Измаильский горсовет до конца марта планирует распределить 17 квартир в социальном новострое

28 лютого 2020 р. 08:50

Ізмаїл міська рада

Исполнительный комитет Измаильского городского совета в Одесской области на очередном заседании, состоявшемся 25 февраля, утвердил протокол совместного заседания жилищной комиссии и наблюдательного совета по вопросам распределения жилья и использования придомовых территорий, касающийся 17 квартир в социальном новострое.

Речь идет о жилье для измаильчан из социально-незащищенных категорий населения в доме по ул. Поперечной, 34, сообщает  «Курьер недели»

Дом по ул. Поперечной, 34, был задуман по целевому назначению как социальное жилье и строился за средства областного и городского бюджетов. В доме всего 17 квартир, которые будут распределены между разными социальными группами: восемь квартир для детей сирот и детей, лишенных родительской опеки, внутренне перемещенные лица получат четыре квартиры; участники АТО, участники боевых действий в Афганистане по одной, три квартиры - для малозащищенных.

Уже в течении ближайшего месяца исполком может распределить квартиры между конкретными семьями или людьми, но  социальное жилье в собственность передаваться не будет, семьи будут проживать в предоставленных квартирах до того времени, пока не получат квартиру для постоянного проживания. 

Напомним, в мае 2019 года Измаильский городской голова Андрей Абрамченко заявил, что в городе также построят жилье для работников прокуратуры по адресу Фанагорийская, 12/1, где специально под строительство выделен участок.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020-2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. Відповідне рішення ухвалила Верховна Рада України 13 квітня. Ініціатива покликана мінімізувати ризики захворювання на COVID-19 під час оцінювання результатів навчання учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти. Також це уможливить отримання … читати далi

Три райони Одеси: Київський, Малиновський та Приморський залишаться без водопостачання з 23:00 15 квітня до 7:00 16 квітня. Про це проінформували у філії «Інфоксводоканала». На підприємстві зазначили, що відключення пов'язано з необхідністю встановлення нового насосного обладнання на водонасосній станції “Головна”: "Наразі тривають роботи щодо модернізації обладнання резервного насосу на ВНС “Головна”. Для зручності споживачів роботи проводяться … читати далi

Одеситів запрошують взяти участь в обговоренні питання перейменування вулиці Краснослобідської на вулицю Праведників світу. З ініціативою перейменування вулиці Краснослобідської на вулицю Праведників світу виступила Рада Одеської регіональної асоціації євреїв – колишніх в’язнів гетто та нацистських концтаборів. Перейменування пропонується з метою увічнення пам’яті наших співвітчизників, які в період Другої світової війни рятували … читати далi

Міністерство охорони здоров'я зафіксувало 906 випадків захворювання на COVID-19 на Одещині за добу 13 квітня, а також 42 летальні випадки. Тобто після спадання на вихідних знов спостерігається сталий зріст кількості захворілих та померлих. Загалом кількість летальних випадків в регіоні зросла до 2 тисяч 154, а загальна до 122 тисяч 568 випадків.   … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР