В Роздільній почнуть сортувати сміття і відремонтують очисні споруди

26 грудня 2018 р. 10:34

Депутати Роздільнянської міської ради взяли участь в обговоренні перспективного плану соціально-економічного розвитку Роздільнянського району на 2019-2021 роки.

В планах районної адміністрації є розробка і запровадження програми щодо сортування відходів і капітального ремонту очисних споруд.

У зустрічі взяв участь міський голова Валерій Шовкалюк, його заступник Денис Петров і працівники апарату міської ради. З подробицями плану депутатів ознайомила заступник голови РДА Наталя Тарнавська.

 «Ми маємо змогу вирішувати багаторічні проблеми завдяки реформі децентралізації, яку започаткував Президент України Петро Порошенко. На нас очікує велика спільна робота у визначені пріоритетних проблем, які потребують внесення до перспективного плану розвитку району на найближчі три роки» —зазначила заступник голови РДА.

Депутати підтримали внесення до програми таких пунктів як:  реалізація проекту «Реконструкція системи водозабезпечення з будівництвом насосної станції ІІІ-го підйому в м. Роздільна Одеської області»; реконструкція з перепрофілюванням в культурний торгівельно-розважальний центр колишньої будівлі кінотеатру «Ювілейний»; розробка та запровадження програми щодо роздільного сортування ТПВ на первинному етапі; проведення капітального ремонту очисних споруд міста Роздільна.

Присутні активно обговорювали перспективний план, депутати Олександр Гандибул, Оксана Дмитренко, Гусейн Алієв та Андрій Тегляєв надали пропозиції для внесення, які підтримали більшість депутатів. Одна з таких пропозицій стосувалася ремонту дороги до с. Милолюбівка. Наталя Тарнавська пообіцяла, що пропозиції будуть розглянуті і внесені у план.

Нагадаємо, в департаменті міського господарства Одеської міськради у відповідь на запит журналіста повідомили, що роздільного збору сміття в місті немає через відсутність сміттєпереробного заводу.

ФОТО: В.Бондаренко
 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Фонд державного майна України виставить на продаж морські порти «Усть-Дунайськ» та «Білгород-Дністровський» в Одеській області. Як пояснили у пресслужбі Фонду держмайна, ці порти вирішили продати через збитковість – вони не можуть заробити грошей навіть на зарплати своїм працівникам. Рішення щодо порта «Усть-Дунайськ» було ухвалене ще у грудні минулого року, і … читати далi

Прокурори прокуратури Одеської області повідомили про підозру у службовій недбалості колишньому директору одного з комунальних підприємств «Житлово-комунальний сервіс». Про це повідомили у пресслужбі прокуратури. Встановлено, що посадовець, внаслідок неналежного виконання своїх службових обов’язків, не оформив належним чином трудові відносини з підлеглими 10 співробітниками, які фактично виконували роботи з прибирання та … читати далi

Пленарное заседание очередной сорок третьей сессии Ренийского районного совета состоится 20 февраля, и, согласно объявлению на сайте совета, планируется рассмотреть на ней не менее 17 проектов решений.  Рекомендованная повестка дня сессии состоит из 11 пунктов проектов решений и раздела «Разное».  Тексты восьми из одиннадцати проектов решений и приложений к ним опубликованы … читати далi

Одеська обласна адміністрація виготовить проєктну документацію для реставрації будівлі Одеського художнього музею. Як повідомили у пресслужбі ОДА,  це має стати першим кроком на шляху відновлення архітектурної пам’ятки. Ініціативу вже підтримали на засіданні комісії з питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, культури та туризму Одеської облради. Наразі серед основних джерел фінансування розглядається виділення коштів … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР