В Роздільній почнуть сортувати сміття і відремонтують очисні споруди

26 грудня 2018 р. 10:34

Депутати Роздільнянської міської ради взяли участь в обговоренні перспективного плану соціально-економічного розвитку Роздільнянського району на 2019-2021 роки.

В планах районної адміністрації є розробка і запровадження програми щодо сортування відходів і капітального ремонту очисних споруд.

У зустрічі взяв участь міський голова Валерій Шовкалюк, його заступник Денис Петров і працівники апарату міської ради. З подробицями плану депутатів ознайомила заступник голови РДА Наталя Тарнавська.

 «Ми маємо змогу вирішувати багаторічні проблеми завдяки реформі децентралізації, яку започаткував Президент України Петро Порошенко. На нас очікує велика спільна робота у визначені пріоритетних проблем, які потребують внесення до перспективного плану розвитку району на найближчі три роки» —зазначила заступник голови РДА.

Депутати підтримали внесення до програми таких пунктів як:  реалізація проекту «Реконструкція системи водозабезпечення з будівництвом насосної станції ІІІ-го підйому в м. Роздільна Одеської області»; реконструкція з перепрофілюванням в культурний торгівельно-розважальний центр колишньої будівлі кінотеатру «Ювілейний»; розробка та запровадження програми щодо роздільного сортування ТПВ на первинному етапі; проведення капітального ремонту очисних споруд міста Роздільна.

Присутні активно обговорювали перспективний план, депутати Олександр Гандибул, Оксана Дмитренко, Гусейн Алієв та Андрій Тегляєв надали пропозиції для внесення, які підтримали більшість депутатів. Одна з таких пропозицій стосувалася ремонту дороги до с. Милолюбівка. Наталя Тарнавська пообіцяла, що пропозиції будуть розглянуті і внесені у план.

Нагадаємо, в департаменті міського господарства Одеської міськради у відповідь на запит журналіста повідомили, що роздільного збору сміття в місті немає через відсутність сміттєпереробного заводу.

ФОТО: В.Бондаренко
 

Підписуйтесь на розсилку найголовніших новин в telegram. Дізнавайтеся першими про найважливіші та найцікавіші події Одеси!

інше

Тимчасова слідча комісія щодо вбивства Катерини Гандзюк та нападів на інших громадських активістів вимагає у генерального прокурора України Ирини Венедіктової пояснення щодо справи лідера громадської організації «Небайдужі» Сергія Стерненка. Голова ТСК Ігор Василів опублікував пост з вимогою надання пояснень генеральним прокурором Іриною Венедіктовою щодо повідомлень, що були опубліковані напередодні в … читати далi

Лабораторный центр Министерства здравоохранения в Одессе подтвердил еще три случая заболевания COVID-19, и таким образом количество инфицированных в регионе достигло 30 человек.  В частности, диагноз подтвержден у 35-летней и 79-летней женщин и 61-летнего мужчины. Ни один из заболевших из страны не выезжал.  На утро 6 апреля насчитывалось 27 случаев заболевания.  … читати далi

Институт развития городов создал карту заполненности детских садов Приморского района Одессы, и в ближайшее время опубликует аналогичные карты для трех других районов города.  Об этом на странице в Facebook сообщила депутат Одесского городского совета Ольга Квасницкая.  По ее словам, в среднем на 100 мест в детских садах Приморского района приходится 136 детей. В … читати далi

Народный депутат Украины Алексей Гончаренко («Европейская солидарность») подал иск в Окружной административный суд Киева на решение Кабинета министров Украины о введении ограничительных мер в своем постановлении № 211 (о борьбе с коронавирусом).  Об этом нардеп сообщил в своем Телеграм-канале. По мнению Олексея Гончаренко, это решение идет вразрез с Конституцией Украины, и … читати далi

You control прозоро пресс-рум КВУ ЦПР