Депутатам Білгород-Дністровської міськради запропонують розпустити виконком

Виконуючий обов'язки секретаря Білгород-Дністровської міської ради Віктор Грозов розпорядився скликати депутатів на сесію 5 березня. 

Відповідне розпорядження опублікувала пресслужба міськради.  

До порядку денного включено 60 питань, серед яких, традиційно, більшість складають питання, які стосуються оренди, та земельні питання.  Однак найбільш гострим питанням, вочевидь, стане проєкт рішення «Про розпуск виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради». Його подав депутат місцевої ради Денис Кімінчіджі після резонансу про встановлення тарифів на водопостачання та водовідведення, який був скасований судовим рішенням.

Проєкт рішення передбачає, що у разі розпуску виконкому, секретар Білгород-Дністровської міської ради має протягом двох тижнів  винести на розгляд міської ради проєкт про затвердження нового персонального складу виконавчого комітету.

Відповідно до проєкту рішення «Про затвердження результатів відбору виконавця земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Автомобільна, 11-Б, та виконавця робіт із землеустрою», виконавцем земельних торгів з продажу права оренди та виконавцем робіт мають затвердити Одеську регіональну філію Державного підприємства  «Центр державного земельного кадастру». 

Цікавими видалися проєкти оренди земельних ділянок, які планують передати в оренду на 25 років. Так, стартовий розмір річної орендної плати за користування земельною ділянкою по вул. Сонячна, 6-А, площею 0,0225 га, становить 7% від нормативної грошової оцінки та складає 9 546,23 грн.

Стартовий розмір річної орендної плати за користування земельною ділянкою по вул. Маяковського, 57-А, площею 3,9384 га; становить 3% (три відсотка) від нормативної грошової оцінки та складає 361 781,00 грн. 

Також депутати мають розглянути проєкт рішення про встановлення офіційних стосунків побратимства між Білгород-Дністровською міською радою Одеської області, Погребищенською районною радою Вінницької області та неприбутковим громадським рухом «Український діалог» за зміцнення національної єдності.

 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Пленарне засідання 48 сесії Роздільнянської міської ради відбулося 7 липня. Це була перша повноцінна сесія за період карантину, попередню, позачергову, збирали задля термінового розподілу невикористаних коштів через карантин і приймали рішення, що потребували негайних дій. На початку засідання міський голова Валерій Шовкалюк попередив депутатів, що звіти за 5 років роботи мають бути надані депутатами … читати далi

На заседании архитектурной комиссии Одесского горсовета снова рассматривали жалобу по поводу высотки по улице Новосельского, 19 Объект строила компания «Инкам проджект». По факту дом уже введен в эксплуатацию, а рядом с ним связанное  с этой же фирмой предприятие планирует строить еще один. Как передает Центр публичных расследований: на заседании комиссии … читати далi

Державна екологічна інспекція України в Одеській області, приблизно підрахувала розмір збитків унаслідок аварії нафтового танкера Delfi поблизу Одеси Як йдеться у відповіді відомства на запит Нromadske збитки сягають 15 тисяч 204 долара, тобто майже 410,2 тисячі гривень.  Одеська Держекоінспекція зазначає, що винести претензії — тобто документ, що підтверджує суму збитків — … читати далi

Одеська міська рада на найближчій сесії розгляне питання про нове запозичення в пів мільярда гривень. Про це йшлося під час засідання депутатської бюджетної комісії, - повідомляє Центр публічних розслідувань. Віцемер Світлана Бедрега пояснила, що кредит беруть так званою лінією. Тобто його можуть вибрати і в наступному році, але тендери на … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР