Петро Рябоконь судиться через своє звільнення

20 травня 2020 р. 13:29

Одеська міська рада суд

Звільнений з посади заступника голови Одеської міської ради Петро Рябоконь подав до Одеського окружного адміністративного суду позов через звільнення.

Як повідомив у коментарі ІзбірКому Петро Рябоконь, відповідачами по справі виступають Одеський міський голова Геннадій Труханов та Одеська міська рада. Колишній заступник вважає, що його незаконно звільнили з посади. 

Нагадаємо, під час останньої сесії Одеської міської ради, яка відбулася 29 квітня, міський голова Одеси Геннадій Труханов заявив, виніс на порядок денний питання виключення зі складу виконавчого комітету своїх заступників Петра Рябоконя та Андрія Котляра. За словами міського голови, Рябоконь написав заяву на звільнення за угодою сторін. Проте пізніше сам Рябоконь заявив, що ніяких заяв не писав і не знає, чому його звільнили. 

Депутати під час сесії намагалися дізнатися у мера причини звільнення заступників, проте будь-яких коментарів з цього приводу Труханов давати не став. А згодом мерія надала офіційні пояснення, зазначивши, що у Котляра закінчився термін повноважень, а Рябоконя звільнили за угодою сторін.

Хоча Петро Рябоконь не був згодний зі своїм звільненням, проте вчасно подав е-декларацію, яку мав заповнити після залишення посади.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Мобильные группы полиции с конца мая по начало июля текущего года провели 213 карантинных рейдов по развлекательным заведениям Одесской области. Об этом на брифинге в ОГА сообщил глава ГУНП региона Олег Бех. По его словам, всего проверили около тысячи ночных клубов и других увеселительных заведений. По итогам проверок составили 152 административных протокола в … читати далi

На ближайшей сессии Одесского горсовета депутаты рассмотрят проект решения о внесении изменений в детальный план территории в границах улиц Люстдорфская дорога, Левитана, 2-я линия 6-й станции Люстдорфской дороги и Тополевая. Как информирует Центр публичных расследований, споры по поводу планов построить там трехсекционный 10-этажный дом введутся уже несколько месяцев.  Ранее этот … читати далi

Центр громадського здоров’я України у цьому оздоровчому сезоні ведеться спостереження за якістю води на 178-ми річкових пляжах країни, а також за морськими пляжами. Як повідомили у пресслужбі центру, зокрема в Одеській області під наглядом лабораторних центрів МОЗ перебуває 13 морських пляжів у Одеса та приморських районах області: у місті Южне, селах Сичавка … читати далi

Администрация Facebook в очередном отчете об удалении фейковых страниц и аккаунтов, упомянула и украинский сегмент. Из-за подозрений в фейковости (inauthentic behavior) Facebook удалил из украинского сегмента 35 страниц, 72 Facebook-аккаунта и 13 аккаунтов в Instagram. Около 766 тысяч пользователей были подписаны на одну или несколько из этих Facebook-групп, и 3 … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР