Минулого року в Лиманському районі відремонтували сім будинків культури

28 травня 2019 р. 08:54

районна рада

На черговій сесії Лиманської районної ради Одеської області, яка відбулась 22 травня, депутати заслухали звіт про хід виконання програми розвитку культури та мистецтва у районі.

Так, бібліотеки району за 2018 рік поповнились книжковим фондом (4297 примірників) на 381 тисячу гривень, дві філії підключили до інтернету, тож тепер всього інтернет мають 7 бібліотек-філій. Також для книгозбірень закупили 11 комп'ютерів на суму 159 тис. 300 грн, шість кольорових принтерів, 24 електроконвектори. Крім того, 100 тисяч гривень надали Першотравневій сільській раді для проведення опалення у місцевій бібліотеці.

Для того, щоб облаштувати в Лиманській районній бібліотеці  медіа-центр, придбано комплект спеціалізованих бібліотечних меблів на майже 200 тисяч гривень, мультимедійну систему "Домашній кінотеатр" за 16 тисяч 200 гривень, п'ять акустичних колонок на 7 тисяч гривень. Крім того, управління культури Одеської облдержадміністрації надало комплект мультимедійного обладнання майже за 80 тисяч гривень.

Минулого року для Лиманського районного будинку культури закупили костюми на майже 40 тисяч гривень, музичні інструменти та оргтехніку майже на 146 тисяч гривень.

Крім того, було проведено  ремонт будинків культури у Гвардійському, Дмитрівці, Кремидівці, Курісове, Першотравневому, Чорноморському й Новобілярському.

Нагадаємо, що раніше лиманські депутати відмовилися давати кошти Визирці і розподілили їх між небагатими селам.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Фонд державного майна України виставить на продаж морські порти «Усть-Дунайськ» та «Білгород-Дністровський» в Одеській області. Як пояснили у пресслужбі Фонду держмайна, ці порти вирішили продати через збитковість – вони не можуть заробити грошей навіть на зарплати своїм працівникам. Рішення щодо порта «Усть-Дунайськ» було ухвалене ще у грудні минулого року, і … читати далi

Прокурори прокуратури Одеської області повідомили про підозру у службовій недбалості колишньому директору одного з комунальних підприємств «Житлово-комунальний сервіс». Про це повідомили у пресслужбі прокуратури. Встановлено, що посадовець, внаслідок неналежного виконання своїх службових обов’язків, не оформив належним чином трудові відносини з підлеглими 10 співробітниками, які фактично виконували роботи з прибирання та … читати далi

Пленарное заседание очередной сорок третьей сессии Ренийского районного совета состоится 20 февраля, и, согласно объявлению на сайте совета, планируется рассмотреть на ней не менее 17 проектов решений.  Рекомендованная повестка дня сессии состоит из 11 пунктов проектов решений и раздела «Разное».  Тексты восьми из одиннадцати проектов решений и приложений к ним опубликованы … читати далi

Одеська обласна адміністрація виготовить проєктну документацію для реставрації будівлі Одеського художнього музею. Як повідомили у пресслужбі ОДА,  це має стати першим кроком на шляху відновлення архітектурної пам’ятки. Ініціативу вже підтримали на засіданні комісії з питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, культури та туризму Одеської облради. Наразі серед основних джерел фінансування розглядається виділення коштів … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР