Бюджет Лиманського району отримав за півроку майже на 40 мільйонів більше, ніж минулоріч

22 липня 2019 р. 19:22

18 липня, на позачерговій сесії Лиманської районної ради, депутати заслухали звіт начальника фінансового управління районної державної адміністрації Ольги Задорожної «Про виконання районного бюджету за перше півріччя 2019 року». 

Вона  повідомила, що в дохід районного бюджету за півроку надійшло більше 377 мільйонів  гривень та зазначила, що основним доходним показником є податок на доходи фізичних осіб,  від якого  надійшло більше 155 мільйонів гривень. Це на 37 мільйонів гривень більше, ніж в минулому році.  

З державного бюджету на пільги, субсидії, допомоги сім`ям з дітьми район отримав майже 85 мільйонів гривень. На освіту з державного бюджету надійшло 76 мільйонів гривень, на охорону здоров`я – майже 20 мільйонів гривень, а всього за півроку на районні установи охорони здоров`я витратили більше 27 мільйонів гривень, на соціальний захист населення - майже 93 мільйона гривень.

У процесі виконання бюджету на пільги та субсидії направлено більше 31 мільйона гривень, з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи - понад 53 мільйони гривень. На надання адресної допомоги малозабезпеченим верствам населення направлено 3 мільйона 381 тисячу гривень.

Установи культури профінансували більше ніж на 3 мільйона гривень: (з них 2 мільйони 611 тисяч гривень - на заробітну плату). За словами Ольги Задорожної, заборгованість із виплати заробітної плати відсутня, за спожиті енергоносії розрахувались повністю.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Земельная комісія Одеської міської ради дала попередній старт оформленню за громадою міста ділянки в провулку Каркашадзе площею 0,2600 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти. Як інформує Центр публічних розслідувань, йдеться про дитсадок, який багато років руйнується, але місто не  виділяє на нього фінансування. На комісії не пояснили, яка … читати далi

В умовах карантинних обмежень через пандемію коронавірусної інфекції депутати місцевих рад не можуть проводити зустрічі з мешканцями або щомісячні прийоми. Однак, як повідомляють експерти громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад», ці процеси можна перевести у режим онлайн завдяки соціальним мережам для комунікації з виборцями. Одеська обласна організація «Комітету виборців України» … читати далi

Народний депутат України Олексій Гончаренко, обраний на позачергових парламентських виборах у 2019 році по округу № 137, подав електронну декларацію про доходи за 2019 рік. Відповідний документ опублікований на офіційному сайті Національного агенства з питань запобігання корупції. Зазначимо, що Гончаренко балотувався у якості самовисуванця, проте після того, як пройшов до … читати далi

Товариство з обмеженою відповідальністю «Одеський торгівельний дім»  отримає 32 сотки землі за адресами: Новощіпний ряд, 2-А та 5/1, - для експлуатації будівлі ринкової інфраструктури, а також нежитлової будівлі приміщення центрального розпорядчого пункту електроенергії. Про це повідомляє Центр публічних розслідувань за результатами засідання постійної депутатської комісії з земельних питань Одеської міськради. … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР