Депутатам Білгород-Дністровської міськради запропонують розпустити виконком

Виконуючий обов'язки секретаря Білгород-Дністровської міської ради Віктор Грозов розпорядився скликати депутатів на сесію 5 березня. 

Відповідне розпорядження опублікувала пресслужба міськради.  

До порядку денного включено 60 питань, серед яких, традиційно, більшість складають питання, які стосуються оренди, та земельні питання.  Однак найбільш гострим питанням, вочевидь, стане проєкт рішення «Про розпуск виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради». Його подав депутат місцевої ради Денис Кімінчіджі після резонансу про встановлення тарифів на водопостачання та водовідведення, який був скасований судовим рішенням.

Проєкт рішення передбачає, що у разі розпуску виконкому, секретар Білгород-Дністровської міської ради має протягом двох тижнів  винести на розгляд міської ради проєкт про затвердження нового персонального складу виконавчого комітету.

Відповідно до проєкту рішення «Про затвердження результатів відбору виконавця земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Автомобільна, 11-Б, та виконавця робіт із землеустрою», виконавцем земельних торгів з продажу права оренди та виконавцем робіт мають затвердити Одеську регіональну філію Державного підприємства  «Центр державного земельного кадастру». 

Цікавими видалися проєкти оренди земельних ділянок, які планують передати в оренду на 25 років. Так, стартовий розмір річної орендної плати за користування земельною ділянкою по вул. Сонячна, 6-А, площею 0,0225 га, становить 7% від нормативної грошової оцінки та складає 9 546,23 грн.

Стартовий розмір річної орендної плати за користування земельною ділянкою по вул. Маяковського, 57-А, площею 3,9384 га; становить 3% (три відсотка) від нормативної грошової оцінки та складає 361 781,00 грн. 

Також депутати мають розглянути проєкт рішення про встановлення офіційних стосунків побратимства між Білгород-Дністровською міською радою Одеської області, Погребищенською районною радою Вінницької області та неприбутковим громадським рухом «Український діалог» за зміцнення національної єдності.

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Вчора, 3 квітня, з-за кордону прибула група українців, яку на обсервацію заселили у корпус на території будинку милосердя, що у селі Лиман Лиманської ОТГ. У соцмережах через поселення українців розгорівся скандал. Помічниця народного депутата Ірина Гриб на своїй сторінці у Facebook опублікувала світлини з приміщення, у яке заселили людей.  «Немає тепла, … читати далi

Анатолій Урбанський подав щорічну декларацію за 2019 рік. Електронний документ опубліковано на сайті НАЗК. Згідно з документом, Анатолій Урбанський мешкає разом із дружиною Оленою Урбанською та дочкою Катериною. У власності родини є квартира площею 125,7 кв. м в Одесі, 50% якої належить Олені Урбанській, а 50% - громадянину Олександру Савічу. Також О. … читати далi

Департамент охорони здоров'я Одеської облдержадміністрації з приставкою "виконуюча обов'язки" очолила Наталія Одарій-Захар'єва. Відовідний запис з'явився у державному реєстрі юридичних та фізичних осіб. До призначення Наталія Одарій-Захар'єва працювала начальником відділу стратегічного розвитку медичних установ. Раніше, з 19 лютого поточного року, тимчасово обов'язки директора департаменту охорони здоров'я виконувала Оксана Рокунець-Сорочан. Наталія Одарій-Захар'єва має чоловіка … читати далi

Колишній перший заступник голови Одеської міськради Анатолій Орловський подав декларацію після звільнення. Електронний документ опублікований на офіційному сайті НАЗК. Декларація після звільнення охопила період з 1 січня до 25 березня, дати звільнення Орловського. У ній він вказав, які доходи отримав за цей час та чим володіє його родина, яка складається … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР