За два роки в Доброславі виділять 650 тисяч гривень для забезпечення житлом дітей-сиріт

25 січня 2019 р. 09:36

23 січня відбулася чергова сесія Доброславської селищної ради, на якій депутати затвердили програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2019-2020 роки.

Заступник голови селищної ради Людмила Ващенко повідомила, що на території Доброславської селищної ради проживають 27 дітей цієї категорії віком від 16  до 23 років. З них одна дитина забезпечена житлом на праві  власності, 19 дітей мають житло на праві користування, а семеро житла не мають. До того ж, 9 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування перебувають на квартирному обліку.

За прогнозними показниками, у 2019 році троє дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які досягли повноліття, потребують житла і у в 2020 році - така ж кількість повнолітніх не буде забезпечена житлом.

Для того, щоб придбати житло, заплановано виділити 650 тисяч гривень з районного та селищного бюджетів: у 2019 році – 350 тисяч гривень, у 2020 році - ще 300 тисяч гривень. З цих коштів у 2019 році з районного бюджету виділять 300 тисяч гривень, а в 2020 році - 250 тисяч гривень, а по 50 тисяч гривень виділять з бюджету Доброславської селищної ради.

Нагадаємо, що у 2017 році в Лиманському районі запланували витратити більше 4 мільйонів на придбання квартир дітям-сиротам.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Директор департамента аналитики и контроля Одесского городского совета Алексей Козлов решил уйти с поста.  Об этом сообщили в пресс-службе Одесского муниципалитета, опубликовав распоряжение Одесского городского головы Геннадия Труханова.  Алексея Козлова назначили директором департамента в октябре 2014 года. Департамент существует с апреля 2013 года и, судя по нормативным документам, должен заниматься «осуществлением аналитики … читати далi

Одесский городской голова Геннадий Труханов подписал распоряжение об изготовлении и установке намогильного сооружения на могиле почетного гражданина Одессы Льва Горелова.   Соответствующее распоряжение опубликовала пресс-служба муниципалитета.  Департаменту финансов Одесского городского совета поручено перечислить средства в сумме 64 тысячи 166 гривень на соответствующий счет департамента городского хозяйства Одесского городского совета как средства на другие … читати далi

Сьогодні, 21 лютого, Білгород-Дністровський міськрайонний суд задовольнив клопотання прокуратури та заарештував 87 ділянок загальною площею майже 7 га по вул. Вокзальній та бульвару Золотий берег у Затоці.  Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Одеської області. Правоохоронці розслідують факти щодо можливого незаконного відчуження земель посадовцями Затоківської селищної ради. Щоб попередити злочинне … читати далi

Одесский городской голова Геннадий Труханов распорядился назначить нового начальника департамента международного сотрудничества и маркетинга Одесского городского совета. Соответствующее распоряжение опубликовала пресс-служба муниципалитета.  Согласно распоряжению, заместителя директора департамента Оксану Чернову повысили до начальника и присвоили ей 7-й ранг должностного лица местного самоуправления, а так же установили надбавку в размере 50 процентов должностного оклада с учетом … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР