Термомодернізація, водогони і берегоукріплення: на що витрачатимуть кошти у Лиманському районі

25 грудня 2019 р. 13:05

Доброслав селищна рада сесія

Наприкінці минулого тижня депутати Лиманської районої ради Одеської області затвердили стратегію економічного та соціального розвитку Лиманського району на 2020-2022 роки.

Відповідно до неї, пріоритетними напрямками є: якісний дошкльний розвиток дітей, доступна загальна середня освіта, розвиток громадського здоров`я, спортивної інфраструктури, запровадження рухової активності населення, забезпечення населення якісною питною водою, для цього передбачена реконструкція та будівництво систем водопостачання із застосуванням новітніх технологій і обладнання, енергомодернізація, модернізація закладів культури, відродження та розвиток туризму, підвищення рівня автодорожнього покриття, розвиток транспортної інфраструктури.

Для  виконання цих напрямків до 2021 року заплановано реконструкцію чинних очисних споруд та системи каналізації з влаштуванням біологічної очистки в Лиманській лікарні. На це заплановано витратити більше 7 мільйонів гривень, з них більше 6 мільйонів гривень витратять з державного бюджету, а останні – з місцевого. До 2022 року заплановано завершити будівництво водогону місто Одеса – село Іванове – село Першотравневе – смт Доброслав, на що планують витратити більше 111 мільйонів гривень. 100 мільйонів гривень збираються залучити з державного бюджету. 

На газифікацію села Капітанівка планують витратити 20 мільйонів гривень, з обласного бюджету витратять на ці потреби 18 мільйонів гривень, а останні  - з місцевого. Ці роботи планують закінчити до 2022 року.

На будівництво та реконструкцію  спортивних майданчиків в селах Лиманського району витратять 15 мільйонів 800 тисяч гривень, а капітальний ремонт стадіону в Сичавці коштуватиме півтора мільйона гривень з місцевого  та обласного бюджетів (по 750 тисяч гривень відповідно).

На термомодернізацію та капітальний ремонт дитячих навчальних закладів в Дмитрівці, Новомиколаївці, Курісове, Сербці, Доброслава піде більше 11 мільйонів гривень. Для цього будуть використовувати кошти місцевих та обласних бюджетів, а термомодернізація та капітальний ремонт сільських клубів та бібліотек в селах Пшонянове, Кордон, Шомполи, Каїри, Трояндове коштуватиме більше 7 мільйонів гривень. Кошти планують залучати з місцевих та обласних бюджетів. До 2022 року планують збудувати школи в Фонтанці та Чорноморському, на що планують залучити кошти і місцевого, і обласного, і державного бюджетів, а також планують збудувати дитячий садок в Крижанівці на 120 місць з вбудованими приміщеннями фізично-оздоровчого призначення, на що планують залучити більше 72 мільйонів гривень, з яких більше 65 мільйонів гривень піде з державного бюджету, останні кошти – з місцевого.

Термомодернізація  та реконструкція системи водовідведення в селі Фонтанка від головної каналізаційної насосної станції  до місця викиду в мережу «Інфоксоводоканал» має коштувати 23 мільйони гривень. З них більше 16 мільйонів гривень витратять з державного бюджету, з обласного бюджету – 4 мільйони 600 тисяч гривень і більше двох мільйонів витратять з місцевого бюджету. Ці роботи планують завершити в 2022 році.

Термомодернізація та капітальний ремонт амбулаторії в селі Курісове буде коштувати більше чотирьох з половиною мільйонів гривень. З них більше трьох мільйонів виділять з державного бюджету, з обласного - 900 тисяч гривень, з місцевого – 450 тисяч гривень, а будівництво амбулаторій в Чорноморському та Трояндове буде коштувати всього 24 мільйонів гривень (по 12 мільйонів гривень на кожну амбулаторію). Кошти планують залучити з бюджетів різного рівня: державного – більше 9 мільйонів гривень, обласного – майже 11 мільйонів гривень, останні – з місцевих бюджетів. Всі ці роботи мають виконати в 2020 та 2021 роках.

Реконструкція очисних споруд в Доброславі   буде коштувати 3 мільйони гривень, з них 2 мільйони гривень залучать з обласного бюджету та 1 мільйон гривень - з місцевого. Роботи завершать в 2021 році.  Також до 2021 року планують  завершити капітальний ремонт зовнішніх мереж центральної каналізації по вулицях Новоселів та Першотравневій Доброслава, на що витратять три з половиною мільйони гривень. З них два з половиною мільйони гривень виділять з обласного бюджету і 1 мільйон гривень – з місцевого. Очищення та поглиблення центрального водоймища в Доброславі має бути завершено в 2021 році і буде коштувати 11 мільйонів гривень. З них майже 10 мільйонів гривень виділять з державного бюджету та більше одного мільйона з місцевого.

У 2021 році в Доброславі мають здійснити реконструкцію з прибудовою будівлі кінотеатру «Екран» під культурно-розважальний центр  і на це мають витратити  45 мільйонів гривень. Більше 40 мільйонів гривень виділять з державного бюджету і 4 з половиною мільйона гривень – з місцевого.

На розвиток туристично-інформаційного візит-центру в Калинівці планують виділити більше двох з половиною мільйонів гривень. З них більше 2 мільйонів гривень витратять з державного бюджету, а 250 тисяч гривень – з місцевого. 

Будівництво прокладання водогону в Сичавці має бути завершено до 2022 року і коштуватиме ця робота більше 28 мільйонів гривень ( з державного бюджету піде майже 26 мільйонів гривень, з місцевого – більше двох мільйонів гривень). 

Більше 21 мільйона гривень в 2020 році буде коштувати завершення робіт по проекту «Протизсувні та берегоукріплювальні роботи на ділянці морського узбережжя»в Чорноморському. З них більше 10 мільйонів гривень виділять з державного бюджету і майже стільки ж – з місцевого, а термомодернізація та капітальний ремонт житлових будинків в цьому ж населеному пункті буде коштувати майже два мільйона гривень. Їх виділять з місцевого бюджету. Натомість, капітальний ремонт ліфтів в житлових будинках  Чорноморського обійдеться бюджету в 24мільйона гривень, з них 18 мільйонів гривень виділять з обласного бюджету,  6 мільйонів гривень – з місцевого, а роботи з газифікації Чорноморського (будівництво підвідного газопроводу) обійдуться майже 7 мільйонів гривень, з них два мільйона гривень виділять з обласного бюджету і майже 5 мільйонів гривень – з місцевого. Реконструкція ж напірних каналізаційних колекторів від селища Чорноморського до Одеського припортового заводу обійдеться в півтора мільйона гривень. З них більше мільйона гривень витратять з державного бюджету, інші кошти залучать з обласного та місцевого бюджетів. Цю роботу завершать у 2022 році.  

На  капітальний ремонт водогону в Нових Білярах піде 10 мільйонів гривень (по 5 мільйонів гривень виділять з місцевого та обласного бюджетів). Його завершать у 2021 році.

На проєкт землеустрою щодо рекультивації кар`єру в Новодофинівці в 2021 році виділять майже 47 мільйонів гривень, з них більше 42 мільйонів гривень планують виділити з державного бюджету, а останні – з місцевого. На реконструкцію системи каналізації в Олександрівці виділять більше 7 мільйонів гривень (до 2022 року). По 3 тисячі 800 гривень виділять з місцевого та обласного бюджетів.

На берегоукріплювальні роботи вздовж Чорного моря в Крижанівці витратять 10 мільйонів гривень (по 5 мільйонів гривень з місцевого та обласного бюджетів).

За 2020, 2021 та 2022 роки планують витратити на будівництво доріг в Лиманському районі більше 122 мільйонів гривень. І ці кошти мають намір виділяти з місцевих та обласного бюджетів.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Керівники департаментів транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради та комунальної власності Одеської міської ради перестануть працювати з 22 січня.  Про це повідомили у пресслужбі Одеської міської ради.  В розпорядженнях міського голови повідомляється, що і Олександр Ілько (департамент транспорту) і Олексій Спектор (департамент комунальної власності) залишили посади "за угодою сторін".  … читати далi

Одеський міській голова Геннадій Труханов нагадав підлеглим про набрання чинності вимог закону "Про забезпечення функціонування української мови як державної", тож із 16 січня усі посадовці мають розмовляти на роботі українською.  Під час дистанційного засідання оперативного штабу з питань ліквідації наслідків надзвичайної ситуації міський голова розпорядився, щоб керівники підрозділів муніципалітету звернули на це … читати далi

Школи Одеси розпочнуть роботу в звичайному режимі вже з понеділка 25 січня, якщо Кабінет міністрів чогось не змінить.  Про це повідомила під час дистанційного засідання оперативного штабу з питань ліквідації наслідків надзвичайної ситуації директор департаменту освіти та науки Олена Буйневич. За її словами, наразі усі школи, окрім школи №75 та НВК №310, … читати далi

Мешканців готелю на вулиці Посмітного в Одесі, що згорів 17 січня, поселили в готелі "Адмірал" - загалом це вісім осіб. Про це повідомив під час засідання оперативного штабу з питань ліквідації наслідків надзвичайної ситуації голова Приморської районної адміністрації Марат Корольов.  За його словами, люди мешкали в готелі тривалий час, тож … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР