Бюджет Лиманського району отримав за півроку майже на 40 мільйонів більше, ніж минулоріч

22 липня 2019 р. 19:22

18 липня, на позачерговій сесії Лиманської районної ради, депутати заслухали звіт начальника фінансового управління районної державної адміністрації Ольги Задорожної «Про виконання районного бюджету за перше півріччя 2019 року». 

Вона  повідомила, що в дохід районного бюджету за півроку надійшло більше 377 мільйонів  гривень та зазначила, що основним доходним показником є податок на доходи фізичних осіб,  від якого  надійшло більше 155 мільйонів гривень. Це на 37 мільйонів гривень більше, ніж в минулому році.  

З державного бюджету на пільги, субсидії, допомоги сім`ям з дітьми район отримав майже 85 мільйонів гривень. На освіту з державного бюджету надійшло 76 мільйонів гривень, на охорону здоров`я – майже 20 мільйонів гривень, а всього за півроку на районні установи охорони здоров`я витратили більше 27 мільйонів гривень, на соціальний захист населення - майже 93 мільйона гривень.

У процесі виконання бюджету на пільги та субсидії направлено більше 31 мільйона гривень, з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи - понад 53 мільйони гривень. На надання адресної допомоги малозабезпеченим верствам населення направлено 3 мільйона 381 тисячу гривень.

Установи культури профінансували більше ніж на 3 мільйона гривень: (з них 2 мільйони 611 тисяч гривень - на заробітну плату). За словами Ольги Задорожної, заборгованість із виплати заробітної плати відсутня, за спожиті енергоносії розрахувались повністю.

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

17 марта 2020 года в городе Рени официально объявлен карантин. Закрыты школы, детские сады, государственные учреждения, отдельные магазины. Граждан всячески призывают лишний раз не выходить из дома. На этом фоне жители частного сектора в середине 20-х чисел марта стали получать уведомления с требованием явиться в коммунальное предприятие «Водоканал» и оформить … читати далi

Міський голова Одеси Геннадій Труханов подав щорічну декларацію за 2019 рік. Декларація мера Одеси опублікована на сайті НАЗК. Згідно з е-декларацією, у Труханова є єдиний член родини – його мати Марія Труханова. Зазначимо, що більша частина майна у декларації мера належить саме їй. На Марію Труханову записана майже вся нерухомість, … читати далi

Громадський центр правосуддя в м. Татарбунари за фінансової підтримки Європейського Союзу завершує цикл відеоконсультацій «Права людини vs коронавірус».  У шостому, останньому випуску, правова радниця Центру, адвокатка Юлія Лісова розповідає про різницю між надзвичайною ситуацією та надзвичайним станом.  Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р. №338-р введено режим надзвичайної ситуації … читати далi

Вчора ввечері, 27 березня, одеський лабораторний центр отримав позитивний результат дослідження на COVID-19. Про це на своїй сторінці у Facebook написав очільник Одеської ОДА Максим Куций. За його словами, коронавірусну інфекцію виявили у 57-річної жінки, яка повернулася із Франції. По поверненню в Одесу жінці стало зле, і вона звернулася до медиків. … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР