Мэр Белгорода-Днестровского ушла в отставку

25 липня 2019 р. 13:28

Сегодня, 25 июля, депутаты Белгород-Днестровского горсовета Одесской области 31 голосом поддержали проект решения о досрочном прекращении полномочий городского головы Аллы Гинак.

Заявление об уходе с поста написала сама мэр.

В своем прощальном выступлении она заявила, что в октябре пройдут досрочные местные выборы, и она не собирается баллотироваться. 

По словам мэра, это решение не продиктовано усталостью, слабостью либо желанием уйти от какого-либо наказания и намекнула, что она "представляла угрозу для народного депутата, который уже им не является".

Выступление мэра - с 6 минуты

Отметим, что на парламентских выборах, по предварительным данным Центризбиркома, Алла Гинак набрала 17,24% голосов на 141 избирательном округе. Действующий нардеп Виталий Барвиненко - 19,9%, а лидером гонки стал представитель "Слуги народа" Александр Ткаченко, получивший 36,83%.

Напомним, что Белгород-Днестровском горсовете возник продолжительный конфликт, мэр дважды пыталась уйти в отставку, также в отставку отправляли секретаря горсовета, а депутаты постоянно конфликтовали на сессиях.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Фонди, які належать Міністерству оборони України, незаконно зареєстрували та виставили на продаж як арештоване майно. Як повідомили у пресслужбі Міністерства, вдалося припинити торги нерухомим майном однієї з військових частин у місті Одеса загальною площею 13 тисяч 350,7 квадратних метрів та оскаржено дії державного реєстратора, який зареєстрував зазначене майно на фізичну … читати далi

Громадська організація «Антикорупційний штаб» презентувала в Одесі діджитал-інструмент – Карту коронавірусних закупівель для перевірки витрат бюджетних коштів на боротьбу з коронавірусною інфекцією. Під час презентації експерти Антикорупційного штабу повідомили, що з початку активізації коронавірусу в Україні на закупівлі медичного та захисного знаряддя у Одеській області було укладено 3200 договорів на суму понад 504 … читати далi

Підготовче судове засідання у справі про обвинувачення Одеського міського голови у поданні суб’єктом декларування недостовірних відомостей до декларації відбулось 24 вересня у Вищому антикорупційному суді. Як повідомили у пресслужбі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, йдеться про декларацію за 2017 рік.  Розгляд справи має відбутися 29 вересня.  Між тим у Вищому антикорупційному суді триває судовий розгляд … читати далi

Кількість летальних випадків COVID-19 в Одеській області за добу збільшилась на три особи і з початку пандемії в регіоні померли вже 177 пацієнтів.  Про це повідомили у пресслужбі Одеської обласної адміністрації з посиланням на регіональний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я.  Як зазначають в центрі, усі нові випадки зареєстровані в Одесі. Між … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР