Городской департамент туризма просит новое помещение в центре Одессы

10 лютого 2020 р. 10:20

Одеська міська рада

Департамент культуры и туризма Одесского городского совета просит помещение для туристического информационного центра в центре города. 

Об этом в ходе аппаратного совещания 10 февраля сообщила директор департамент Татьяна Маркова

Необходимость помещений Татьяна Маркова объяснила тем, что у центра увеличилось количество направлений деятельности. В частности, оно необходимо под офис ЮНЕСКО и фильм-офис.    

Примечательно, что по данным сайта Одесского городского совета, офис КП «Туристический информационный центр» расположен на улице Пушкинской в доме №2, то есть недалеко от здания мэрии и Оперного театра в историческом центре Одессы. 

Кроме того, филиалы центра в течение сезона располагались: на улице Еврейской №4-А, на автостанции «Старосенная», на базе микроавтобуса на улице Ланжероновской, в помещении фуникулера, в офисе КП «Право» на Ланжероновской и в помещении арт-галереи в «Летнем театре». 

Напомним, круизные лайнеры с туристами планируют зайти в Одессу 11 раз в 2020 году, а в 2021 году ожидают 19 судозаходов.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Керівник Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций запросив фахівців Китайської Народної Республіки до Одещини, аби перейняти досвід у розгортанні польових госпіталів та боротьбі з коронавірусом.  Про це він розповів під час зустрічі із Генеральним консулом Китайської Народної Республіки в Одесі Сун Ліцюнь.  «Цінним для нас є китайський досвід в облаштуванні в … читати далi

Прокурори Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону завершили досудове розслідування кримінального провадження, розпочатого за підозрою керівника одного із комерційних підприємств у заволодінні бюджетними грошовими коштами в розмірі 7,5 мільйонів гривень. Як повідомили у пресслужбі прокуратури, вказані кошти, виділені Південним ТерКЕУ, були призначені для будівництва 2-х казарм поліпшеного планування … читати далi

За попередніми результатами спостереження, ОПОРА констатує високо конкурентний характер місцевих виборів, які в цілому відповідали законодавству України, однак спостерігачі ОПОРИ зафіксували достатньо масові порушення процедур організації виборів і проведення кампаній, інциденти із недотримання порядку ведення передвиборної агітації та спробами підкупу виборців, зловживаннями адміністративними ресурсами та спотвореннями процедури зміни виборчої адреси. … читати далi

Голова Одеської обласної адміністрації Максим Куций вважає, що на обробку та підведення підсумків голосування на місцевих виборах знадобиться близько тижня. Про це він повідоми в на брифінгу 26 жовтня. Голова ОДА зазначив, що за добу спостерігається низька явка представників дільничних комісій до територіальних. "Я не можу сказати остаточно щодо часу, … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР