Підприємців Доброслава закликали долучитися до будівництва комплексу відпочинку на березі ставка

03 вересня 2019 р. 11:41

Доброслав

Селищний голова Доброслава в Одеській області Людмила Прокопечко презентувала підприємцям нові проєкти, над якими планується розпочати роботу найближчим часом.

Як повідомляє кореспондент ІзбірКому, 2 вересня у Доброславі привітали з професійним святом підприємців. Під час заходу селищний голова презентувала нові проєкти - на близьку та далеку перспективу.

Так, до 14 жовтня, Дня захисника України, у Доброславі має з'явитись новий об'єкт – Парк української пісні. Вона закликала присутніх долучатись до роботи, адже необхідна техніка, матеріали і багато робочих рук.

За словами голови, селищу необхідні  інвестиції для розвитку, і тому на наступний масштабний проєкт (будівництво набережної ставка) вона попросила звернути особливу увагу та подумати над можливістю зведення готельно-ресторанного комплексу, який має принести значні прибутки. Вона також повідомила, що планує на очищеному ставку зробити пірс, плаваючий басейн, встановити фонтани, висадити дерева, кущі та квіти.

Крім того, до 30-річчя Незалежності заплановано побудувати музей національної гідності. Вона також повідомила, що в парку «Закоханих сердець» мають зробити алею шлюбних церемоній.

Нагадаємо, що 2019 року заплановано капітальний ремонт дорожнього покриття чотирьох вулиць в Доброславі та однієї у Вовківському, поточний ремонт 6 доріг в Доброславі та дороги в селі Шевченків-Кут.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Малиновский район Одессы располагает наибольшим числом детских садов с критическим уровнем загрузки, то есть - свыше 35 детей в группе.  Об этом сообщили в Институте развития городов.  Наихудшая ситуация - в районах частного сектора (Курсаки, Ленпоселок, поселок Железнодорожников), а также Селекционного института и Центрального аэропорта. В детсадах здесь приходится в среднем … читати далi

Коллегия Высшего антикоррупционного суда под председательством Виктора Ногачевского отложила до 5 июня рассмотрение дела о предоставлении Одесским городским головой Геннадием Трухановым недостоверных сведений Национальному агентству по вопросам предотвращения коррупции в декларации за 2015-2016 годы. ВАКС организовал 9 апреля онлайн-трансляцию из зала заседаний.  На заседание суда появились только представитель стороны обвинения … читати далi

Коммунальное некоммерческие предприятие «Городская клиническая инфекционная больница» Одесского городского совета решил заключить без тендера договор с ООО «Медгарант» о поставке девяти аппаратов для искусственной вентиляции легких за 9 миллионов 252 тысячи гривень.  Соответствующая информация опубликована в системе электронных закупок Prozorro.  Предполагается, что это будут аппараты Dixion Aeros 4600, которые компания должна будет … читати далi

У рамках проєкту «Інформована взаємодія жителів та народних депутатів Одеської області» Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України» підготувала черговий моніторинг про взаємодію з громадянами народних депутатів, обраних на мажоритарних округах Одеси та області, а також тих, хто закріплений за Одеською областю парламентськими фракціями. Перший моніторинг було проведено за підсумками … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР