З бюджету Лиманського району на створення безбар'єрного середовища виділили 100 тисяч гривень

18 травня 2018 р. 20:21

На черговій сесії Лиманської районної ради 18 травня депутати проголосували за районну програму «Безбар'єрна Лиманщина». 

На цю програму з районного бюджету заплановано виділити 100 тисяч гривень: у 2018 та 2019 роках - по 32 тис. грн, у 2020 році – 36 тис. грн.

Програмою передбачено надання  грошової допомоги ветеранам війни, особам з інвалідністю та малозабезпеченим верствам населення на оперативне лікування вад зору; забезпечення реабілітацією осіб з інвалідністю, у тому числі учасників антитерористичної операції з травмами спинного мозку та хребта у санаторно-курортних закладах, в закладах охорони здоров’я Лиманського району; на  отримання освіти дітьми з обмеженими фізичними можливостями у дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів; проведення заходів із запровадженням сучасних технологій. 

Кошти також підуть на встановлення вуличних знаків дорожнього руху (стоянки для автотранспорту осіб з інвалідністю),   звукових світлофорів,  на спеціальні автобуси  для перевезення дітей з особливими потребами.

Заплановано також проведення  районних змагань з відповідних видів спорту серед осіб з інвалідністю.

Програмою також передбачено, що в будинках, де мешкають особи з інвалідністю, підключення до мережі Інтернет має бути пільговим.

Нагадаємо, 17 травня в Доброславі відкрили центр освіти для дітей з особливими освітніми потребами. 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Конкурсная комиссия по отбору главы Национального агентства по вопросам предотвращения коррупции назвала имя будущего руководителя НАПК.  Заседание комиссии транслировал Кабинет министров Украины.  В результате победителем стал Александр Новиков, кандидатуру которого поддержали единогласно шестеро членов комиссии. Александр Новиков проработал в органах прокуратуры Сумской области около восьми лет - с 2004 по … читати далi

Национальная комиссия, осуществляющая государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг, объявила о проведении открытого обсуждения с одесситами нового тарифа на тепло.  Об этом сообщили в пресс-службе НКРЭКУ. Для обсуждения тарифов горожанам предлагают 24 декабря текущего года собраться в конференц-зале коммунального предприятия «Теплоснабжение города Одессы» на улице Балковской, 1Б.  Ранее, 13 декабря, … читати далi

Жители Каролино-Бугаза на общественных слушаниях 14 декабря обсудили предложение поселкового совета Затока об объединении в одну территориальную громаду. Как сообщила депутат Затокского поселкового совета Наталья Вернигора, на слушаниях присутствовал 231 житель Каролино-Бугаза, и предложение Затоки одобрили единогласно.  Поселковый совет Каролино-Бугаза соберется на сессию 21 декабря и утвердит рабочую группу, которая … читати далi

Проект «Е-Малютка» заработает в Одессе с 1 января 2020 года и даст возможность получить ряд административных услуг при рождении ребенка по одному заявлению. Как отметили в Государственной миграционной службе, Одесса одна из первых городов в Украине, где вводят этот проект. В частности, можно будет подать всего одно заявление не выходя из роддома … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР