С интервалом в полтора месяца: Одесский облсовет планирует сессию в конце октября

22 вересня 2019 р. 13:07

Одеська обласна рада сесія

Председатель Одесского облсовета Сергей Паращенко подписал распоряжение о плане подготовки пленарного заседания двадцать седьмой сессии областного совета седьмого созыва.

Согласно графику, подготовка проектов решений областного совета по вопросам проекта повестки дня будет длиться до 26 сентября, причем последней датой приема проектов решений обозначен этот же день, 12 часов дня. 

Далее, с 30 сентября по 10 октября, будет проходить рассмотрение вопросов проекта повестки дня на заседаниях постоянных комиссий областного совета. На 17 октября намечен согласительный совет, а сама сессия должна состояться не позднее 25 октября.

Напомним, что предыдущая сессия собиралась 4 сентября, а перед этим - дважды - в августе. Ранее же сессии были нечастыми: так, в этом году, помимо сентябрьской и двух августовских, депутаты собирались в июне, а перед этим - в феврале.

Отметим, что 4 сентября депутаты приняли изменения в регламент облсовета, согласно которому сессия созываются в каждую первую неделю каждого второго месяца текущего года. Октябрь является таким вторым месяцем, однако его первая рабочая неделя продлится с 1 по 4 числа.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Заступник голові Одеської обласної державної адміністрації Віталій Свічинський повідомив розповсюдив інфографіку з якої виходить що на вечір 5 квітня в регіоні налічується вже 27 випадків інфікування.  На свої сторінці в Facebook, де він оприлюднив цю інформацію подробиць заступник голови ОДА не повідомляє.  За його даними 12 захворілих - жінки, а … читати далi

Міські пасажирські автобуси Ізмаїла, що працюють в режимі маршрутного таксі припинять свою роботу з 6 квітня і не будуть працювати до 24 квітня.  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Ізмаїльский міській голова Андрій Абрамченко.  «Згідно постанови Кабінету міністрів України від 2 квітня «Про внесення змін до постанови КМУ … читати далi

Служба автомобільних доріг в Одеській області призначила чотири тендери для вибору підрядників, яким заплатять за поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення.  Про це повідомляється в системі електронних закупівель Prozorro. Загальна очікувана вартість закупівель 788 мільйонів 961 гривень.  Наприклад очікувана вартість завершення поточного ремонту ділянок траси Ізмаїл - Кілія – Вилкове … читати далi

Опалення до квартир одеситів припинять давати з понеділка, 6 квітня у зв'язку з рішенням закінчити опалювальний сезон в цьому році раніше. Про це повідомив голова Департамента міського господарства Дмитро Жеман.  За його словами, до ЖКСів да департаменту надходить багато скарг містян через те, що температура повітря висока, проте квартири продовжують опалювати, через … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР