Мэр Белгорода-Днестровского ушла в отставку

25 липня 2019 р. 13:28

Сегодня, 25 июля, депутаты Белгород-Днестровского горсовета Одесской области 31 голосом поддержали проект решения о досрочном прекращении полномочий городского головы Аллы Гинак.

Заявление об уходе с поста написала сама мэр.

В своем прощальном выступлении она заявила, что в октябре пройдут досрочные местные выборы, и она не собирается баллотироваться. 

По словам мэра, это решение не продиктовано усталостью, слабостью либо желанием уйти от какого-либо наказания и намекнула, что она "представляла угрозу для народного депутата, который уже им не является".

Выступление мэра - с 6 минуты

Отметим, что на парламентских выборах, по предварительным данным Центризбиркома, Алла Гинак набрала 17,24% голосов на 141 избирательном округе. Действующий нардеп Виталий Барвиненко - 19,9%, а лидером гонки стал представитель "Слуги народа" Александр Ткаченко, получивший 36,83%.

Напомним, что Белгород-Днестровском горсовете возник продолжительный конфликт, мэр дважды пыталась уйти в отставку, также в отставку отправляли секретаря горсовета, а депутаты постоянно конфликтовали на сессиях.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Статтю про ЛГБТ-військових опубліковала "Українська правда". В публікації, сокрема, йдеться про уродженця Білгород-Дністровського району Одеської області Сергія Афанасьєва. Йому 23 роки. Вже 2,5 роки він служить у розвідувальному батальйоні. Публічний камінг-аут зробив на початку червня 2021-го, у закритій Фейсбук-спільноті для ЛГБТ-військових і їхніх союзників. Дитинство його пройшло у селі, у постійній праці. … читати далi

Наразі стан східного фасаду вежі № 2 Аккерманської фортеці такий, що споруда ризикує обвалитися в будь-який момент. Про це написав у Facebook одеський історик, депутат обласної ради Андрій Красножон. Після триденного рясного дощу 20 жовтня 2016 почалося стрімке просідання фасаду вежі. За підтримки тодішього керівництва обласної ради почалися протиаварійні роботи … читати далi

Міністерство внутрішніх справ надає всебічну допомогу мерії Одеси у розв'язанні транспортних проблем, заявив на апаратній нараді начальник департаменту транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху міської ради Сергій Тетюхін. Після наради керівництва міста з заступником міністра Антоном Геращенко фахівці департаменту разом з представниками патрульної поліції готуються встановити техніку спостереження. Одесі передауть 10 відеокамер автоматичної фіксації швидкості, які забезпечать … читати далi

Питання щодо уточнень ситуації навколо скверу, що розташований навпроти житлового будинку № 8 В по вулиці Армійській, було порушене під час апаратної наради в Одеській міській раді. Як доповів начальник управління дорожнього господарства Олег Бахмутов, представники Одеського гарнізону відмовились давати дозвіл на проведення капітальних робіт у сквері. Через це посадовець запропонував згорнути … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР