Експерти обговорять результати вимірювання Індексу публічності Одеської міської ради

26 вересня 2019 р. 09:49

Одеська міська рада

Як повідомили у пресслужбі організації, пресконференція відбудеться в ІА «Контекст-Причорномор’я» (проспект Шевченка, 4-Д, офіс 81).

Голова Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» Анатолій Бойко та координатор вимірювання Індексу публічності в Одесі Ігор Луговський розкажуть: яке місце за рівнем публічності серед інших обласних центрів займає Одеса; чи вдалося Одеській міській раді покращити свої результати у порівнянні з попереднім роком; хто більш публічний: міський голова, виконавчі органи чи депутати, а також в яких сферах найгірші та найкращі показники публічності Одеської міської ради.

Індекс публічності – це загальнонаціональна кампанія моніторингу прозорості, відкритості та підзвітності діяльності органів та посадових осіб  місцевого самоврядування. Об’єктом моніторингу є міські ради в обласних центрах України. У 2018 році вимірювання здійснювалося також у тимчасово перенесених обласних центрах Донецької та Луганської областей. 

Проект реалізовується уже шостий рік поспіль й має на меті оцінити, наскільки публічно приймаються рішення і втілюється в життя політика муніципалітетів, і яким є внесок основних суб’єктів місцевого самоврядування – міського голови, депутатів та виконавчих органів – в цей процес. Система показників Індексу публічності розроблена на основі положень українського законодавства та міжнародних стандартів у сфері публічності муніципальної влади. Результатом проведеної кампанії є публікація щорічного всеукраїнського дослідження – «Індекс публічності місцевого самоврядування 2018». З результатами минулорічних вимірювань можна ознайомитися на сайті  www.publicityindex.org.

You control
прозоро
пресс-рум
КВУ
ЦПР

інше