На улице Пушкина в Измаиле разрешат продавать цветы только пенсионерам

30 травня 2019 р. 09:42

Исполнительный комитет Измаильского городского совета решил внести изменения в свое решение, об очистке улицы Пушкина от стихийной торговли.

На заседании вчера, 29 мая, городской голова Андрей Абрамченко сообщил, что корректировки касаются разрешения людям пенсионного возраста торговать цветами, выращенными на собственном участке.

Для упорядочения торгового места, решили выделить территорию Центрального сквера за торговыми павильонами (ул. Пушкина, 24). При этом уточнили, что торговое место должно составлять не более одного  квадратного метра и быть оборудовано одтнотипными белыми вазами, стулом и зонтом. Также, на отведенном участке должно быть не более 21 продавца цветов и список торгующих уже составлен.

Оплату за торговлю с пенсионеров снимать не будут однако при себе необходимо иметь также пенсионное удостоверение. 
По словам городского головы изменение будут внесены в приложение 1 к решению исполкома от 19 октября 2012 года «Об упорядочении временной торговли на территории Измаила» и подчеркнул, что данное решение не касается тех продавцов, которые торгуют дорогими цветами оптово.

Ранее городской голова на рабочем собрании заявил, что улица Пушкина, которая является одной из основных дорожных артерий на рынке будет зачищена от несанкционированной торговли. И уже на следующий день действительно на данной улице найти выносной торговли нельзя было. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Куций підписав розпорядження про утворення Ради розвитку громад і територій Одеської області. Документ оприлюднено на офіційному сайті ОДА. Відповідно до нього, метою нового органу є "сприяння налагодженню ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у питаннях вироблення пріоритетів та механізмів сталого розвитку територіальних … читати далi

Кабінет міністрів України оприлюднив інформацію про заробітні плати членів уряду. Про це свідчать дані на Урядовому порталі. Так, середня зарплата прем'єр-міністра Олексія Гончарука у 2019 році становила 60 тис. 479 грн.  Минулого року середня зарплата віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби становила 58 тис. 652 грн. … читати далi

Відділ освіти, молоді та спорту Лиманської райдержадміністрації виніс догану директорці Олександрівської школи Тетяні Пиндак за перевищення посадових повноважень. Як повідомляє група "Мій Лиманський район" у мережі Facebook, причиною цього стала ситуація у листопаді минулого року, коли Т. Пиндак ініціювала батьківські збори в школі, на які приїхали представники Красносільського сільської ради. За інформацією очевидців, вони агітували … читати далi

В Одесі депутати збираються на сесії виділити 3,2 мільйона гривень на ремонт пожежних водойм, а від Державної служби надзвичайних ситуацій будуть вимагати кошторис, на що витрачали і будуть витрачати міську допомогу. Про це стало відомо на засіданні бюджетної комісії Одеської міськради, - повідомляє Центр публічних розслідувань. Так, під час засідання з'ясувалося, що раніше … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР