Депутаты Килийского горсовета внесли изменения в состав исполкома

10 січня 2020 р. 20:25

міська рада

Депутаты Килийского городского совета на первой в 2020 году сессии 10 января внесли изменения в состав исполнительного комитета.

Депутаты утвердили нового члена исполкома вместо Владисла Морозана, который изменил место жительства и больше не может присутствовать на заседаниях, сообщает «Бессарабия INFORM»

Городской голова Килии Павел Бойченко объяснил, что член исполнительного совета Владислав Морозан переехал на постоянное место жительства в Киев, поэтому больше не может регулярно посещать заседания, которые в Килии проходят практически еженедельно.

Поэтому он предложил депутатам поддержать кандидатуру человека, который его заменит. Утвердили Петра Киосе, который уже долгое время занимает должность директора в местном строительном частном предприятии «Будтранс».

Петр Киосе был депутатом Килийского городского совета предыдущего созыва при мэре Максиме Переверзеве, возглавлял жилищно-коммунальную комиссию.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Одеська обласна територіальна виборча комісія ухвалила дві постанови про реєстрацію депутатів Одеської обласної ради.  Згідно постановам зареєстровано 71 депутата. Від політичної партії «Слуга народу» - 15 депутатів: Олег Кутателадзе Олександр Денисенко Олександр Маланюк  Олег Каптур Дмитро Ковбасюк  Віталій Вітікач Григорій Діденко  Ігор Капітан Марина Зінченко Володимир Щербина  Ирина Коваліш Олексій Семенцов Наталія Данилко Лілія … читати далi

Комунальна установа «Центр фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Суворовського району м. Одеси» оголосила тендер для обрання компанії, що організує послуги їдалень. За даними системи електронних закупівель Prozorro, аукціон з очікуваною вартістю закупівлі у 21 мільйон 974,5 тисячі гривень відбудеться 4 січня.  Закупівля розподілена на п'ять лотів: за послуги з … читати далi

Інспектори відділу державного екологічного нагляду природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу зафіксували  факт знищення зелених насаджень на вулиці Фонтанська дорога, 18 в Одесі. Про це повідомили у пресслужбі Державної екологічної інспекції в Одеській області.  Знищено зокрема: чотири дерева різних порід та луговий газон. Знищення зелених насаджень відбувалось при проведенні ремонтних робіт з … читати далi

Верховна Рада України 3 грудня ухвалила проєкт закону № 3034а, яким передбачається внесення змін до ст. 59−1 закону «Про місцеве самоврядування в Україні». За результатами голосування законопроєкт 267 голосами прийнято за основу і 261 голосом — в цілому. Законопроєктом пропонується визначити, що врегулювання конфлікту інтересів у діяльності місцевих депутатів та мерів здійснюватиметься відповідно до норм закону «Про запобігання … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР