Позачергова сесія Доброславської ради: перерозподіл коштів, встановлення місцевих податків і наміри перевіряти санітарний стан приватних садиб

19 червня 2019 р. 14:25

На позачерговій сесії селищної ради, яка відбулась наприкінці минулого тижня, депутати Доброславської селищної ради Одеської області внесли зміни до бюджету, виділивши більше 1 мільйона гривень на капітальний ремонт бордюрів та облаштування місць для автостоянок по вулиці Центральній селища. 

Майже 176 тисяч гривень спрямували на капітальний ремонт мереж вуличного освітлення по проспекту 40-річчя Визволення у Доброславі, а також затвердили список дітей, які мають пільги на харчування в Доброславському дитячому садочку – це 50% від загальної суми харчування. Цього разу пільгу має одна дитина з багатодітної родини.

Цього ж дня депутати надали 11 особам матеріальну допомогу по 2000 гривень кожному - на лікування та поховання.

На позачерговій сесії депутати проголосували за розроблення генерального плану села Зоринове, за розроблення проектів землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів сіл Вовківське, Шевченків-Кут та Ульянівка, взяли на облік трьох громадян, які бажають отримати земельну ділянку для житлової забудови на території Доброславської селищної ради.

Депутати також встановили розміри податку на землю для власників земельних ділянок на 2020 рік: юридичні та фізичні особи, які  оформили земельну ділянку в межах населеного пункту відповідно до законодавства сплачують 1% від нормативної грошової оцінки, а ті, хто не оформив земельні ділянки належним чином, але використовують їх, сплачують 3%.

Власники та користувачі (не суб`єкти підприємницької діяльності) сільськогосподарських угідь сплачують за один гектар ріллі, сіножатей та пасовищ 0,3% від нормативної грошової оцінки, а суб`єкти підприємницької діяльності  - 1%.

Власники та користувачі земельних ділянок, зайнятих житловим фондом, сплачують 0,03%. Власники вбудовано-прибудованих нежитлових приміщень комерційного використання, які розташовані на присадибних ділянках та в житлових будинках, мають платити 3% нормативної грошової оцінки, а землекористувачі за межами населеного пункту, які мають земельні ділянки на праві постійного користування - 5%. Ті, хто використовує земельні ділянки без належного оформлення документів, мають сплатити 10% від нормативної грошової оцінки землі.

Депутати також встановили транспортний податок на 2020 рік. Платниками такого податку є особи, які мають власні легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше 5 років, середньоринкова їх ціна - не менше за 375 розмірів мінімальної заробітної плати станом на 1 січня податкового року. Ставка податку одного такого автомобіля – 25 тисяч гривень.

В кінці сесії голова селищної ради Людмила Прокопечко розповіла про найближчі плани: 6 липня планують відзначати день села «Купальські вогні», де активним жителям селища вручать нагороди, також відбудеться конкурс «Доброславська пані».

З 18 червня працівники селищної ради разом з депутатами планують об`їздити оселі жителів, сфотографувати, щоб на святі відзначити найкращих, а також будуть вручати припис тим, хто недобросовісно ставиться до облаштування своєї території. 
 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Жители Рени Одесской области регистрировали на себя несколько квартир, объединенных в единое помещение, и флигель во дворе дома Руссова и выдавали себя за собственников.  Об этом сообщили в пресс-службе Одесского муниципалитета.  Также предприняты попытки незаконных строительных работ. Поэтому с сегодняшнего дня на объекте несут дежурство сотрудники КУ «Муниципальная стража», которые ограничат … читати далi

Координаційний офіс безпеки спільно з Татарбунарською міською радою, поліцейськими та рятувальниками 26 липня 2020 року з дотриманням усіх правил безпеки проведуть в місті Татарбунари 2-й фестиваль ретро-авто. Як повідомляє пресслужба Одеської обласної організації «Комітету виборців України», окрім параду ретро-автомобілів, на заході можна буде побачити автомобілі поліцейських та рятувальників та поспілкуватись … читати далi

Одесский областной лабораторный центр Министерства здравоохранения Украины, констатировал, что заболеваемость острыми кишечными инфекциями в Одессе на прошедшей неделе увеличилась на 54,2%, по сравнению с предыдущей неделей, и составила 91 случай. Как сообщают в пресс-службе муниципалитета, большинство заболевших - дети в возрасте до 17 лет — 50,5%. Согласно факторному анализу, большинство случаев заболеваний … читати далi

Очередное заседание по делу бывшего первого заместителя председателя Одесской облгосадминистрации Александра Орлова, которого подозревают в причастности к организации массовых беспорядков, а также избиению участников акции и журналистов 19 февраля 2014 года должно было состояться 14 июля в Приморском суде . Однако перенесли из-за неявки свидетелей, сообщает Odessa.online. По словам прокурора … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР