Бюджет Лиманського району отримав за півроку майже на 40 мільйонів більше, ніж минулоріч

22 липня 2019 р. 19:22

18 липня, на позачерговій сесії Лиманської районної ради, депутати заслухали звіт начальника фінансового управління районної державної адміністрації Ольги Задорожної «Про виконання районного бюджету за перше півріччя 2019 року». 

Вона  повідомила, що в дохід районного бюджету за півроку надійшло більше 377 мільйонів  гривень та зазначила, що основним доходним показником є податок на доходи фізичних осіб,  від якого  надійшло більше 155 мільйонів гривень. Це на 37 мільйонів гривень більше, ніж в минулому році.  

З державного бюджету на пільги, субсидії, допомоги сім`ям з дітьми район отримав майже 85 мільйонів гривень. На освіту з державного бюджету надійшло 76 мільйонів гривень, на охорону здоров`я – майже 20 мільйонів гривень, а всього за півроку на районні установи охорони здоров`я витратили більше 27 мільйонів гривень, на соціальний захист населення - майже 93 мільйона гривень.

У процесі виконання бюджету на пільги та субсидії направлено більше 31 мільйона гривень, з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи - понад 53 мільйони гривень. На надання адресної допомоги малозабезпеченим верствам населення направлено 3 мільйона 381 тисячу гривень.

Установи культури профінансували більше ніж на 3 мільйона гривень: (з них 2 мільйони 611 тисяч гривень - на заробітну плату). За словами Ольги Задорожної, заборгованість із виплати заробітної плати відсутня, за спожиті енергоносії розрахувались повністю.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» звернулася із відкритим листом до прем’єр-міністра України  Олексія Гончарука,  міністра розвитку громад та територій України Альони Бабак та голів обласних державних адміністрацій. Зокрема, у зверненні йдеться про те, що "низка обласних державних адміністрацій безпідставно та нехтуючи чинним законодавством і  позицією мешканців об’єднаних … читати далi

Тариф на тепло, который согласовала Одессе Национальная комиссия, осуществляющая государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг, начнет действовать уже в новом отопительном сезоне.  Об этом сообщила исполняющая обязанности директора коммунального предприятия «Теплоснабжение города Одессы» Анна Позднякова.  По ее словам, тариф составит 1 тысячу 473 гривни для населения без (НДС). Также … читати далi

Перша в цьому році неформальна зустріч поліцейських з мешканцями громади у традиційному форматі «кава з поліцейським»  відбулась  17 січня в місті Татарбунари. Як повідомляє пресслужба Одеської обласної організації  ВГО «Комітет виборців України», окрім питань з безпекою в громаді під час новорічних свят, темою зустрічі став резонансний злочин – зухвалий розбійний … читати далi

Управление дорожного хозяйства Одесского городского совета назначит новый тендер для выбора подрядчика, которому заплатят за капремонт Новощепного ряда в Одессе.  Об этом ИзбирКому сообщили в пресс-службе мэрии. «Тендер не состоялся в связи с отсутствием конкуренции. Будет объявлен новый», - пояснили в мэрии.  Ранее управление дорожного хозяйства Одесского городского совета допустило к аукциону … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР