У Доброславі прийняли програму поводження з тваринами: безпритульних будуть стерилізувати, а для домашніх визначать місця для вигулу

31 січня 2019 р. 12:23

Доброславські депутати затвердили програму «Поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин в населених пунктах Доброславської селищної ради на 2019 рік».

Як зазначається у документі, проблема  безпритульних тварин у Доброславі не вирішена в повному обсязі, тому є скарги мешканців через напади собак, укуси, а також безпритульні тварини переносять деякі небезпечні хвороби, зокрема сказ.  При цьому кількість безпритульних тварин поповнюється через їх розмноження та безвідповідальність господарів, які викидають тварин на вулицю. 

Метою  програми є зменшення кількості  безпритульних  тварин  виключно гуманними методами; покращення санітарно-екологічної та епізоотичної ситуації; створення умов для профілактики явища безпритульних тварин; зміна громадської думки у бік цивілізованого, гуманного та етичного ставлення до тварин, що благотворно вплине на виховання підростаючого покоління та на моральний клімат у суспільстві.

Комунальному підприємству «Доброслав» доручили  розробити положення про порядок обов'язкової реєстрації домашніх тварин, положення про гуманний вилов безпритульних тварин, діяльність служби вилову, утримання виловлених тварин, евтаназію, впровадити інформаційні та навчально–просвітницькі заходи, визначити місця для вигулу домашніх тварин, сприяти створенню притулків різної форми власності та джерел фінансування для тимчасового утримання безпритульних та загублених тварин, сприяти обміну позитивним досвідом та налагодженню партнерських стосунків з іншими містами України та зарубіжними країнами щодо поводження з тваринами.

Комунальники також будуть проводити реєстрацію та вакцинацію домашніх тварин, роботи щодо скорочення чисельності безпритульних тварин на вулицях шляхом транспортування безпритульних тварин до місця тимчасового притулку, проводити масову стерилізацію домашніх тварин, які проживають на територіях підприємств та установ незалежно від форми власності. 

У 2019 році обіцяють розробити та ввести в дію положення про порядок реєстрації домашніх тварин, визначити місця для їх вигулу, визначити виконавця послуг з відлову безпритульних тварин та їх стерилізації, а також інформувати населення через засоби масової інформації на всіх етапах реалізації цієї програми.

Фінансування цих заходів передбачається з коштів бюджету селищної ради. На послуги з відлову безпритульних тварин та транспортування їх до місць проведення біостерилізації у 2019 році планують витратити  30 тисяч гривень.

Нагадаємо, що Одеський виконком поки що не став змушувати власників собак платити за реєстрацію вихованців.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

В Одесі на даний час лише п'ять платних парковок сплачують кошти до бюджету міста, тоді як від усіх інших гроші не надходять. Про це стало відомо на засіданні бюджетної комісії Одеської міської ради, - інформує Центр публічних розслідувань. Так, директор комунального підприємства "Одесатранспарксервіс" Євген Тябус пояснив, що департамент транспорту провів конкурс і вибрав підрядників за двома лотами … читати далi

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций підписав розпорядження про утворення Ради розвитку громад і територій Одеської області. Документ оприлюднено на офіційному сайті ОДА. Відповідно до нього, метою нового органу є "сприяння налагодженню ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у питаннях вироблення пріоритетів та механізмів сталого розвитку територіальних … читати далi

Кабінет міністрів України оприлюднив інформацію про заробітні плати членів уряду. Про це свідчать дані на Урядовому порталі. Так, середня зарплата прем'єр-міністра Олексія Гончарука у 2019 році становила 60 тис. 479 грн.  Минулого року середня зарплата віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби становила 58 тис. 652 грн. … читати далi

Відділ освіти, молоді та спорту Лиманської райдержадміністрації виніс догану директорці Олександрівської школи Тетяні Пиндак за перевищення посадових повноважень. Як повідомляє група "Мій Лиманський район" у мережі Facebook, причиною цього стала ситуація у листопаді минулого року, коли Т. Пиндак ініціювала батьківські збори в школі, на які приїхали представники Красносільського сільської ради. За інформацією очевидців, вони агітували … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР