С интервалом в полтора месяца: Одесский облсовет планирует сессию в конце октября

22 вересня 2019 р. 13:07

Одеська обласна рада сесія

Председатель Одесского облсовета Сергей Паращенко подписал распоряжение о плане подготовки пленарного заседания двадцать седьмой сессии областного совета седьмого созыва.

Согласно графику, подготовка проектов решений областного совета по вопросам проекта повестки дня будет длиться до 26 сентября, причем последней датой приема проектов решений обозначен этот же день, 12 часов дня. 

Далее, с 30 сентября по 10 октября, будет проходить рассмотрение вопросов проекта повестки дня на заседаниях постоянных комиссий областного совета. На 17 октября намечен согласительный совет, а сама сессия должна состояться не позднее 25 октября.

Напомним, что предыдущая сессия собиралась 4 сентября, а перед этим - дважды - в августе. Ранее же сессии были нечастыми: так, в этом году, помимо сентябрьской и двух августовских, депутаты собирались в июне, а перед этим - в феврале.

Отметим, что 4 сентября депутаты приняли изменения в регламент облсовета, согласно которому сессия созываются в каждую первую неделю каждого второго месяца текущего года. Октябрь является таким вторым месяцем, однако его первая рабочая неделя продлится с 1 по 4 числа.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Верховна Рада України розглянула законопроєкт №3485 у другому читанні та підтримала його в цілому. Як вказує Громадянська мережа ОПОРА, документ вносить низку змін у виборче законодавство України і одна зі змін – квотний принцип. Парламент залишив квоти на рівні 25% для місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня. Ця норма була ще … читати далi

Дитячий будинок «Перлинка» в Одесі перевели в режим обсервації через виявлення вірусу COVID-19 у 15 дітей та двох дорослих. Про це повідомила директорка департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич. За її словами, вірус виявили завдяки перевірці, яку проводили після захворювання одного зі співробітників. Ознак респіраторної хвороби у дітей не виявлено, вони почувають … читати далi

Верховна Рада України ухвалила в цілому проект закону №3485 про внесення змін до деяких законів щодо вдосконалення виборчого законодавства. За даними пресслужби парламенту, відповідне рішення підтримали 308 народних депутатів України серед яких: Олександр Горенюк, Олексій Леонов, Олег Колєв, Сергій Колебошин, Степан Чернявський и Олександр Ткаченко («Слуга народу»), Тетяна Плачкова («Опозиційна платформа - За життя») Артем Дмитрук («Слуга народу») проголосував проти,  Ігор … читати далi

Правоохоронці затримали в міжнародному аеропорті «Одеса» колишнього директора одеського готелю «Токіо Стар», який намагався перетнути державний кордон України. Про це повідомили в пресслужбі Головного управління Національної поліції в Одеській області.  Йдеться про співласника готелю Сергія Дурача.  Чоловік є одним із фігурантів кримінального провадження, розпочатого поліцейськими за фактом цієї трагічної події. Його оголосили … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР