Депутатам Білгород-Дністровської міськради запропонують розпустити виконком

Виконуючий обов'язки секретаря Білгород-Дністровської міської ради Віктор Грозов розпорядився скликати депутатів на сесію 5 березня. 

Відповідне розпорядження опублікувала пресслужба міськради.  

До порядку денного включено 60 питань, серед яких, традиційно, більшість складають питання, які стосуються оренди, та земельні питання.  Однак найбільш гострим питанням, вочевидь, стане проєкт рішення «Про розпуск виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради». Його подав депутат місцевої ради Денис Кімінчіджі після резонансу про встановлення тарифів на водопостачання та водовідведення, який був скасований судовим рішенням.

Проєкт рішення передбачає, що у разі розпуску виконкому, секретар Білгород-Дністровської міської ради має протягом двох тижнів  винести на розгляд міської ради проєкт про затвердження нового персонального складу виконавчого комітету.

Відповідно до проєкту рішення «Про затвердження результатів відбору виконавця земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Автомобільна, 11-Б, та виконавця робіт із землеустрою», виконавцем земельних торгів з продажу права оренди та виконавцем робіт мають затвердити Одеську регіональну філію Державного підприємства  «Центр державного земельного кадастру». 

Цікавими видалися проєкти оренди земельних ділянок, які планують передати в оренду на 25 років. Так, стартовий розмір річної орендної плати за користування земельною ділянкою по вул. Сонячна, 6-А, площею 0,0225 га, становить 7% від нормативної грошової оцінки та складає 9 546,23 грн.

Стартовий розмір річної орендної плати за користування земельною ділянкою по вул. Маяковського, 57-А, площею 3,9384 га; становить 3% (три відсотка) від нормативної грошової оцінки та складає 361 781,00 грн. 

Також депутати мають розглянути проєкт рішення про встановлення офіційних стосунків побратимства між Білгород-Дністровською міською радою Одеської області, Погребищенською районною радою Вінницької області та неприбутковим громадським рухом «Український діалог» за зміцнення національної єдності.

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Депутати Одеської міської ради підчас першої сесії розподілились на п'ять фракцій: «Довіряй ділам», «Слуга народу», «Європейська солідарність», партія Шарія, «Оппозиційна платформа - За життя». За даними муніципалітету депутати по фракціях розподілилися так: Депутатська фракція  політичної партії «Довіряй ділам» 1.  Бриндак Олег Борисович  - голова фракції 2.  Етнарович Олег Володимирович - заступник голови-секретар 3. … читати далi

Профессор Валерий Запорожан побеждает на выборах ректора Одесского национального медицинского университета. После подсчета голосов выяснилось, что его поддержали 812 избирателей (78,4%), об этом сообщили на сайте вуза. За руководителя муниципального департамента здравоохранения Елену Якименко проголосовали 113 человек (10,9%), а за Владлену Дубинину, которая исполняла обязанности ректора в 2018 году (назначена … читати далi

Уряд схвалив розпорядження «Про залучення коштів позики від Єдиного інвестиційного банку для реалізації проєкту "Міський громадський транспорт України ІІ"» у розмірі 200 мільйонів євро, які будуть спрямовані на оновлення парків громадського транспорту у різних українських містах. Про це повідомили у пресслужбі Кабінету міністрів України. Уряд також схвалив розпорядження президента «Про … читати далi

Депутати Болградської районної ради обрали головою Михайла Садаклієва, який очолював на виборах список партії «Опозиційна платформа-За життя».  Його кандидатуру підтримали 35 з 37 обранців, присутніх на першій сесії. Сесія відбулася 25 листопада. Втім, вона була єдиною із запропонованих. Михайло Садаклієв народився в Болграді. До розвалу СРСР займав посаду першого секретаря … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР